Komentáře uživatelů k TV pořadu (208)

 • whack
  ***

  Jediné spravodajstvo, čo sa dá pozerať. V porovnaní s takou Markízou, ktorej objektivita je na bode mrazu, má ČT 100 bodov.(13.10.2011)

 • petrian
  odpad!

  Je tam jen politika a nuda,toť vše.(4.4.2015)

 • peju
  odpad!

  Informační kanál, spíše stoka, plná trusu a výkalů, chrlící pouze předepsané neobjektivní informace prospěšné pouze vládnoucím nadnárodním elitám jimž je podřízena. Systematicky porušující kodex "veřejnoprávní" televize ku prospěchu nastolování nových řádů a obhájování nastupujících zločinných režimů podřízených banksterskému systému. Stoka vědomě chrlící falešné a lživé informace ve stylu tisíckrát opakované lži stávající se pravdou. Bohužel to platí obecně o mainstreamovém zpravodajství nejen u nás, aneb nepřijde vám divné proč jsou všude ve zprávách stejné příspěvky? Tupým ovcím bohužel stačí jako důkazy ilustrační nebo archivní záběry např. ruské armády u hranic s Ukrajinou. Ilustrační nebo archivní záběry místo skutečných důkazů v době satelitního snímkování a dalších vymožeností v dnešní době tak snadno dostupných. A ještě za naše peníze.(30.4.2015)

 • DavidAAAA
  odpad!

  Sračka placená i z mejch peněz. Nuda, nezajímavý, trapný.(4.5.2015)

 • peta809
  odpad!

  Lžou a cenzurujou! Americká propaganda. Odpad!(25.10.2015)

 • Mistr119
  ***

  Seriózní a kvalitní zpravodajství, jenom, jako v jiných novinách či zprávách, chybí vyváženost špatných a dobrých zpráv.(25.12.2015)

 • kratajirka
  *****

  Jestli chceš dostat každý den co nejrelevantnější odpovědi na své otázky, tak pouze tenhle pořad ti je dá. Ano, občas mi přijdou události zpolitizované. Nicméně doufám a věřím, že si ve své třetí dekádě zachovává svoje dekórum a neztotožňuje se s názory jakékoliv existující strany či hnutí. Bylo by to pouze na škodu. Události jsou pro mě prostě mediálním prostředkem k získávání pravdivých informací. Kde jinde totiž získat pravdu, když ne ve veřejnoprávní televizi (dobře, občas je zkomercializována, ale kdo není ....) :)(31.1.2017)

 • Shiroko
  *

  Na můj vkus příliš mnoho politiky a očividná ovlivněnost EU(22.3.2017)

1 4 6 8 9 10 11 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace