• redalert21

Kvalita se projeliva, zrušeno po 2 dilech (nastesti)(1.10.2009)

• mikosuo

Uz pilot ma neoslovil. Cele to bolo take divne :) a tak to aj nakoniec dopadlo po 2. castiach serial zruseny(26.9.2009)

• MNTB

nechápu proč zrušili něco se ani nerozjelo, možná yb to mělo časem lepší hodnocení(14.11.2009)

• Leyla

Hodnotit po prvním dílu nebudu, ale myslim, že tenhle seriál budu sledovat. Nečekám od něj nic převratného, ale čas od času neuškodí se odreagovat u příběhu krásných lidí, zvlášť, když jedna z nich je moje milá Misha Barton...uvidíme, co se z toho vyklube:)(19.9.2009)

Ja neviem, zle to urcite nebolo, hoci niektore vykony fakt hruza ale verim, ze by si to divacku priazen udrzalo. Ked si predstavim ake vseliake hovadiny sa natacaju a BTL zrusili po 4 - 5 diely videnom na youtube je to smutne.(5.1.2014)

• - Vysílání seriálu bylo přerušeno už po uvedení 2. epizody. Zbylé díly tvůrci sami umístili na server Youtube. (Dlee)