Partie Terezie Tománkové (TV pořad)

• Česko

Partie

Partia

Talk-show / Publicistický

Česko, 2005, 50 min

• SOLOM.

Hodně záleží na daných tématech. Které se tam probírají a potom i na přítomném hostovi, který zavítá na pokec. Já bych zas až tak špatně tento pořad neviděl. Třeba taková Terezie Tománková není vůbec špatná moderátorka. Navíc si myslím, že za ty roky, šla úroveň i vizuál dost kupředu, je však pravda že existují i mnohem lepší pořady co se politiky a dění v ČR týče.(3.8.2020)

Nikdy jsem nechápal, proč je Václav Moravec hodnocen jako nejlepší moderátor politických diskuzí v ČR, když v podstatě každý jiný moderátor těchto debat (v tomto případě Terezie Kašparovská) dokazuje, že lze tuto debatu vést i bez skákání do řečí a neustálému zabraňování svým oponentům (už jen to, že jako moderátor vnímá některé hosty jako oponenty, je ze strany VM totální úlet) dokončit a vysvětlit jakoukoli myšlenku. Díky tomu se v Partii na rozdíl od OVM občas i něco dozvím.(26.7.2020)

Výběr hostů, kteří mají k tématu opravdu co říci, nevyhýbání se "zakázaným" tématům, objektivní vedení rozhovorů. Za práci od roku 2015 mohu dát maximální hodnocení. Kosmický rozdíl proti Moravcovi, kde se na nějaké téma baví 4 profláklí páprdové s naprosto totožnými názory a vzájemně si dávají za pravdu.(9.2.2016)

Mnohem lepší než ostatní politicky zaměřené pořady. Sice né tak průbojný, ale alespoň korektní (a to je velmi světlá výjimka v této branži) moderátor se snaží dostat z hostů co možná nejvíc žádaných odpovědí. Občas jsem se na to podíval a v daném tématu se určitě jedná o tu serióznější politickou "Partičku".(14.6.2014)

• frashmaker

Moderátor si často neumí sjednat pořádek a je až moc mírný. Neumí se do politiků tolik obout a nemá příliš respekt. Ono to ale kolikrát ani moc nejde, když tam člověk některé ty politiky vidí. Tenhle pořad a jeho hodnocení je obrazem české politiky víc, než obrazem kvality pořadu jako takového. Ten totiž zas tak špatný není(13.1.2011)