Dark Power, The

USA, 1985, 78 min

Phil Smoot

Sherwood Jones
  • FMJ

Nuda a znovu nuda alespoň že ty šamani byly k smíchu jinak bych snad už za 60sekund nevěděl,že jsem tenhle film viděl. Nemůžu si pomoct,ale během sledování mě film připomněl jednu epizodu Scooby Doo a i ta byla nejspíš víc horror než tohle. 3%(4.6.2014)

Expozice, jež trvá zhruba 50 minut, nudí. A to velice. Zbytek je ovšem úchvatné guilty pleasure, myslím, že pravidelné osazenstvo Otrlého diváka v čele s havraním párem by si ho velice užilo. Souboj na biče ve westernovém duchu pobavil nejvíce, zombie hádky jen o maličko méně. Kdyby ze sebe nejhezčí z dívek sundala i zbytek hadříků, šel bych i výše. Takhle jen za pobavené 3*.(24.12.2016)

• ricci.s

Čistá hororová komédia. Počas prvých 45 minút sa nič nestane, maximálne si môžeme vychutnať pár scén prsnatých nahotiniek, veď to už k týmto starým béčkam patrí. Potom vylezú z hrobov aztécke mŕtvoly s nožmi, sekerami či lukom, prepadnú našich teenagerov a začne sa zábava. Masky sú smiešne, gore duplom... a vlastne celý film je totálna blbosť, ktorá je tak nepodarená a naivná, že som sa celú dobu rehotal. K tomu nejaký dym vychádzajúci z indiánskych držiek, čierna kvapalina, odtrhnutá hlava, či zombík rozliaty na kolomaž, a to ani nespomínam vrcholný súboj dedka s bičom proti zombíkovi s bičom - kto koho "ubičuje" skôr? Jasný horor na vypnutie a oddych.(30.12.2011)