poster

Tři Švédky v Hamburku

 • Západní Německo

  Drei Schwedinnen auf der Reeperbahn

Komedie / Erotický

Západní Německo, 1980, 81 min

Režie:

Walter Boos

Hudba:

Gerhard Heinz

Producenti:

Karl Spiehs
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • LiVentura
  **

  Lechtivé i někdy, občas vtipné..(5.2.2011)

 • dopitak
  **

  Dá se napsat, že Tanja Scholl byla pohledná herečka, která podle všeho v ničem jiném nehrála. Český dabing pořídil v roce 2010 Europe Production, a kupodivu není z nejhorších. Víc nic, dočista nic, na Švédky jako na přehlídku všech možných dámských konfekčních velikostí horní části spodního prádla (které se ve filmu ale příliš nenosí) rychle zapomenete.(9.12.2010)

 • dopita
  *

  Téměř o ničem(10.2.2011)

 • mira007
  **

  Tři Švédky a něco je cyklus západoněmeckých erotických komedií, které se nějak i proslavily, ale tato je jediná aspoň trochu inteligentní... v rámci svého druhu. Parta studentů objevuje hříšné město Hamburg, jedna z nich fantazíruje o sobě a učiteli na pláži v Keni a musím uznat že Tanja Schol jako Lil byla kočka. Zatímco u nás se točili perly jako Muž na radnici, tak naši sousedé točili filmy s tématy a nahotou otevřenější než Američani v devadesátkách. Dneska je tento film jen pro sběratele filmových kuriozit.(12.9.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace