Tři Švédky v Hamburku

Walter Boos

Gerhard Heinz

Karl Spiehs

• LiVentura

Lechtivé i někdy, občas vtipné..(5.2.2011)

• dopitak

Dá se napsat, že Tanja Scholl byla pohledná herečka, která podle všeho v ničem jiném nehrála. Český dabing pořídil v roce 2010 Europe Production, a kupodivu není z nejhorších. Víc nic, dočista nic, na Švédky jako na přehlídku všech možných dámských konfekčních velikostí horní části spodního prádla (které se ve filmu ale příliš nenosí) rychle zapomenete.(9.12.2010)

• dopita

Téměř o ničem(10.2.2011)

• mira007

Tři Švédky a něco je cyklus západoněmeckých erotických komedií, které se nějak i proslavily, ale tato je jediná aspoň trochu inteligentní... v rámci svého druhu. Parta studentů objevuje hříšné město Hamburg, jedna z nich fantazíruje o sobě a učiteli na pláži v Keni a musím uznat že Tanja Schol jako Lil byla kočka. Zatímco u nás se točili perly jako Muž na radnici, tak naši sousedé točili filmy s tématy a nahotou otevřenější než Američani v devadesátkách. Dneska je tento film jen pro sběratele filmových kuriozit.(12.9.2019)