Komentáře uživatelů k TV pořadu (28)

• Tosim

Po tom, co se kdesi zpocený Novotný svěřil, že cestuje do dalekých krajin jen proto, aby si tam nacpal svůj už tak tlustý pupek, jsem ztratil veškeré iluze o funkci zvané "bavič."(22.2.2010)

• Karlos80

Stále ty stejný ksichty kolem žrádla, to se už pomalu v Česku stává jaksi módou a národní tradicí:-) Když to není Bohdalka nebo Novotný, tak je to zas Zounar, Vodochodský, Maděrič, Kopál, Jančařík ml. nebo Podhůrský, no ještě že tam není Pepek Vyskoč neno Koloťuk. Jen zlomek z těch všech receptů bych si ve skutečnosti uvařil a poté po sobě snědl:-) Kulináři-šulináři každým coulem..(16.2.2010)

Já taky rád jím, a dřív se mi ten pořad líbil. Hodnocení je tedy nostalgické. Podle mě ovšem lepší, než pořady dnešní o vaření, momentálně je vše na jedno brdo...(5.6.2011)

• cheyene

Upocený a rozřehtaný Petr Novotný za asistence ztřeštěného J. A. Náhlovského a z celé trojice nejrozumnější Jiřiny Bohdalové připravují různé pokrmy...Budiž...Tu jednu hvězdičku si za svoji snahu zaslouží.(30.12.2011)

• GilEstel

Petr Novotný na vrcholu své popularity. V té době byl ten chlap doslova na roztrhání. Novoty už nestačily, tak se rozhodl uprostřed plánování Dobrot natáčet pořad o vaření. Resp. antivaření. Hlavní nosná myšlenka pořadu je: Ukázat publikum, jak člověk rád žere. To je ostatně vidět i na tělesné stavbě hlavních účinkujících, leč žádalo si to i praktickou demonstraci. Co naplat, že obžerství je jeden ze smrtelných hříchů. Aby v tom nebyl sám, vzal si Péťa do party Bohdalovou a svého dvorního šaška, přicmrdávače a nahrávače na smeč Josefa Aloise Náhlovského. Aby se pořad držel správné pointy, nesměl nikdo z účinkujících před pořadem několik hodin nic jíst. Výsledný efekt 3 slintajících žroutů nad hrncem za soustavného mlaskání tak na sebe nenechal dlouho čekat. Tohle už netrumfnul ani Zbyněk Merunka, když ho pan ředitel Železný po kauze s CME vykopnul z hlavního zpravodajství Novy a šel slintat do pořadu MŃAM MŃAM ANEB PRIMA VAŘEČKA. Nejhorší je, že v době, kdy u nás neexistovaly žádné kvalitnější pořady o vaření, na to dost lidí koukalo.(27.3.2012)

• Hromino

Může se někdo divit tomu, že v pořadu s takovýmhle názvem vystupuje Petr Novotný?(15.9.2009)

• WANDRWALL

Že vy rádi jíte, to je na vás vidět. Ale my rádi s vámi nejedli. Celá naše rodina vás nesnášela!(29.9.2010)

• Tommassi3

Tahle typicky novácká idiotská nechutnost si už snad ani nezaslouží komentář.. Jen by mě zajímalo jaká moudrá hlava, která by mohla být s klidným srdcem ukamenována za to, že by se díky ní a sledování tohoto zvěrstva jeden mohl velmi snadno stát bulimikem, mohla svolit k vysílání takovéto bezbřehé zhovadilosti, pro niž je i slovíčko ODPAD poklonou.. Jistěže jde o pořad poplatný době, kdy byl hlad po kuchařských knihách i podobných pořadech, na nichž se přiživila nejedna odkecaná rádoby celebrita, ale to nijak nesnižuje míru jeho odpudivosti !! Navíc se není třeba bát, jistě se brzy dočkáme několika desítek repríz na právem oblíbené stanici Telka..;)(7.1.2013)

• Linda.csfd

Já nerada jím, obzvlášť když se u toho dívám na Novotného s Bohdalovou.(22.10.2014)

• Carlossss

Tohle bylo zlo...(9.12.2011)

• BitlDjus

Paná Bohdalová opravdu ráda jí...a nezapomente si příště v 17:00 zapnout tv nova "My Rádi jíme"(13.10.2009)

• Nihlathak

Novotný konečně adekvátním moderátorem nějakého pořadu, akorát bych ho nazval My rádi žerem. Notovný, jak si olizuje prsty, fakt podívaná, kam se hrabe Babica.(12.2.2012)

• Danny F.

No ještě čumět jak někdo žere:-)(16.2.2010)

• morena.jea

Bohdalka - takhle, takhle, takhle,...(25.11.2011)

• ssfan

Tohle ještě šlo.(27.8.2009)

• lskala

V roce 1999 - "My rádi jíme"... V roce 2009 - "Jste to co jíte!" Kam ten svět spěje?! :-D 5% - Odpad!(11.12.2009)

• sskrblik

No tohle byl, ale hnus! Novotný je špatný herec a teď nám ještě radí jak si uvařit. Proč ne, pár receptů by se dalo. Ale byl to naprosto zbytečný pořad.(15.1.2010)

Nenažrané celebrity co rádi jí a vaří se předvádí pře národem. Proč ne? Jídlo je také vášeň, tak je tento pořad taková gastronomická pornografie s občas dobrým receptem.(16.2.2010)

• Dark.

...a je to na vás vidět.(17.10.2014)

Já si to po letech moc rád připomněl, zasmál se u toho a Tondovo kuře zkusím upéct :)(13.9.2014)

<< předchozí 1 2