poster

Návrat komisaře Rexe (TV seriál)

 • Česko

  Komisař Rex na stopě

 • Itálie

  Il commissario Rex

 • Slovensko

  Komisár Rex: Opäť v akcii

 • Slovensko

  Komisár Rex

Krimi

Itálie, 2008, 91x45 min (Alternativní: 90 min)

Hrají:

Kaspar Capparoni, Ettore Bassi, Francesco Arca, Fabio Ferri, Domenico Fortunato, Pilar Abella, Martin Weinek, Denise Zich, Irina Wanka, Hary Prinz, Fritz Karl, Emilia Verginelli, Sarah Maestri, Lavinia Longhi, Claudia Zanella, Patrick Rapold, Jeanne Tremsal, Gaetano Aronica, Mattia Sbragia, Laurence Rupp, Orso Maria Guerrini, Milena Vukotic, Ray Lovelock, Juergen Maurer, August Schmölzer, Valentina Carnelutti, Mimosa Campironi, Giovanni Visentin, Cinzia Monreale, Anna Foglietta, Rainer Egger, Magdalena Kronschläger, Matthew Scurfield, Wolfram Berger, Michael Steinocher, Victoria Larchenko, Augusto Zucchi, Hal Yamanouchi, Giorgio Caputo, Eva Kuen, Fabrizio Bucci, Adriano Chiaramida, Simona Borioni, Elena Cucci, Mehdi Moinzadeh, Valentina Valsania, Gertraud Jesserer, Alina Nedelea, Alessandro Borghi, Portelli Paul, Edward Mercieca, Pierluigi Coppola, Eliana Miglio, Pier Giorgio Bellocchio, Silvia Wohlmuth, Dario Aita, Ralph Palka, Michael Menzel, Thierry Toscan, Giorgia Sinicorni, Alexander Wächter, Natali Seelig, Max Meyr, Marina Rocco, Nikolai Ritzkowsky, Manfred Stadlmann, Roberto Alpi, Sandra Collodel, Maria Gundolf, Emel Heinreich, Serkan Kaya, Davide Paganini, Brando Pacitto, Gioia Libardoni, Sandro Dori, Rinaldo Talamonti, Franco Trevisi, Gerhard Zemann, Armando De Razza, Elisabetta Rocchetti, Anna Ferzetti, Martina Poel, Elisabetta Pellini, Rimi Beqiri, Enrico Lo Verso, Barbara Ricci, Simona Caparrini, Euridice Axen, Camilla Diana, Gianluca Testa, Irena Goloubeva, Hermann Maier, Chiara Gensini, Giampiero Mancini, Nike van der Let, Alessandro Cremona, Lola Pagnani, Ugo Piva, Antonio Friello, Francis Pardeilhan, Rosaria Russo, Ciro Scalera, Robert Madison, Enzo Marino Bellanich, Fabio Galli, Umberto Smaila, Vincenzo Cantatore, Massimo Dapporto, Giuseppe Sanfelice, Biancamaria D'Amato
(další profese)
 • korbitch22
  *

  Měl sem tam dvě hvězdičky,páč sem pár dílu viděl a musel jsem uznat,že je to dááleko lepší než díly s těma dvěma nesympatickejma kokotama(ta ženská stim kudrnatym nařvanym prckem ;-D ) Díly s Moserem sem miloval a díly s Brantnerem sem si po čase taky oblíbil.SPOILER :-) když mi před lety odpráskli Mosera,plakal jsem několik týdnů a na Rexe na čas zanevřel..... to co jsem ale viděl nedávno v Návratu......aby mohli definitivně ukončit tuhle dlouholetou tradici,kde šikovnej ovčáček honí lumpíky....tak ho jeden italskej makarń zastřelil.....to není možný!Rex je mrtvej.....to sem zrudnul a mít po ruce toho italskýho špagetožrouta co to napsal....rozkoušuho k smrti.Jedna velká éra,mého kdysi nejoblíbenějšího seriálu skončila nejhuř jak mohla...pche!(30.6.2011)

 • IsaacNewton
  ****

  Já si nemohu pomoci, ale na rozdíl od mnohých se mi to líbí... Rex je neustále skvělý jako dříve a ani herci mi vůbec nevadí, naopak- když například porovnám s posledními sériemi starého Rexe, je to neskonale lepší! Ano, má to chyby a je to celkem naivní, ale to je každý seriál a tenhle je jeden z těch dobrých! Kdyby nebyl tenhle seriál "černý" jako naše některé české skvosty (Velmi křehké vztahy, Ordinace v Růžové zahradě...), dala bych 3 silnější hvězdy, ale takhle dávám 4 a ovládám se, abych na znamení protestu nedala 5...(8.12.2011)

 • FireTight
  odpad!

  Poslední série Komisaře Rexe už totálně hořely jako papír, ale to tvůrcům zřejmě nevadilo, aby si po několika letech řekli, že to zkusí ještě jednou, třeba úplně naposledy. Za začátku to navíc vypadalo nadějně - změna prostředí, návrat k staré technice řešení případů (vraždu řeší komisař místo psa) a čistě mužská ústřední dvojice (dámy prominou). Jenže pak nastaly ty největší problémy, jak Rexe do Itálie dostat? Ale to nevadí, něco vymyslíme, Taloš zvířeti náhodou řekne "Šampione" (zajímavé, že jsem tohle nikdy neslyšel říct Mosera) a hurá, máme ho tam. Jenže pozor, musíme ještě napsat nějaké ty případy! Nevadí, oprášíme všechny z původního seriálu a budeme se tvářit, že jsou úplně nové. Nakonec je vlastně dobře, že seriálový Rex (podle všeho) ve svém návratu umřel, protože sledovat například "Důchod komisaře Rexe" nebo "Reinkarnace komisaře Rexe" by bylo i na mne trochu moc...(23.9.2010)

 • major.warren
  ***

  Slušný seriál. Některé příběhy jsou možná trochu lepší než z původního Rexe, ale jinak je skoro stejný. Špatné dialogy, slabý scénář. To všechno má i starý Rex. Italové neudělali špatně, že natočili toto pokračování, ale měli si sním trochu víc vyhrát. Kaspar Capparoni jako komisař Fabbri byl velmi dobrý a myslím, že po úplně prvním Rexovo pánovi, komisaři Moserovi, byl Fabbri druhý nejlepší. Po něm byl komisař Rivera a po něm komisař Terzani. To už není úplně ono. S Fabbrim tam byla sranda a seriál byl tak výš. Vizualita seriálu nic moc. Hudba krásná. Nahraná Českým národním symfonickým orchestrem, co víc si přát. Pes, který zde hraje Rexe v prvních sériích s komisařem Fabbrim je velmi dobrý, ale na původního Reginalda Von Ravenhorsta nemá nikdo. Z postav mám rád komisaře Fabbriho, inspektora Moriniho, inspektora Monterrosu a nadřízeného Phillipa Goriho. U mě pěkné tři hvězdičky:-). Samozřejmě ještě zdůrazním, že všechny tyhle levné krimi seriály jsou podle mě velkou slabinou pro některé z nás. Nepatří k mým nejoblíbenějším seriálům, ale když ho dávají, tak se holt podívám.(8.8.2017)

 • tommy187
  *

  Je to už tak. Keď niekto spraví úspešný film, seriál, reality show - to je jedno ... a robí sa jeho napodobenina či pokračovanie je vysoká pravdepodobnosť, že to bude podstatne horšie a, že to bude veľký prepadák. Niečo podobné sa stalo aj v tomto seriáli. Skvelé rakúske časti vystriedali podpriemerné /zdôrazňujem NIE zlé/ diely z Talianska. Hudba je dobrá, Rex je samozrejme skvelý, aj K. Capparoni je sympatický. Ale celé to spracovanie už nie je to čo bolo. Asi si talianskí tvorcovia neuvedomili, že táto séria seriálu bude veľmi porovnávaná s tými prvými ...(9.3.2013)

 • - Hudbu nahrál Český národní symfonický orchestr. (patrik1177)

 • - V roce 2007 odkoupila práva na seriál italská televize. (M.B)

 • - Fabio Ferri, představitel Moriniho, a Alexander Pschill, který ztvárnila Marca Hoffmana, se narodili ve stejný den i rok, a to 13. června 1970. (LucMosss)