poster

Partie (TV pořad)

 • Slovensko

  Partia

Talk-show / Publicistický

Česko, 2005, 50 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wyrdas
  ***

  Mnohem lepší než ostatní politicky zaměřené pořady. Sice né tak průbojný, ale alespoň korektní (a to je velmi světlá výjimka v této branži) moderátor se snaží dostat z hostů co možná nejvíc žádaných odpovědí. Občas jsem se na to podíval a v daném tématu se určitě jedná o tu serióznější politickou "Partičku".(14.6.2014)

 • iamek
  *

  Asi nejslabší politický pořad co běží/běžel na naších obrazovkách.(27.1.2010)

 • topi80
  *****

  Výběr hostů, kteří mají k tématu opravdu co říci, nevyhýbání se "zakázaným" tématům, objektivní vedení rozhovorů. Za práci od roku 2015 mohu dát maximální hodnocení. Kosmický rozdíl proti Moravcovi, kde se na nějaké téma baví 4 profláklí páprdové s naprosto totožnými názory a vzájemně si dávají za pravdu.(9.2.2016)

 • frashmaker
  **

  Moderátor si často neumí sjednat pořádek a je až moc mírný. Neumí se do politiků tolik obout a nemá příliš respekt. Ono to ale kolikrát ani moc nejde, když tam člověk některé ty politiky vidí. Tenhle pořad a jeho hodnocení je obrazem české politiky víc, než obrazem kvality pořadu jako takového. Ten totiž zas tak špatný není(13.1.2011)

 • LiVentura
  **

  Současný moderátor je inteligentní, ale neprůbojný...(11.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace