Reklama

Reklama

Návrat komisaře Rexe

(seriál)
  • Česko Komisař Rex na stopě (více)
Krimi
Itálie, (2008–2015) (Alternativní 90 min)

Hrají:

Kaspar Capparoni, Ettore Bassi, Francesco Arca, Fabio Ferri, Domenico Fortunato, Pilar Abella, Martin Weinek, Denise Zich, Irina Wanka, Hary Prinz, (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(90)

V Římě je nalezena mrtvola muže, který je identifikován jako rakouský státní příslušník. Komisař Lorenzo Fabbri, který má případ na starosti, se spojuje s vídeňskou komisařkou Erikou Hedlovou. Rex si zatím užívá důchodu v policejním útulku, ale i tak je na stanici častým návštěvníkem.. (oficiální text distributora)

Recenze (66)

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Měl sem tam dvě hvězdičky,páč sem pár dílu viděl a musel jsem uznat,že je to dááleko lepší než díly s těma dvěma nesympatickejma kokotama(ta ženská stim kudrnatym nařvanym prckem ;-D ) Díly s Moserem sem miloval a díly s Brantnerem sem si po čase taky oblíbil.SPOILER :-) když mi před lety odpráskli Mosera,plakal jsem několik týdnů a na Rexe na čas zanevřel..... to co jsem ale viděl nedávno v Návratu......aby mohli definitivně ukončit tuhle dlouholetou tradici,kde šikovnej ovčáček honí lumpíky....tak ho jeden italskej makarń zastřelil.....to není možný!Rex je mrtvej.....to sem zrudnul a mít po ruce toho italskýho špagetožrouta co to napsal....rozkoušuho k smrti.Jedna velká éra,mého kdysi nejoblíbenějšího seriálu skončila nejhuř jak mohla...pche! ()

Zodd 

všechny recenze uživatele

Byla tu poklidnější atmosféra a Rex vždy všechny dostal, takže hlavní element originálu se podařilo přenést. Ani původní Komisař Rex nebyl žádný zázrak, ale Reginald holt chybí. Akorát mi uniká, co je s tím hromadným odpadováním rutinných krimi seriálů s nižším rozpočtem, ať jsou jakkoli naivní nebo podprahově moralizující (ovšem telenovely, soap opery a mnohé novodobé české seriály, to docela dost chápu). ()

Reklama

ArsenalEagle odpad!

všechny recenze uživatele

Komisař REX: 4/10 Herecké výkony: 1/10 (hlavní hrdina po boku Rexe je naprosto typický němec, příde mi strašně nepříjemný a.. No coment) Hudba: 3/10 Scénář: 1/10 Místy až moc jednoduché.. vždy se najde místo, kam se může REX schovat, na něco zkočit,.. Bandité úplně neschopní troubové. Nevím, myslím, že se Návrat ani nemusel uskutečnit :) 1/10 ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 4/10/// +dobrá hudba v závěrečné honičce, celkem sympaťák ten Kaspar Capparoni, občas se najde hezký nebo vtipný moment -má to velmi řidké zápletky, slabé záporáky, spoustu chyb a nelogičností/// Jako fanoušek Rexe mi bylo líto, že tento seriál po 8 řadách ukončili. S návratem komisaře Rexe jsem už nepočítal a myslím si, že ani přijít nemusel. Dnes už nemá tento psí hrdina co ukázat a nabídnout. Navíc je na seriálu jasně patrné, že vše je jen naoko udělané, tak akorát na psa, aby to byl schopen zvládnout. Dnes už nikoho neohromí scéna kdy Rex vyběhne po zločincovi, náhodou má vždy poblíž něco po čem může vyskočit a padoucha srazit a pak už stačí si na něj jen lehnout a padlouch nemá šanci. Opravdu úsměvné když to řeknu slušně. Samotné zápletky a vyšetřování opravdu za nic nestojí. Různé legrácky jsou na úrovní Rexe z prvních řad, kdyžto dnešní divák je už dávno někde jinde. První řadu (v TV jako Návrat komisaře Rexe IX) jsem zhlédl skoro celou. Dáno i tím, že to vysílali v dobrém čase v 20:00 večer. Avšak pro druhou řadu (v TV jako Návrat komisaře Rexe X) si vybrali všední den dopoledne a to je myslím celkem pasé. Vlastně upřímně doufám, že se Rex už nevrátí, nechci si kazit ten příjemný nostalgický dojem z původního seriálu./// Celkem 42%/// ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

Bohužel, na původní seriál to nemá ani omylem. Něco málo dokáže zaujmout, ale je to opravdu minimum. Případy nudné a ani už mě ten pes Rex zde moc nebavil. Nechchi dát odpad už asi kvůli citovému propojení k tomuto seriálu z dětství, kdy mě rozhodně bavili starší díly. Takže hodnotím ze soucitu na 15% = * ()

Galerie (150)

Zajímavosti (11)

  • První představitel Rexe Henry, který nahradil své kolegy Reginalda von Ravenhorst a Rhetta Butlera, byl pojištěn na milion amerických dolarů. Při nebezpečných scénách nebo když byl unavený ho nahrazovali další dva němečtí ovčáci. (mar48)
  • V roce 2007 odkoupila práva na seriál italská televize. (M.B)

Reklama

Reklama