Komentáře uživatelů k TV pořadu (60)

• Karlos80

Carúzošóu...Vzpomínáme, ale přeci jen jsem se raději díval na "DO-RE-MI" s Trávníčkem a se Sabinkou:-)(18.8.2009)

• H34D

Král antipatie Trávníček s dalšími nadutými kamarády a idiotskými, nezaměstnanými ""zpěváky"" (dvojité uvozovky, protože jedny byly prostě málo), kteří se právě vyrojili ze sprch a běží vstříc slávě před kameru. Hodnotící hosté, bojící se vyjádřit svůj pravý názor, nuda, trapnost, zoufalství... 0/10(10.12.2009)

• Jara.Cimrman.jr

Prima je laskavá televizní stanice. Dává totiž možnost lidem bez talentu, aby národu dokázali, že zpívat skutečně neumí. Kdyby to vysílali ve 3:00 AM, tak bych tomu snad i nějakou hvězdu z recese udělil, ale nějaký filuta ho nasadil do doby, kdy jsem znuděně přepínal programy při večeři a tak se tomuto balastu nedalo vyhnout.(16.11.2015)

• castor

Jeden z prvních vrcholů stupidity na televizní obrazovce, hodný zakopání hluboko na zahradě vedle podobných estrád!!(22.8.2009)

• Davies182

Bože... ta jedna je z nostalgie a za Trávníčka.(13.11.2009)

• WANDRWALL

Kdo chtěl do TV měl šanci.(12.8.2010)

• MikeCool

TV-pořad (Soutěž). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 10% (odpad!) |(19.10.2013)

• kingik

"Zpívá jako slavík" tahle věta se často nesla z úst australské moderátorky, která kroutila pořad s Trávníčkem. Pozdější Brousek byl ještě horší. O znělku se postaral Michal David a vlastně nebylo o co stát. I přesto pořad amátérských zpěváků dlouhou dobu vydržel na televizních obrazovkách než mu produkce dala pápá. Mé hodnocení: 0%(6.8.2013)

• SeBig

občas jsem to shlídnul(11.6.2010)

• Snorlax

Když necháte zfetovaného scenáristu psát, když dovolíte trapnému moderátorovi mluvit a když necháte ztrapnit spoustu lidí, co z toho vznikne? Určitě něco mnohem zábavnějšího a inteligentnějšího než stupidita všech stupidních televizních pořadů, jež nesla honosný název Caruso Show.(26.11.2011)

• iamek

Pořád dokola jen se mělil neustále název.(16.10.2009)

• Chrustyn

Lidé, kteří neumí zpívat, falešně zkřehotají před publikem a porotou a všichni se náramně baví.(1.6.2010)

• duklak2

K pořadu výtku nemám. Jen k některým lidem. Proboha, věděli jste vůbec, že jste v televizi? Přednes některých byl otřesný. Nevím, jestli jste to brali jen z legrace, nebo šlo o nějakou sázku s kamarády, ale mě ještě po letech, kdy se tato soutěž nevysílá, ještě píská v uších!!! Pan moderátor odvedl svůj standard. Porota byla spravedlivá, i když některým "zpěvákům" nadržovala. Zvláště, když měly kratší sukni:-) Doufám, že je pořadům tohoto typu definitivní konec.(2.6.2010)

• kajda.l

Za Radku Kaspar:)(22.8.2009)

• pornogrind

Obludárium plné podivných individuí toužících po ztrapněn.Totální výplach mozku.(15.4.2015)

• gogos

Nekoukal jsem na to, nesnáším hudební soutěže. Hvězda snad jedině za sousedku, která jedno kolo vyhrála...(23.9.2009)

• Korbitch

Caruso shock!(24.9.2010)

• L_O_U_S

Přece jen musím ty dvě hvězdičky udělit - když ještě nebyl internet a neměl jsem šajn, co je to dobrý film, trávil jsem večery sledováním pořadů jako Caruso Show. (859.)(8.12.2013)

• SOLOM.

Bývávaly doby (to jsem byl ještě na základce, když se to vysílalo), když jsme na to s našima čuměli celkem pravidelně. I já měl sice raději DO-RE-MI s Laurinovou, ale i tady měl Trávníček po boku pohlednou kolegyni Radku Kaspar, která byla popravdě jediným opravdovým bodem mého zájmu v této show. Dodnes si pamatuji, když tam zpíval v té době hodně mladý Matěj Ruppert.(27.2.2018)

• lekr

Neuvěřitelná stupidita!! Trapní moderátoři, trapní hosté a trapní soutěžící!! Vrchol veškeré trapnosti!!(23.2.2010)

<< předchozí 1 2 3