poster

True Jacksonová (TV seriál)

 • USA

  True Jackson, VP

Komedie

USA, 2008, 60x23 min

Hrají:

Keke Palmer, Ashley Argota, Matt Shively, Greg Proops, Robbie Amell, Rachael Harris, Jennette McCurdy, Michele Boyd, Samantha Boscarino, Tyler James Williams, Danielle Bisutti, Victoria Justice, Gage Golightly, Kelli Goss, Nathalia Ramos, Janel Parrish, Christine Scott Bennett, Dave Allen, Nathan Kress, Karen Jean Wu, Stephen Dunham, Nick Palatas, Christina Ulloa, Bobb'e J. Thompson, Candace Moon, Leon Thomas III, Tristin Mays, Raini Rodriguez, Courtney Zito, Jessica Makinson, Ian Reed Kesler, Italia Ricci, Rachel London, Laura Ashley Samuels, Todd Sherry, Laura Marano, Suzy Nakamura, Chase Kim, Alexandria DeBerry, Robert Cohen, David Anthony Higgins, Willow Smith, Melanie Paxson, Noah Crawford, Tiffany Espensen, James Patrick Stuart, Emma Lockhart, Stephen Hibbert, E.J. Callahan, Craig Anton, Eric Normington, Kyle Dietz, Malana Lea, Arden Myrin, Zac Goodspeed, Oliver Muirhead, Jennifer Wenger, John Ennis, Sebastian Jones, Mark Beltzman, Jack DePew, Van Epperson, Susane Lee, Hayley Erin, Jake Borelli, Taylor Parks, Natasha Bedingfield, Andrew Eiden, Jenica Bergere, Jordan Black, Steve Joe, Kal Bennett, Frederick Keeve, Allan Murray, J.P. Manoux, Allen Lulu, Ron Butler, Philip Friedman, Tammy Felice, Ava Allan, Joy Osmanski, Fefe Dobson, Tom Gammill, Nick Benson, Fred Sanders, Andrew Elvis Miller
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Zbyisek
  *

  True Jackson je patnáctiletá nově zvolená vice prezidentka módní společnosti, která má vypomáhat s návrhy pro teenagerské módní kolekce. Její nejlepší kamarádka Lulu, která inteligence příliš nepobrala, dělá její neschopnou asistentku. Do toho se ještě míchá jejich pubertální kamarád Ryan a samozřejmě plno dalších věkem dospělých (rozumem už tolik ne) zaměstnanců firmy. Předpokládám, že nepatřím do cílové skupiny tohoto seriálu, ale přesto mi přijde, že to není nic moc. Být čtrnáctiletá holka, možná bych se na to díval jinak, ale stejně. Humor je spíše trapný s neinteligentníma, přiblblýma vtípkama. Když je seriál občas vtipný, tak je to spíš proto, že je tak přitroublý, až je vtipný. Hodnocení okolo 25% se mě tak zdá být jako optimální.(15.8.2010)

 • Scharra
  odpad!

  Už je nejspíš tradicí Disney chanelu, dělat seriály typu: dokonalá hlavní hrdinka, co má vše na co si vzpomene, k tomu je obklopena houfem velice hloupých lidí (nejvíce hloupá/ý bývá nejlepší kamarád/ka), taky je v jejím blízkém okolí osoba, která jí to vůbec ale vůbec!! nepřeje a hlavně - hlavní hrdinka řeší úplně banální problémy jako by šlo o život. Přehnané situace, do kterých se dostává jenom stupňují celkovou hloupost seriálu. Zbytečný seriál vedle kterého je i Hanna Montana skvostem(3.11.2012)

 • Devils_PIMP
  odpad!

  Tak tohle uz vazne ne. Pritazenejsi za vlasy uz to nejde, ze ne. Trapny humor ktery me spise donutil k pohybum v zaludku - ktere nebyly zpusobene smichem. Proste neco co se opet nepovedlo. /sledovano v nemeckem jazyce(3.3.2011)