Los Bandoleros

Krátkometrážní / Akční / Drama

USA, 2009, 20 min

Vin Diesel

T.J. Mancini

Krátkometrážní prequel k Fast & furious, který si vystřihl Vin Diesel jako režisér, herec a scénárista. Nic moc se toho ve snímku nestane, ale kupodivu to sakra dobře vypadá. Kameraman a střihač si dali opravdu záležet a vzhledem k tomu, že je to spíš takový malý bonus k samotnému filmu, nebudu jej srážet na horší hodnocení.(28.9.2011)

• otík

Jako předfilm Rychlých a zběsilých 4 no proč ne? Je to asi tak, jako když před hlavním pixarovským trhákem máme krátkou animovanou jednohubku. Buď se povede nebo ne. Tento kratičký snímek je tak něco mezi tím - když ho neuvidíme, nic se nestane, pokud ano, příjemně nás navodí na jakýkoli díl série Rychle a zběsile. Poklidných 20 minut, ve kterých vlastně absolutně o nic nejde.(16.2.2011)

• Žralok

Tohle se opravdu moc nepovedlo. Bohužel. I když je to krátký tak to nudí. Jedinej klad je, že je vidět jak se tým ze začátku čtyřky dal dohromady. Jediný co mně trochu bavilo byla poslední scéna s Domem a Letty. Ty dvě postavy jsem si dost oblíbil. Za ně a za to že Rychlou a zběsilou sérii mam rád dávam 1*. O dost slabší než starší F&F minifilm Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious.(27.9.2013)

• mzss1

Krátkometrážní záležitost, která se odehrává před čtvrtým filmem Rychle a zběsilé série, a sice: Rychlí a zběsilí. No, nápad to není špatný, ale na to jak je to krátký to dost nudilo. Bylo to opravdu o ničem. Jen posledních takových 5-6 minut mě celkem bavilo pozorovat moje oblíbené herce z této vydařené série, Vina Diesela a Michelle Rodruguez. Sice mě jejich dialogy moc nechytly, ale vidět je aspon mírně potěšilo. Sung Kang mě zde nebavil. No a ten zbytek celkem nuda. Žádná akce a ani hudba za to nestála, jen jedna lepší písnička. Tu hvězdu dávám z milosti a z toho, že mám tuhle sérii fakt rád, ale toto se nepovedlo. 13% = *(15.8.2013)

• mrclTV

Ako naskočili titulky, hneď zo mňa vyletelo: "To je všetko?" Veď tu nič nebolo! Veľmi nudné a nevýrazné. Zatiaľ čo Turborchared prelude bolo také ľahké a rýchle zvezenie sa s atmosférou prvého filmu, tu je to po vete "ideme kradnúť palivo" už len prázdne čakanie na koniec. Tešil som sa, že aspoň únik z väzenia bude zaujímavý, ale nie, Bandoleros získavajú ocenenie za najtrápnejší útek z väzenia. Takto to odfláknuť, nech sa nehanbia, aj na krátky film to bolo "krátke"....(3.9.2016)