poster

Návrat komisaře Rexe (TV seriál)

 • Česko

  Komisař Rex na stopě

 • Itálie

  Il commissario Rex

 • Slovensko

  Komisár Rex: Opäť v akcii

 • Slovensko

  Komisár Rex

Krimi

Itálie, 2008, 91x45 min (Alternativní: 90 min)

Hrají:

Kaspar Capparoni, Ettore Bassi, Francesco Arca, Fabio Ferri, Domenico Fortunato, Pilar Abella, Martin Weinek, Denise Zich, Irina Wanka, Hary Prinz, Fritz Karl, Emilia Verginelli, Sarah Maestri, Lavinia Longhi, Claudia Zanella, Patrick Rapold, Jeanne Tremsal, Gaetano Aronica, Mattia Sbragia, Laurence Rupp, Orso Maria Guerrini, Milena Vukotic, Ray Lovelock, Juergen Maurer, August Schmölzer, Valentina Carnelutti, Mimosa Campironi, Giovanni Visentin, Cinzia Monreale, Anna Foglietta, Rainer Egger, Magdalena Kronschläger, Matthew Scurfield, Wolfram Berger, Michael Steinocher, Victoria Larchenko, Augusto Zucchi, Hal Yamanouchi, Giorgio Caputo, Eva Kuen, Fabrizio Bucci, Adriano Chiaramida, Simona Borioni, Elena Cucci, Mehdi Moinzadeh, Valentina Valsania, Gertraud Jesserer, Alina Nedelea, Alessandro Borghi, Portelli Paul, Edward Mercieca, Pierluigi Coppola, Eliana Miglio, Pier Giorgio Bellocchio, Silvia Wohlmuth, Dario Aita, Ralph Palka, Michael Menzel, Thierry Toscan, Giorgia Sinicorni, Alexander Wächter, Natali Seelig, Max Meyr, Marina Rocco, Nikolai Ritzkowsky, Manfred Stadlmann, Roberto Alpi, Sandra Collodel, Maria Gundolf, Emel Heinreich, Serkan Kaya, Davide Paganini, Brando Pacitto, Gioia Libardoni, Sandro Dori, Rinaldo Talamonti, Franco Trevisi, Gerhard Zemann, Armando De Razza, Elisabetta Rocchetti, Anna Ferzetti, Martina Poel, Elisabetta Pellini, Rimi Beqiri, Enrico Lo Verso, Barbara Ricci, Simona Caparrini, Euridice Axen, Camilla Diana, Gianluca Testa, Irena Goloubeva, Hermann Maier, Chiara Gensini, Giampiero Mancini, Nike van der Let, Alessandro Cremona, Lola Pagnani, Ugo Piva, Antonio Friello, Francis Pardeilhan, Rosaria Russo, Ciro Scalera, Robert Madison, Enzo Marino Bellanich, Fabio Galli, Umberto Smaila, Vincenzo Cantatore
(další profese)
 • carl.oesch
  odpad!

  Ne, tak tohle opravdu ne. Původního Rexe jsme měl jako oddechovku celkem rád, s každou řadou šla kvalita pomalu, ale jistě dolů, ale tohle? Vysloveně nesympatičtí hlavní představitelé, prachmizerné zápletky a člověk se slzou v oku vzpomíná na chvíle, když si říkal, že už ten Rex za mnoho nestojí (dokud byl u rakouské kriminálky ve Vídni). V první chvíli jsem byl zvědav, ale po třech dílech jsem to vzdal. Prostě, remaky se podaří málokdy, většinou to bývá průser jako hrom. A tohle je jenom jeden z dlouhé řady příkladů.(29.6.2018)

 • major.warren
  ***

  Slušný seriál. Některé příběhy jsou možná trochu lepší než z původního Rex, ale jinak je skoro stejný. Špatné dialogy, slabý scénář. To všechno má i starý Rex. Italové neudělali špatně, že natočili toto pokračování, ale měli si sním trochu víc vyhrát. Kaspar Capparoni jako komisař Fabbri byl velmi dobrý a myslím, že po úplně prvním Rexovo pánovi, komisaři Moserovi, byl Fabbri druhý nejlepší. Po něm byl komisař Rivera a po něm komisař Terzani. To už není úplně ono. S Fabbrim tam byla sranda a seriál byl tak výš. Vizualita seriálu nic moc. Hudba krásná. Nahraná Českým národním symfonickým orchestrem, co víc si přát. Pes, který zde hraje Rexe v prvních sériích s komisařem Fabbrim je velmi dobrý, ale na původního Reginalda Von Ravenhorsta nemá nikdo. Z postav mám rád komisaře Fabbriho, inspektora Moriniho, inspektora Monterrosu a nadřízeného Phillipa Goriho. U mě pěkné tři hvězdičky:-). Samozřejmě ještě zdůrazním, že všechny tyhle levné krimi seriály jsou podle mě velkou slabinou pro některé z nás. Nepatří k mým nejoblíbenějším seriálům, ale když ho dávají, tak se holt podívám.(8.8.2017)

 • W.Wicki.W
  *****

  Nene, na Rexe nedám dopustit.... Kdo viděl jen pár dílů s Kasparem, tomu se těžko soudí celé sérii s Ettorem Bassim, nebo snad snad nové díly s Francescem Arcou... Tolik,tolik toho, co se mezitím stalo..Fabbri a jeho smrt v autě, dokonalé souznění Davida a Rexe, Castel Sant'Angelo jako místo jejich "spřátelení" .... Davide a jeho ŽUŽLÁNÍ LÉKOŘICOVÉ TYČINKY, což mě sakramentsky nervovalo, Monterosso a Pietro.... Odchod šéfa, Morini a jeho odchod, Morini a jeho vlasy (heeeh...!) .... Rexovy kousky, Pietro a nová éra Rexe. Až tohle jednou skončí, asi budu řvát ještě měsíce a měsíce potom. Od začátku života na Rexe koukám a ono to stále běží.... Nebudu tady spamovat.... Za mě 5*....srdcovka,směr života (němčina a italština, Vídeň, procházky po Římě, stovky turistů, stovky památek) ..... (Kdyby šlo dát 5000 hvězd,tak dám 5000) ..... Rexi, seš už sice starej, ale prosím Tě, ještě nekonči...(11.2.2015)

 • mrx.friend
  *

  Skoro až nedopatřením jsem seděl u televize, kde zrovna běžel jeden díl a dost jsem se zděsil - myslim si, že s příchodem Marka a Niki ještě v původním seriálu už tak "Komisař Rex" hodně klesnul, ale tohle je asi zase jednou faktickej vrchol - Rex je postaven prakticky mimo dění vyprávění jako jakýsi doplněk seriálu a my spíše než samotné vyšetřování sledujeme, jak se hlavní komisař (potažmo Rexův páníček) vypořádává s kecama své maminky a se svýma soukromýma těžkostma vůbec... :-!(14.9.2009)

 • FireTight
  odpad!

  Poslední série Komisaře Rexe už totálně hořely jako papír, ale to tvůrcům zřejmě nevadilo, aby si po několika letech řekli, že to zkusí ještě jednou, třeba úplně naposledy. Za začátku to navíc vypadalo nadějně - změna prostředí, návrat k staré technice řešení případů (vraždu řeší komisař místo psa) a čistě mužská ústřední dvojice (dámy prominou). Jenže pak nastaly ty největší problémy, jak Rexe do Itálie dostat? Ale to nevadí, něco vymyslíme, Taloš zvířeti náhodou řekne "Šampione" (zajímavé, že jsem tohle nikdy neslyšel říct Mosera) a hurá, máme ho tam. Jenže pozor, musíme ještě napsat nějaké ty případy! Nevadí, oprášíme všechny z původního seriálu a budeme se tvářit, že jsou úplně nové. Nakonec je vlastně dobře, že seriálový Rex (podle všeho) ve svém návratu umřel, protože sledovat například "Důchod komisaře Rexe" nebo "Reinkarnace komisaře Rexe" by bylo i na mne trochu moc...(23.9.2010)

 • - Seriál byl vysílán ve 104 zemích. (mar48)

 • - Fabio Ferri, představitel Moriniho, a Alexander Pschill, který ztvárnila Marca Hoffmana, se narodili ve stejný den i rok, a to 13. června 1970. (LucMosss)

 • - Televize RAI zrušila seriál v roce 2015 po 8 sériích kvůli nízké sledovanosti. (patrik1177)