poster

Los Bandoleros

Krátkometrážní / Akční / Drama

USA, 2009, 20 min

Režie:

Vin Diesel

Scénář:

T.J. Mancini
 • Thomassi
  ***

  Čtvrthodina popisující dění před čtvrtým dílem Rychle a zběsile. Pravda, nevím, co tím chtěl Vin Diesel říct, protože se tam nic neděje, jen se seznámíme s pár postavami a jsme svědky, jak si Dom s Letty den před akcí užívají společné chvíle. Nicméně to má tu správnou dominikánskou atmosféru, dobrou hudbu a nějakým způsobem nám Los Bandoleros uvedou čtverku.(7.10.2011)

 • Žralok
  *

  Tohle se opravdu moc nepovedlo. Bohužel. I když je to krátký tak to nudí. Jedinej klad je, že je vidět jak se tým ze začátku čtyřky dal dohromady. Jediný co mně trochu bavilo byla poslední scéna s Domem a Letty. Ty dvě postavy jsem si dost oblíbil. Za ně a za to že Rychlou a zběsilou sérii mam rád dávam 1*. O dost slabší než starší F&F minifilm Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious.(27.9.2013)

 • Norino12
  **

  Krátka scénka, ktorá rozpráva o udalostiach pred začiatkom filmu Rýchlí a Zbesilí. Musím však skonštatovať, že ide celkovo o najslabší kúsok, ktorý spadá pod sériu Rýchlo a Zbesilo. Moje plus patrí určite mojej obľúbenej hudbe a lokalite. Nič extra ale nečakajte a pozrite si to len vtedy ak už ste videli všetky časti FF a ste jeho fanúšikom. Inak Vás čaká asi ešte väčšie sklamanie. 2/5(4.8.2013)

 • Fascykl
  **

  Jelikož jsem velký fanda Fast&Furious a na tento krátkometrážní snímek jsem přišel teprve nedávno, tak jsem byl opravdu zvědavý, co mi během 20ti minut předvede v roli režiséra sám Vin Diesel. A výsledek? Jen sem se dozvěděl, kde se Dom setkal s dvojicí ''žvanilů'' (Omar, Calderón) a proč jsou ještě spolu s Hanem a Letty na začátku F&F4. Zajímavý, leč velmi zbytečný prolog. Aspoň už vím, že můžu v Cestománii vynechat díl o Dominikánské republice..(12.7.2013)

 • otík
  **

  Jako předfilm Rychlých a zběsilých 4 no proč ne? Je to asi tak, jako když před hlavním pixarovským trhákem máme krátkou animovanou jednohubku. Buď se povede nebo ne. Tento kratičký snímek je tak něco mezi tím - když ho neuvidíme, nic se nestane, pokud ano, příjemně nás navodí na jakýkoli díl série Rychle a zběsile. Poklidných 20 minut, ve kterých vlastně absolutně o nic nejde.(16.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace