Still Life

Krátkometrážní / Sci-Fi / Horor

Kanada, 2005, 9 min

Jon Knautz

Atmosférický horor s lahůdkovým přehozením rolí, z něhož by si autoři "šokujících" point měli vzít příklad.(4.6.2010)

Vynikající krátkometrážní horor. Pointa sice lehce předvídatelná, ale atmosféru to má opravdu velice pěknou. Doufám že se Jon Knautz po víceméně failu s názvem Jack Brooks vzpamatuje a The Shirne bude alespoň tak atmosférické, jako Still Life.(7.1.2011)

Rozpočet $CAD 35,000║ nápadité, atmosférické a šikovné /90%/(16.8.2012)

// Production Companies: Brookstreet Pictures //(4.5.2011)

Povedený, přitom úplně jednoduchý kraťas. Dobrý napad.(7.2.2010)

Parádní věc!! Jednak dost nepříjemná podívaná, bezvýchodnost situace, tlak na hlavní postavu. Dále pak ale skutečnost, že takhle může u člověka probíhat v extrémním výjimečném případě nástup schizofrenní epizody. Kdy pacient může mít v sobě zašifrovanou skutečnost, že lidé kolem něj jsou neživé věci bez emocí, citů a vlastního života. Tragédie je pak již jenotázka času...smutné ...(17.1.2013)

Velmi dobrý atmosférický kraťas z Kanady. Unavený a uspávající řidič, kterého při vědomí drží jen prášky srazí figurínu a zjišťuje, že se z ničeho nic ocitá ve městě plný figurín. Slušná atmosféra i parádní zvrat. 8/10:(17.12.2020)

Na rozdíl od hraných filmů mi u kraťasů většinou vadí, když moc brzo odhalím pointu, ale tak co... atmosféru to má dobrou...(2.6.2013)

Drsné, husté a naprosto dokonalé psycho. Hustá atmosféra, originální nápad a mistrovské zpracování s velmi děsivou a znepokojivou vizí. Skvělý hudební doprovod. Fenomenální a mrazivá závěrečná pointa ještě více "psychoticky" završuje celý filmový zážitek. Představa, že by se něco podobného klidně mohlo někomu přihodit, je stejně šílená a fascinující, jako celý tento snímek.(15.5.2011)

[kráťas] Já.. neberu drogy... nikdy jsem žádný drogy nikomu nevzal... http://www.youtube.com/watch?v=La6T8Bq6CsU(5.8.2010)

Bomba! Skvělý nápad a zpracování. Moc se mi to líbilo. Tu pointu by mohly závidět kdejaké filmy.(22.2.2010)

Mladý muž počas jazdy dostáva mikro-spánky. Snaží sa ich zahnať kávou a liekmi. Sú tieto lieky skutočne určené na povzbudenie, alebo na niečo iné? Odpoveď nachádza v mestečku "figurín". Nápadité s prekvapujúcim záverom.(20.1.2013)

Wow. Originalitou sršiaci, netradične pojatý hororový príbeh, ktorý si neberie servítky... Ako o tom niečo povedať, aby som nevyzradil fantastickú pointu? Jednoducho - toto si proste musíte pozrieť! Udeľujem rozkošných 85%. Perfektné. Video tu.(5.3.2014)

Veľmi predvídateľný, ale zároveň skutočne kvalitný kraťas. Na niečo podobného som čakal už dlhú dobu. Áno, možno neuveríte, ale presne takáto udalosť sa mi kedysi dávnejšie odohrávala v sne. Že by déja vu? Že by plagiátorstvo?(1.3.2010)

Atmosferický kraťásek s naozaj originálnym, mrazivým nápadom a ešte lepším záverom. 85/100(26.6.2014)

Skvělý nápad vypilovaný do skvělé podoby!(5.5.2014)

Tento film by se měl pouštět mezi reklamami. Proč taky ne, tvůrci si vydělají trochu více a některým řidičům přijde vhod. Je slušně natočen a hlavní představitel hraje nečekaně dobře. Ovšem mě osobně trochu irituje, když čekám nějakou překvapivou pointu, ale zakončí se tou nejpředvídatelnější.(29.9.2016)

Moje nervy ... to čo bolo za tabletky? Výborný nápad.(4.1.2017)

Předvídatelný konec vůbec nekazí dojem z této jinak originální hříčky na téma: Než sedneš za volant, vyspi se a nežer prášky !(19.9.2012)

Mazec! Dokázal bych si na toto téma představit i celý film, těžko ale říct, jestli by to mělo tak tvrdý dopad na diváka jako tady. 100%(2.3.2010)

<< předchozí 1 2 3 4 5