Komentáře uživatelů k TV pořadu (208)

Jediné spravodajstvo, čo sa dá pozerať. V porovnaní s takou Markízou, ktorej objektivita je na bode mrazu, má ČT 100 bodov.(13.10.2011)

I když šla po Dvořákově příchodu do ČT kvalita Událostí značně dolů, pořád jde o nejlepší zpravodajství, které lze v ČR sledovat.(24.9.2013)

Zprávy.(16.10.2013)

• Vivian

Z běžně dostupných českých kanálů asi nejpřijatelnější zpravodajství, ale rezervy tu samozřejmě jsou. (Já osobně bych tahala redaktory za vlasy za hyzdění českého jazyka. Předpokládám, že všichni, kteří v ČT vytvářejí výstupy pro televizní obrazovku, by měli mít náležité vzdělání, a tudíž by měli český jazyk dokonale ovládat, a ne se v přímém přenosu dopouštět školáckých chyb.)(19.11.2013)

Svým způsobem asi nejnudnější zpravodajství, ale samozřejmě nejméně bulvární, s nejvyšší informační hodnotou s menšími pablby než u ostatních televizí a s nejvyšším hodnocením zde, takže samozřejmě 4*, ač dám vždycky jak trotl přednost dvěma jiným relacím...(3.3.2014)

• Eseter

Nevím, kdy se to stalo, ale kvalita šla šupem dolů. Nelíbí se mi, že se furt rejdí jen kolem české politiky a zahraniční se věnuje málo. Spousta reportáží je naprosto zbytečná, nezajímavá, nedůležitá. Jakoby to nedělali chytří lidi, ale jen trubky nějaké. Události mi nedávají naprosto nic a když se chci něco dozvědět, kouknu se na net, bo jinak se to nedá. Co ještě na těhle "zprávách" nenávidím: oblečky a celkovou vizáž moderátorek (sexistické) - chcu vidět aj nějakou tlustou moderátorku! - A mnohem víc než to. Pak nesnáším ty jejich nacvičené scénky a dialogy, předlouhé nepodstatné počasí (urgh), nedostatek nějakého kritického či analytického myšlení, natahovanou stopáž. Tohle fakt už ne.(5.3.2014)

najlepšie spravodajstvo v česko-slovensku...(25.3.2014)

• Horác

Hlavní propagandistická relace ČT ode mě má zasloužené absolutorium.(11.9.2015)

Sledovat zpravodajství na nějakém jiném kanále prakticky nemá smysl. Skutečnost, že se jedná o jediné kvalitní zprávy však nesnižuje jejich kvalitu, která je dle mého názoru opravdu na té nejvyšší úrovni! Když je navíc uvádí překrásná Aneta Savarová jedná se nejen o kvalitní přísun informací, ale i o pastvu pro oči :) 100 %(24.11.2015)

• topi80

Nechutný propagandistický hnus, což Rada ČT sama přiznává. Myslím, že v maskérně při přípravách na vysílání nejsou žádná zrcadla, protože by se té nechutné svoloči muselo udělat ze sebe samotné nevolno. Překrucování, vymývání mozků, naprosto odpudivé morální dno všech, co se na tom podílejí.(9.2.2016)

Jediné koukatelné zpravodajství v ČR - bohužel začínají získávat některé buranské návyky zpráv komerčních televizí.(31.10.2009)

Televizní zpravodajství a publicistika ČT jsou zkrátka s velkým přehledem nejlepší a nejdůvěryhodnější v České republice.(12.11.2009)

Objektivita naprosto rozdílná od Televizních novin(13.12.2009)

Oproti těm "senzacím" že se někdo zabil ( Nov@ ), kde navíc slyšíte 20x denně - " více na TN.cz musím říct, že tohle je nejlepší český zpravodajský pořad.(3.2.2010)

• Ani

Z technického hlediska nejvíce amatérské zprávy v ČR, takových výpadků spojení, příliš brzo/pozdě puštěných znělek a předělů jsem v žádné jiné televizi neviděl. Navíc nechápu proč musí mít za zády studio, kde neustále někdo pochoduje. Z téhle stránky skutečná tragédie, kde jsou komerční TV vždy několik let napřed. Po stránce obsahu je to stejné jako jinde.(11.4.2010)

Hodnotit události??? Tak proto tady mají lidi ohodnocených mraky pořadu, filmů a seriálů :-). Na ČT jsou celkem bez černý kroniky, ale jsou trošku nudný.(9.5.2010)

Jediný zpravodajský pořad kterému mohu věřit.(17.6.2011)

Ačkoliv je to vlastně dost smutné, pořád je tohle asi to "nejlepší" - co se českého televizního zpravodajství týče...(31.10.2011)

Pravidelně jsem sledoval "Události" snad jen na přelomu let 2000/2001 při protiklausovské stávkové kampani, kdy šlo naposledy všem bez rozdílu o svobodu slova a projevu. Od té doby jde zpravodajství všeobecně od desíti k pěti a nic na tom nezměnilo ani spuštění ČT24. Tam jen omílají jednu zprávu dokola celý den.(12.2.2012)

Mei slepými jednooký králem? Nevím, ohledně Událostí si nejsem jist. Když chci pořádný zpravodajství, najdu si ho na netu, každopádně i tak platí, že Události jsou nejlepší zprávy v Česku. V poslední době bohužel musí jít Čt s dobou a jít podle trendu /Novy a Primy/ a tak se i z tohohle pořadu stává sra... :((7.8.2012)

• pokoutnice

Nový formát Událostí mi tak neuvěřitelně leze na nervy, že jsem je přestala sledovat téměř úplně. Kolotočářské oblečení moderátorů, pětiminutové reportáže o ničem (zprávy nejsou magazín!), předpověď počasí v investigativním stylu aneb v noci bude tma a bacha na to - na Kvildě zmrznete! A když slyším "policisti a turisti", dělají se mi osypky. Aspoň, že Události přestaly být jasné a spolehlivé.(25.9.2012)