poster

Virginia

 • anglický

  What's Wrong with Virginia

  (festivalový název)

Drama

USA, 2010, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ***

  Těšil jsem se na Emmu ROberts a kontroverzní příběh. Emma neměla tolik prostoru jako ve svých pozdějších rolích a s kontroverzí to nebylo nijak horké. Zato mě dostala Jennifer Connelly a její osobité ztvárnění lehce duševně nemocné. Blond vlasy ji změnily a omladily, až jsem ji nepoznal. Kvůli ní stojí za to snímek vidět. Jinak je film průměrný, téma zajímavé, ale šlo zpracovat i líp. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 6 | hudba 5 | humor 1 | akce 1 | napětí 1 | pustil bych si znovu 5(5.3.2013)

 • lennyd
  **

  Život Virginie (Jennifer Connelly) se blíží ke konci, a ona to ví. Stále častěji vykašlává krev, ale díky svému přesvědčení se odmítá léčit - a snaží se žít život pro svého syna Emmeta, případně si užívat s místním šerifem Dickem (Ed Harris). Když se Dick začne ucházet o místo senátora, a tuší, že veřejnému mínění by neprospěl milenecký vztah s Virginií, rozhodne se dlouholetý románek ukončit. To si ale Virginie nenechá líbit... Moc nevím, co si o tomto filmu mám myslet - příliš mnoho příběhových linií, příliš mnoho emotivních scén - a všechno dohromady to působí jako pěkný guláš. Nestačí že Virginia má podivný vztah s šerifem, ale ještě musí mít mladý Emmet podivný vztah s šerifovou dcerou. Do toho se Virginia snaží očistit před bohem, ale při tom neváhá loupit v místní bance. A o to podobné se pokouší i mladý Emmet. Prostě přišlo mi všeho až moc, a vzešla z toho taková splácanina. A pravda, taky mi moc neseděla blond podoba Jennifer Connelly - ačkoliv ta patří k mým nejoblibenějším herečkám, tak tady mne nijak neoslovila. Ale věřím tomu, že někdo si své v tomto filmu najde a ocení jej jinak...(21.9.2014)

 • larelay
  ****

  poznate ten pocit, ked vypnete film a este chvilku pozerate tzv."do blba" a snazite sa vstrebat tu plejadu emocii? tak toto sa mne stalo pri Virginii. Aj napriek tomu, ze film je trosicku pritiahnuty za vlasy, ze je az absurdny, na druhej strane je neskutocne krasny, ludsky a preciteny. A toto mne naozaj staci. A ked sa k tomu pridaju este vyborne herecke vykony, tak uz naozaj nie je o com. Jennifer Connelly bola absolutne uchvatna, jej stvarnenie Virginie povazujem za jeden z jej vrcholnych predstaveni zatial.(26.10.2012)

 • ivishka
  *

  Velkou náhodou jsem narazila na tenhle snímek... Zase jsem byla plna očekávání díky producentovi Gus Van Santovi, ale opět to byla celkem nuda. Hlavním bodem celého filmu byla prazvláštní žena jménem Virginia, kterou jsem ale do této doby bohužel nepochopila...Záchrana byla Emma Roberts a více než ach jo ze mě o tomto snímku nevypadne....(11.12.2012)

 • kajda.l
  **

  Virginia byla jedním z mých dlohodobě nejočekávanějších snímků. Jakbytaké ne, psychologické drama patří mezi mé nejoblíbenější filmové žánry a při pohledu na herecké obsazení jsem nepochyboval o strhující podívané. V hlavní roli jedna z mých dvorních hereckých dam Jennifer Connelly dále Ed Harris a mladá talentovaná kráska a hvězda budoucnosti Emma Roberts. Jenže to co se strhlo po úvodních titulcích nelze nazvat jinak než studenou sprchou... nálož samoúčelných, rádobyšokujících scén (rakovinou stižená psychotička v masce opičáka oděná do šatů s vycpaným břichem se s bouchačkou v ruce vydá do banky "opatřit" nějaké love??), nechutných dialogů a sebeztrapňujích her. osobností. Význam tohoto snímku nechci a nehodlám pochopit. Nevím jestli tento film chtěl poukázat na zvrácenost mormonské společnosti, ale přežít tuhle hrůzu do závěrečných titulků chce odvahu. Ještě jedno podobné drama a začnu věřit, že Američané jsou národem pošahanců. A Jenny na blond je neskutečně odpudivá, prosím víckrát už mi tohle nedělej. Procenty nehodnotitelné.(5.11.2012)

 • - Ed Harris (Richard) a Amy Madigan (Roseanna) netvoria manželský pár len vo filme, ale aj v reálnom živote. (eldina)

 • - Postavu šerifa Dicka Tiptona mal pôvodne hrať Liam Neeson. (ambron)

 • - Aj keď bol film natočený v roku 2010, do kín sa dostal až v máji 2012. (martin1m2)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace