Komentáře uživatelů k TV pořadu (208)

 • WANDRWALL
  **

  Povinný informační pořad.(14.11.2010)

 • bangee
  ****

  Z českých televizních zpravodajských pořadů je to ten nejlepší, co se u nás najde...(17.10.2009)

 • TomasKotlant
  ***

  Seriózní, leč místy neobjektivní a nezajímavé.(8.7.2010)

 • alambert
  odpad!

  Zpravodajství víceméně stejně tak hloupé a komerční jako na TV Nova. Ještě horší je ale v tom, že na komerční TV takové zprávy tak nějak čekáte a neberete je třeba až tak vážně. V tomhle případě je to ale ještě otrochu smutnější...a nebezpečnější. Všimněte si také, jak ČT tupě kopíruje vše, s čím přijde TV Nova, jako např. improvizované začátky, rozloučení a upoutávky, co ještě uvidíte, nárůst počtu živých vstupů, dotykové plazmy a podobné nesmysly.(12.2.2012)

 • RedDuck
  ***

  Jednooký mezi slepými, kvalita spíše stagnuje. Nová podoba se mi příliš nelíbí, jeden zpravodajce ve studiu je málo, jak se prochází vždy po cestičce v interview je okatě umělé a rozšíření času znamená pouze rozbřednutí. Chvílemi to na mě působí jako vzdělávací pořad, což je dobrý když má člověk dost času, naopak špatný když ho moc nemá a chce se akorát dozvědět co se stalo.(4.7.2012)

 • Gastovski
  ***

  Rozhodně nejlepší zprávy vysílané na českých stanicích.(4.10.2009)

 • Mr.FreeZer
  ****

  Takhle mají vypadat kvalitní televizní zprávy.(23.3.2010)

 • CliffLee
  ***

  Nesleduji téměř vůbec zprávy, ale když už tak jen na čt1...(3.4.2010)

 • Yarwen
  *

  Neobjektivní, cenzurované a rasistické zprávy. Nejdříve jsem doufal, že to jsou jen zřídkavé šmouhy na kráse mého oblíbeného zpravodajství, nyní se rozčílím, kdykoliv je náhodou pustím. Je vskutku nutné překrucovat skutečnosti ve prospěch jedné menšiny? Kde jinde hledat objektivitu, než ve veřejnoprávní televizi?(24.1.2011)

 • Mandalorian
  odpad!

  Na objektivní zprávy nezapínejte televizi...(3.5.2013)

 • Drom
  odpad!

  O ždibec lepší, než zpravodajství televize N@VA a Prima (jejichž rozdíly jsou pod moji rozlišovací schopnost), především ve formátu a úpravě. Ale se spisovnou češtinou už si nikdo hlavu neláme ani tady, mnoho uváděných zpráv by patřilo do jiného pořadu, než do hlavního zpravodajství (ale do kterého, když ČT všechny schopný programy likviduje) a taky se tu už rozmáhá senzacechtivost (zatím opatrně) a ten debilní zvyk hlásit vše odevšad živě, ať je to sebevetší konina. Je bezva mít živej vstup z hradu, když to setkání šašků, o kterým to je, se koná za pár hodin. Živé vstupy také vyžadují nabrání nových moderátorů a mezi těmi je to bída. Když mají mluvit do kamery, sotva se umí ...ehm... vymáčknout, ehm ehm, ale na štěstí mají připravenou vždy nějakou tu ukázkovou reportáž dle šablony, bez invence s klasickými slovními spojeními. V ní je pak nejlépe představit příběh nějakého toho pana Jardy nebo paní Aleny, jací jsou to chudáci. O již bežné praxi vkládání reklamních zpráv na vlastní nebo spřátelené produkty mezi reportáže psát nebudu. EDIT: Odebírám tu jednu jedinou. Mám psát důvody nebo vás taky baví vložené reklamy a veledůležité reportáže o tom, jak pan Franta nenakoupil dle svých představ a kolik bylo loni svateb?(2.10.2013)

 • kkarx
  odpad!

  Jak jen hodnotit zprávy, které jsou z větší části zmanipulované? Nejlepší je, že si tuhle politicky korektní a lživou propagandu ještě platíme ze svých kapes. Před volbmi se vždy ptám, proč jen vidím ve veřejněprávní televizi pořád ty stejné tupé zlodějské ksichty. Odpověď mi dala v jednom politickém pořadu nartěnkovaná pusinka Moravec. Prý je to proto, že lidi nejvíce zajímá vládní politika. :-)) No není to krása? Kde je pak objektivita, když dostává prostor jen jeden oficiální proud? Ještě se dotknu aktuálního problému, kde Evropu tlačí bota a nepochybně časem bude tlačit ještě mnohem víc. Ano nejspíš hádáte správně, že to jsou imigranti ze třetího světa. Kdo je tu nechce, je dle našich placených zpráv xenofob, rasista, extrémista. Tedy proč by mělo být označení xenofobem něco špatného jsem nepochopil, ale zastavím se u toho na moment. V naší kultuře jsou už malé děti učeny nevěřit cizím lidem. Nebo snad někdo říká svým dětem, že když potkají pána, co jim nabízí bonbónky, hračky, pejska apod., tak mu mají bezmezně věřit a udělat co chce? Říká jim někdo, že jinak jsou extrémisti? Nebo je naopak učíte, že cizím lidem se věřit nemá, že z cizích lidí mají mít strach, že od nich může hrozit nebezpečí. Xenofobie je totiž základem přežití jedince i celé civilizace už od nepaměti. Je vštěpována dětem jako naprostý základ jejich bytí a nebytí. Důvěru si cizinec musí zasloužit svým dlouhodobým jednáním a postoji. Ta není zdarma. Zasloužili si ji imigranti dle zkušeností z jiných evropských zemí nebo ne? Ať posoudí každý sám, já bych řekl, že v žádném případě. K extrémismu. Je zřejmé, že v každé skupině se najde několik radikálních jedinců. Vtip manipulace krom laciného nálepkování toho co je a co není extrémistické, je v tom, že selektivně ukážete výhradně tyto jedince a už ne celou množinu nebo právě naopak, že z radikální skupiny ukážete několik víceméně umírněných jedinců. To co je na ČT, to už nejsou zprávy, ale magie.(23.7.2015)

 • bobstock
  *****

  Nejnormálnější zprávy v televizi, bez reklam na vlastní zábavné pořady, hledačů hub a zvířátek ze zoologické.(30.10.2017)

 • Stíba
  ****

  Narozdíl od Novy opravdu ZPRÁVY a ne zápisky smrtící kroniky...(13.12.2009)

 • greigor
  ***

  Zpravodajství alespoň na úrovni s porovnání s Novou :).. A voldánová je moje oblíbenkyně už od dob, kdy byla v BBV :)(1.12.2010)

 • dEst28
  ****

  Nova bysi měla vzít příklad.(31.3.2011)

 • FOCKE_WULF
  *

  Augustová, není to ta komunistická svazačka, co při vypuknutí sametové revoluce v TV lidi varovala před tím, aby chodili na protistátní demonstrace?(16.7.2012)

 • helloween93
  ****

  Nejserióznější, nejobjektivnější a nejlepší zpravodajská relace v ČR. ČT zaměstnává opravdové profesionály a ne modelky či podobné existence ve stylu Novy, zcela nevhodné pro moderování zpráv.(3.11.2012)

 • j.linhi
  ****

  na 5 hvěz to nemá, ale je to nejlepší zpravodajství u nás(15.1.2013)

 • GIK
  odpad!

  Lžidálosti - každodenní porce prolhané propagandy.(10.2.2017)

 • MRPitivier
  ****

  Kvalita rozhoduje! Bez jakýchkoliv špatných vlivů!(30.12.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace