Partie (TV pořad)

Partia

Talk-show / Publicistický

Česko, 2005, 50 min

Mnohem lepší než ostatní politicky zaměřené pořady. Sice né tak průbojný, ale alespoň korektní (a to je velmi světlá výjimka v této branži) moderátor se snaží dostat z hostů co možná nejvíc žádaných odpovědí. Občas jsem se na to podíval a v daném tématu se určitě jedná o tu serióznější politickou "Partičku".(14.6.2014)

• iamek

Asi nejslabší politický pořad co běží/běžel na naších obrazovkách.(27.1.2010)

Výběr hostů, kteří mají k tématu opravdu co říci, nevyhýbání se "zakázaným" tématům, objektivní vedení rozhovorů. Za práci od roku 2015 mohu dát maximální hodnocení. Kosmický rozdíl proti Moravcovi, kde se na nějaké téma baví 4 profláklí páprdové s naprosto totožnými názory a vzájemně si dávají za pravdu.(9.2.2016)

• frashmaker

Moderátor si často neumí sjednat pořádek a je až moc mírný. Neumí se do politiků tolik obout a nemá příliš respekt. Ono to ale kolikrát ani moc nejde, když tam člověk některé ty politiky vidí. Tenhle pořad a jeho hodnocení je obrazem české politiky víc, než obrazem kvality pořadu jako takového. Ten totiž zas tak špatný není(13.1.2011)

• LiVentura

Současný moderátor je inteligentní, ale neprůbojný...(11.9.2011)