Návrat komisaře Rexe (TV seriál)

• Česko

Komisař Rex na stopě

• Itálie

Il commissario Rex

Komisár Rex: Opäť v akcii

Komisár Rex

Krimi

Itálie, 2008, 91x45 min (Alternativní: 90 min)

Ettore Bassi, Pilar Abella, Kaspar Capparoni, Domenico Fortunato, Fabio Ferri, Martin Weinek, Denise Zich, Irina Wanka, Hary Prinz, Fritz Karl, Emilia Verginelli, Sarah Maestri, Lavinia Longhi, Claudia Zanella, Patrick Rapold, Jeanne Tremsal, Gaetano Aronica, Mattia Sbragia, Laurence Rupp, Orso Maria Guerrini, Milena Vukotic, Ray Lovelock, Juergen Maurer, August Schmölzer, Valentina Carnelutti, Mimosa Campironi, Giovanni Visentin, Cinzia Monreale, Anna Foglietta, Rainer Egger, Magdalena Kronschläger, Matthew Scurfield, Francesco Arca, Wolfram Berger, Michael Steinocher, Victoria Larchenko, Augusto Zucchi, Hal Yamanouchi, Giorgio Caputo, Eva Kuen, Fabrizio Bucci, Adriano Chiaramida, Simona Borioni, Elena Cucci, Mehdi Moinzadeh, Valentina Valsania, Gertraud Jesserer, Alina Nedelea, Alessandro Borghi, Portelli Paul, Edward Mercieca, Pierluigi Coppola, Eliana Miglio, Pier Giorgio Bellocchio, Silvia Wohlmuth, Dario Aita, Ralph Palka, Michael Menzel, Thierry Toscan, Giorgia Sinicorni, Alexander Wächter, Natali Seelig, Max Meyr, Marina Rocco, Nikolai Ritzkowsky, Manfred Stadlmann, Roberto Alpi, Sandra Collodel, Maria Gundolf, Emel Heinreich, Serkan Kaya, Davide Paganini, Brando Pacitto, Gioia Libardoni, Sandro Dori, Rinaldo Talamonti, Franco Trevisi, Gerhard Zemann, Armando De Razza, Elisabetta Rocchetti, Anna Ferzetti, Martina Poel, Elisabetta Pellini, Rimi Beqiri, Enrico Lo Verso, Barbara Ricci, Simona Caparrini, Euridice Axen, Camilla Diana, Gianluca Testa, Irena Goloubeva

Možno som asi jediná, ale táto talianska verzia Rexa sa mi páči ešte o niečo viac, než tá rakúska. Mne to prišlo úplne iné. Epizódy majú hlbší, emočnejší dej aj hudbu, než v predošlých sériách a každá epizóda ma niečím dojala. Takisto aj nový Rexov pán mi je sympatickejší, než tí predošlí. Ja osobne uprednostňujem túto novú verziu, aj keď tie staré série mám tiež rada.(4.9.2011)

• mrx.friend

Skoro až nedopatřením jsem seděl u televize, kde zrovna běžel jeden díl a dost jsem se zděsil - myslim si, že s příchodem Marka a Niki ještě v původním seriálu už tak "Komisař Rex" hodně klesnul, ale tohle je asi zase jednou faktickej vrchol - Rex je postaven prakticky mimo dění vyprávění jako jakýsi doplněk seriálu a my spíše než samotné vyšetřování sledujeme, jak se hlavní komisař (potažmo Rexův páníček) vypořádává s kecama své maminky a se svýma soukromýma těžkostma vůbec... :-!(14.9.2009)

• mzss1

Bohužel, na původní seriál to nemá ani omylem. Něco málo dokáže zaujmout, ale je to opravdu minimum. Případy nudné a ani už mě ten pes Rex zde moc nebavil. Nechchi dát odpad už asi kvůli citovému propojení k tomuto seriálu z dětství, kdy mě rozhodně bavili starší díly. Takže hodnotím ze soucitu na 15% = *(26.11.2012)

• dobso

Toto je typický príklad toho, ako sa dá zničiť dobrý seriál umelým predĺžením. Vážne, po prvých dvoch dieloch som ho radšej ani nezapol. Talianska koprodukcia ho vôbec nezvládla. Čakali zisk, ale ja dúfam, že sa ocitnú v hlbokej strate, aby si konečne uvedomili, že umelo predlžované veci nikoho nezaujímajú. 0%(13.12.2011)

• korbitch22

Měl sem tam dvě hvězdičky,páč sem pár dílu viděl a musel jsem uznat,že je to dááleko lepší než díly s těma dvěma nesympatickejma kokotama(ta ženská stim kudrnatym nařvanym prckem ;-D ) Díly s Moserem sem miloval a díly s Brantnerem sem si po čase taky oblíbil.SPOILER :-) když mi před lety odpráskli Mosera,plakal jsem několik týdnů a na Rexe na čas zanevřel..... to co jsem ale viděl nedávno v Návratu......aby mohli definitivně ukončit tuhle dlouholetou tradici,kde šikovnej ovčáček honí lumpíky....tak ho jeden italskej makarń zastřelil.....to není možný!Rex je mrtvej.....to sem zrudnul a mít po ruce toho italskýho špagetožrouta co to napsal....rozkoušuho k smrti.Jedna velká éra,mého kdysi nejoblíbenějšího seriálu skončila nejhuř jak mohla...pche!(30.6.2011)

• - Fabio Ferri, představitel Moriniho, a Alexander Pschill, který ztvárnila Marca Hoffmana, se narodili ve stejný den i rok, a to 13. června 1970. (LucMosss)

• - Rexe hraje německý ovčák pravým jménem Henry. Ten prošel zhruba půlročním výcvikem, než se začalo se samotným natáčením. (Stocki)

• - Hudbu nahrál Český národní symfonický orchestr. (patrik1177)