MM_Ramone odpad!

Je mi smutno z toho, keď vidím hercov, ktorí dokázali pred rokmi stvárniť nezabudnuteľné filmové postavy, v takýchto prízemných projektoch. Jiřina Bohdalová berie ma staré kolená asi každý kšeft, ktorý jej ešte ponuknú. Takže sa ocitla v nezaujímavej televíznej relácii pre kutilov, domácich majstrov a gazdinky. Na to skutočne netreba žiaden herecký talent. Môže to kľudne moderovať cvičená opica. Však s prepáčením mi tam tak chvíľami pripadala aj pani Bohdalová. Odpad! ()

paascha

Jiřina, vyblblá Přemkem Podlahou, si střihla vlastní kutilský pořad a vůbec se jí to nepovedlo.Holt Přema je doktor a to je něco. I když je nutno přiznat, že i Jiřce se tu a tam povedlo pobavit, mistrových kvalit nedosáhla. ()

Handle

No tak moderování Jiřiny Bohdalový vážně nemusím, vždycky mě pobavilo, když měla hodnotit jídlo.. ''Mmm, tak to je výborný, to všem doporučuji..'' A takhle byla vždycky ze všeho vyvalená i kdyby jí to jídlo nechutnalo.. Nevím proč, ale jediný, co si vždycky z tohodle pořadu vybavím, je znělka.. Jak na to, tudududu :D ()

DivX

Rudolf Hrušínský má spoustu dobrých rad jak pro začínající tak pro pokročilé rybáře. Dávám 3 hvězdy jen proto, že v pořadu také účinkovala Jiřina Bohdalová a její nalakované stařecké nehty v talíři s jídlem jsem opravdu nemohl vygrcat! 50% (RADY *** HERCI ***) IMDb.com: ? ()

Paity

Není to až tak marné jak se zdá, ale nečekejte, že z Vásky pořadu bude třeba Kutil Tim, nebo něco podobného... ()

PetkaW.

Jediné, co mi po těch letech utkvělo v paměti je pomlaskávání paní Bohdalové nad jakýmkoliv jídlem, znělka a grafické logo pořadu... ()

brzozin odpad!

Situace, kdy naprosto nemotorná a mně osobně nesymptická Jiřina Bohdalová hrabe rukama s dokonalou manikůrou a rudě nalakovanými nehty v hlíně, mně dostávají do transu. ()

e-pilot odpad!

Jak na to... Když nevěříte svým očím, promněte si je. Jestli se zalykáte úžasem, vyjděte na balkón, pět minut dýchejte čerstvý vzduch, ať se vám okysličí krev a pak si nalejte slivovici. Nejlépe jedním douškem sklenku vypijte. Poté vemte ovladač a stiskem tlačítka POWER televizní přístroj vypněte. Hlavně ho nevyhazujte z okna, abyste nezasáhli chodce kráčející po ulici. Tak na to! ()

kratajirka odpad!

Jediné, co si z tohoto pořadu odnesete je to klasické "Jak na to, tudududu!" Jinak si neodnesete vůbec nic - naopak Vám tenhle rádoby radící program sebere spoustu vašeho drahocenného času. A to se kurva vyplatí, že jo Horste? ()