Prima jízda (TV pořad)

Talk-show

Česko, 1998

Účinkují:

Zdeněk Mahdal, Dana Morávková, Tina Pletánková, Petra Eliáš-Voláková, Petr Jablonský, Marie Tomsová, Zbyněk Merunka, Helena Růžičková, Leoš Mareš, Jan Kraus, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Lukáš Vacek, Tomáš Krejčíř, Monika Valentová, Valérie Zawadská, Iveta Bartošová, Hana Zagorová, Roman Štolpa, Karel Gott, Jiří Lábus, Daniel Nekonečný, Oldřich Kaiser, Petr Malásek, Dagmar Havlová, Jaromír Jágr, Michal David, Karel Vágner, Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř, Helena Vondráčková, Ladislav Smoljak, Vlastimil Brodský, Karel Zich, Viktor Preiss, Ivan Hlas, Miroslav Horníček, Waldemar Matuška, Boris Rösner, Stella Zázvorková, Hana Hegerová, Svatopluk Beneš, Zita Kabátová, Stanislav Zindulka, Dana Homolová, Michaela Dolinová, Ivan Vodochodský, Mahulena Bočanová, Petr Kotvald, Marcela Holanová, Miroslav Paleček, Věra Martinová, Nicol Lenertová, Pavel Zedníček, Marcela Rojíčková, Lenka Termerová, Jan Kačer, Vlastimil Zavřel, David Uličník, Miloslav Šimek, Dagmar Patrasová, Jiří Suchý, Mojmír Maděrič, Martha Elefteriadu, Tena Elefteriadu, Josef Zíma, Jana Švandová, Josef Alois Náhlovský, Martin Dejdar, Michal Viewegh, František Filip, Jiřina Bohdalová, Jiřina Jirásková, Milan Šteindler, Naďa Konvalinková, Zdeněk Podhůrský, Zuzana Slavíková, Milan Drobný, Matěj Ruppert, Galla Macků, Maťo Ďurinda, Petra Černocká, Jiří Datel Novotný, Saša Rašilov nejml., Daniel Hůlka, Mojmír Kučera, Karel Svoboda, Vendula Pizingerová, Dušica Zimová

Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

• iamek

Pořad pro ženy v domácnosti. Neuvěřitelná nuda.(16.10.2009)

• ARI50

No rozhodně jste to nepromysleli.(16.11.2018)

Ženy na to koukaj a muži se to dovědí celkem dobré informace, kterak na ně.(12.6.2011)

• SOLOM.

Prosím pozor! Tohle nebyl pořad o rychlých autech – nýbrž nudné žvatlání s tehdy ještě „píchatelnou“ Danou Morávkovou a dalšími. Nechápu, jak se tam Mahdal mohl udržet tak dlouho. Nuda to byla solidní, ale občas se tam objevilo nějaké to zajímavé téma. Jedna hvězda za Danu a Tinu…(4.2.2019)

• cariada

Dopolední pořad od Primy. No občas zajímavé povídání, ale jinak spíše nuda. Tak pro ženský.(28.8.2009)

• BluT

Hehe, to si pamatuju. Nezábavný povídání o zahrádkách a populárních zpěvácích. 10%(2.11.2011)

• Paity

Snaha o pořad pro ženské v domácnosti, alespoň já jsem to tak chápal. Na tomhle se v podstatě udělala Dana Morávková, která se tak vrátila do šoubyznysu, do kterého ještě ani pořádně nenakoukla.(7.6.2012)