Reklama

Reklama

Návrat komisaře Rexe

(seriál)
  • Česko Komisař Rex na stopě (více)
Krimi
Itálie, (2008–2015) (Alternativní 90 min)

Hrají:

Kaspar Capparoni, Ettore Bassi, Francesco Arca, Fabio Ferri, Domenico Fortunato, Pilar Abella, Martin Weinek, Denise Zich, Irina Wanka, Hary Prinz, Fritz Karl (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(90)

V Římě je nalezena mrtvola muže, který je identifikován jako rakouský státní příslušník. Komisař Lorenzo Fabbri, který má případ na starosti, se spojuje s vídeňskou komisařkou Erikou Hedlovou. Rex si zatím užívá důchodu v policejním útulku, ale i tak je na stanici častým návštěvníkem.. (oficiální text distributora)

Recenze (65)

ArsenalEagle odpad!

všechny recenze uživatele

Komisař REX: 4/10 Herecké výkony: 1/10 (hlavní hrdina po boku Rexe je naprosto typický němec, příde mi strašně nepříjemný a.. No coment) Hudba: 3/10 Scénář: 1/10 Místy až moc jednoduché.. vždy se najde místo, kam se může REX schovat, na něco zkočit,.. Bandité úplně neschopní troubové. Nevím, myslím, že se Návrat ani nemusel uskutečnit :) 1/10 ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Měl sem tam dvě hvězdičky,páč sem pár dílu viděl a musel jsem uznat,že je to dááleko lepší než díly s těma dvěma nesympatickejma kokotama(ta ženská stim kudrnatym nařvanym prckem ;-D ) Díly s Moserem sem miloval a díly s Brantnerem sem si po čase taky oblíbil.SPOILER :-) když mi před lety odpráskli Mosera,plakal jsem několik týdnů a na Rexe na čas zanevřel..... to co jsem ale viděl nedávno v Návratu......aby mohli definitivně ukončit tuhle dlouholetou tradici,kde šikovnej ovčáček honí lumpíky....tak ho jeden italskej makarń zastřelil.....to není možný!Rex je mrtvej.....to sem zrudnul a mít po ruce toho italskýho špagetožrouta co to napsal....rozkoušuho k smrti.Jedna velká éra,mého kdysi nejoblíbenějšího seriálu skončila nejhuř jak mohla...pche! ()

Reklama

W.Wicki.W 

všechny recenze uživatele

Nene, na Rexe nedám dopustit.... Kdo viděl jen pár dílů s Kasparem, tomu se těžko soudí celé sérii s Ettorem Bassim, nebo snad snad nové díly s Francescem Arcou... Tolik,tolik toho, co se mezitím stalo..Fabbri a jeho smrt v autě, dokonalé souznění Davida a Rexe, Castel Sant'Angelo jako místo jejich "spřátelení" .... Davide a jeho ŽUŽLÁNÍ LÉKOŘICOVÉ TYČINKY, což mě sakramentsky nervovalo, Monterosso a Pietro.... Odchod šéfa, Morini a jeho odchod, Morini a jeho vlasy (heeeh...!) .... Rexovy kousky, Pietro a nová éra Rexe. Až tohle jednou skončí, asi budu řvát ještě měsíce a měsíce potom. Od začátku života na Rexe koukám a ono to stále běží.... Nebudu tady spamovat.... Za mě 5*....srdcovka,směr života (němčina a italština, Vídeň, procházky po Římě, stovky turistů, stovky památek) ..... (Kdyby šlo dát 5000 hvězd,tak dám 5000) ..... Rexi, seš už sice starej, ale prosím Tě, ještě nekonči... ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 4/10/// +dobrá hudba v závěrečné honičce, celkem sympaťák ten Kaspar Capparoni, občas se najde hezký nebo vtipný moment -má to velmi řidké zápletky, slabé záporáky, spoustu chyb a nelogičností/// Jako fanoušek Rexe mi bylo líto, že tento seriál po 8 řadách ukončili. S návratem komisaře Rexe jsem už nepočítal a myslím si, že ani přijít nemusel. Dnes už nemá tento psí hrdina co ukázat a nabídnout. Navíc je na seriálu jasně patrné, že vše je jen naoko udělané, tak akorát na psa, aby to byl schopen zvládnout. Dnes už nikoho neohromí scéna kdy Rex vyběhne po zločincovi, náhodou má vždy poblíž něco po čem může vyskočit a padoucha srazit a pak už stačí si na něj jen lehnout a padlouch nemá šanci. Opravdu úsměvné když to řeknu slušně. Samotné zápletky a vyšetřování opravdu za nic nestojí. Různé legrácky jsou na úrovní Rexe z prvních řad, kdyžto dnešní divák je už dávno někde jinde. První řadu (v TV jako Návrat komisaře Rexe IX) jsem zhlédl skoro celou. Dáno i tím, že to vysílali v dobrém čase v 20:00 večer. Avšak pro druhou řadu (v TV jako Návrat komisaře Rexe X) si vybrali všední den dopoledne a to je myslím celkem pasé. Vlastně upřímně doufám, že se Rex už nevrátí, nechci si kazit ten příjemný nostalgický dojem z původního seriálu./// Celkem 42%/// ()

mrx.friend 

všechny recenze uživatele

Skoro až nedopatřením jsem seděl u televize, kde zrovna běžel jeden díl a dost jsem se zděsil - myslim si, že s příchodem Marka a Niki ještě v původním seriálu už tak "Komisař Rex" hodně klesnul, ale tohle je asi zase jednou faktickej vrchol - Rex je postaven prakticky mimo dění vyprávění jako jakýsi doplněk seriálu a my spíše než samotné vyšetřování sledujeme, jak se hlavní komisař (potažmo Rexův páníček) vypořádává s kecama své maminky a se svýma soukromýma těžkostma vůbec... :-! ()

Galerie (150)

Zajímavosti (11)

  • V roce 2007 odkoupila práva na seriál italská televize. (M.B)
  • Televize RAI zrušila seriál v roce 2015 po 8 sériích kvůli nízké sledovanosti. (patrik1177)
  • Kaspar Capparoni, představitel komisaře Lorenza Fabriho, odešel ze seriálu kvůli rozdílným názorům s tvůrci. Chtěl, aby byl seriál více ironický, zábavný a lehčí, zatímco tvůrci chtěli nasadit seriálu vážnější notu typickou pro italské krimi seriály. (mar48)

Reklama

Reklama