Silvestrovská show televize Nova, která se živě odehrávala na Václavském náměstí v Praze v poslední den roku 2008. Večerem provázel Martin Dejdar a součástí byla i "Ozzákova škola kalení". V přímém přenosu hudební show z Václavského náměstí zazpívali největší domácí i světové hity Helena Vondráčková, Michal David, Petr Bende, Petr Kolář, Peter Nagy, Jan Nedvěd, František Nedvěd, Marie Rottrová, Lucie Vondráčková, Děda Mládek Illegal Band, No Name, Petr Muk a další. (zdeny99)

Tiiso

Už jsem zde na rozpacích co zde vlastně hodnotit, či komentovat. Shoda ze spoustou pořadů a filmů o které zde na csfd jde přdevším, se dá nalézt jen v tom, že se obojí objeví na tv obrazovce. S kulturou a uměním, nemá tento pořad nic společného. A navíc byl odveden ve svém žánru, amatérsky až pitomě. ()

Judy24 odpad!

No jo no, bylo to jako vždycky. Na pódiu se střídala jedna pseudo-celebrita za druhou, zpívala, hrála scénku, publikum se smálo. Jediný rozdíl byl, že tady se publikum nesmálo, protože by ho někdo uplatil, ale protože stálo na obrovském náměstí uprostřed Prahy a bylo celé připité. ()

ArtStyle

Toto se vám nelíbí? Co byste chtěli od Novy? Aby dávali na silvestra Ordinaci nebo Ulici v 10 večer? Tohle je ještě vysoký nadprůměr toho co vysílají na Nově. ()