Anjeli strážni

(pořad)
Talk-show
Slovensko, 2004, 25 min

Účinkují:

Alena Heribanová (moderátor), Jeremy Irons, Karel Gott, Milan Lasica, Magda Paveleková, Bolek Polívka, Stanislav Dančiak, Jaromír Nohavica, Vilma Jamnická, Štefan Skrúcaný, Mária Kráľovičová (více)

Talkshow Anjeli strážni je dynamické stretnutie s charizmatickou osobnosťou z oblasti kultúry, vedy, športu, ale aj stretnutie s menej známymi hosťami, ktorí dokázali v živote niečo netradičné a zaujímavé. Príjemnú atmosféru v Galérii Michalský dvor dotvára osoba Aleny Heribanovej, ktorá tu využíva svoje moderátorské skúsenosti. Anjeli strážni prinášajú počas 26 minút trvania spomienky na dramatické i humorné chvíle, pri ktorých možno asistovali aj "anjeli strážni" a sprostredkúvajú divákovi posolstvo pre každodenný život. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

PhDr. Alena Heribanová, rod. Repčíková (11.04.1955) je slovenská moderátorka. Tak znie prvá veta z profilu tejto komunistickej televíznej odchovankyne na doméne wikipedia.sk. Moderátorka? Hanba všetkých moderátorov! Jej umelá strojenosť, predstieraná láskavosť, vševedúce porozumenie a slizké podlizovanie sa mi z duše protivia. Je to zlý človek, plný vypočítavosti a pretvárky. Takl-show "Anjeli strážni" je hnus, hniloba, smrad, odpad! ()

gogo76

Pri všetkej úcte k pozvaným hosťom,úroveň relácie aj moderárky samotnej je ubohá a má tendenciu diváka uspať nudou,alebo nasrať priblblými otázkami. ()

Hedka

Talk-show by sa mi celkom rátala, i Heribanovú by som pretrpela, ale vadí mi to "anjelské" smerovanie... Sledujem iba občas, keď ma zaujme pozvaný hosť. ()

WANDRWALL

Alena Heribanová je někdy v pořadu dosti komická, to když hostům, co ji převyšují nestačí, ale přesto chce stačit, jindy ujde, ale výsledně vzato jde o průměrný pořad. A když čte o andělích a rozdává je, tak s jakou námahou často čte, to je vidět, že se skutečně o anděly zajímá a žije jimi... MM_Ramone vystihl povahu a postavu Aleny Heribanové velmi přesně. Ale takové osoby si říkají, že blbý dává a blbější kdo nebere. A ony přece sami sebe za ty blbé nepovažují. Ale na druhou stranu třeba pomohla disidentům, charitám, to netvrdím, že je pravda, ale nevím to o ní, takže nemohu ji zase jednoznačně posuzovat, na to nemá právo žádný člověk ve vztahu k druhému, tedy pokud ho nezná, nežije blízko něho. ()

Marze

Je to takový model, kdy má host poměrné volné pole vyprávění jako v kavárně u kafe, což někoho může uspávat. Pro srovnání u nás Jan Kraus v Tak show Jana Krause  hosta šikanuje a cílem ani není se od něj něco dozvědět, což je více vzrušující, Marek Eben v Na plovárně hosta povzbuzuje, aby se rozvyprávěl. Karel Šíp ve Všechnopárty dělá, že nic neví, což hosta ještě víc rozpovídá. Talk show Honzy Dědka jsem viděl jeden díl a nebud hodnotit.  Ukázka z tohoto týdně tohoto slovenského talk show je zde:  https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13208/372040#924 Trochu mi to připomínalo reminiscenční terapii, kdy je senior povzbuzován, aby vyprávěl své vzpomínky, ale je zde riziko, že narazí u fotek na nějaké trauma. ()

Paity

Skoro mi to přišlo, jako snaha o takovou uvolněnější českou Plovárnu. Záměr se ale úplně nevydařil, alespoň dle mého skromného soudu. ()

cure

Alena Heribanová nie je Marek Eben. MM_Ramone to vystihol v komentári presne. Jednu hviezdu dávam za hostí. ()

tančísvlky

Dobrý nápad ,prečo to moderuje Heribanová však nechápem . To skutočne nie je na Slovensku jeden prirodzený ,čistý a vzdelaný človek ??? ()