Nora Roberts: Pocta (TV film)

Tribute

Scénografie:

Jaymes Hinkle

Kostýmy:

Claire Breaux

Proč musí být proboha téměř vždy v amerických romantických filmech někdo z hlavních hrdinů umělec? Ať už malíř, sochař, básník, fotograf, spisovatel, hudebník nebo zde kreslič komiksů. To nemůžou být také jednou obyčejní dělníci či něco podobného? Škoda že nádherná Brittany Murphy točila na konci kariéry v podstatě už jen béčka.(11.11.2017)

• vodkasesemte

je to příšerný film s ěkolika zajímavými momentkami!(18.8.2013)

• coco.brice

typická romantická slátanina:-)plná béčkových a céčkových herců...(18.11.2012)

Přestože jsem čekala něco jiného, když je tento film zařazen do mysteriózních, tak i přesto jsem byla celkem mile překvapena. Film,který nemůže nikoho urazit..Líbily se mi sny hlavní hrdinky Cilly,která chtěla přijít konečně na kloub "sebevraždy" její babičky. Chybělo mi tu pořádné zakončení ale to se dá prominout. Co bych tomu vytkla je viditelná předvídatelnost děje a občasné momenty,které připomínaly jakousi telenovelu.Pár tvořen andělskou Brittany Murphy a pohledným Jasonem Lewisem je bez naprosté chybičky.(12.7.2012)

• - Adaptace románu Tribute, který vyšel česky pod názvem Zaváté stopy (2009). (NinadeL)