poster

Legend of Neil, The (TV seriál)

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

USA, 2008

Režie:

Sandeep Parikh

Kamera:

John Schmidt

Hudba:

Elon Arbiture

Střih:

Josh Schaeffer

Scénografie:

Leah Mann
(další profese)
 • botik2
  *****

  Z původních slabých 3* jsou po shlédnutí druhé série dobré 4* a nejlepší webseriál, co jsem zatím shlédl. Ze začátku mi sprostý humor moc nesedl, ale když jsem si po pár dílech zvykl, začal jsem si styl vtípků opravdu užívat. A příběhová linie 2. série je na webseriál velmi, velmi povedená... Uvidíme co přinese 3. série. PS.: A ano, muzikálový díl byl opravdu jeden z nejúžasnějších, jaké jsem kdy viděl. PS2.: Po 3. sérii a ukončení seriálu plné hodnocení.(12.9.2010)

 • P. J. D.
  **

  Přihlouplý humor, průměrné obsazení, či ne příliš věrohodné kulisy a kostýmy. To vše mi dává jasný verdikt mírně podprůměrného. Zachraňují to však dobře napsané scénáře a režie od Sandeepa Parikha, který zde odvedl značně dobrou práci. Jen kdyby tam pořád nedával laciné komické scény, které se snad objevují všude! Jinak další, kdo se snaží hranici vybalancovat je bravurní Felicia Day v podání víly. Jinak téma bylo zvoleno poměrně netradičně - hra Zelda - tudíž musím uznat, že si vzali na paškál poměrně netradiční, přesto zajímavou věc. Zde bych tedy řekl, že není příliš ohraným prvkem, tudíž nemůžu v tomto směru příliš srovnávat. Když to však shrnu jako celek, dává mi to lehký podprůměr.(28.6.2013)

 • massdonfel
  ****

  Hodnocení webových seriálu je celkem oříšek. Zde si ale autoři předvedli opravdu skvělou práci. Hlavní hrdina je přenesen do hry „Legend of Zelda". Bohužel tato hra není u nás moc známá, sám sem ji nikdy nehrál, ale i tak mi to nebránilo ve skvělém zážitku. Seriál je plný řekněme zajímavého humoru a dobrých hlášek. Akce sice trochu pokulhává, ale dle mého názoru je to tak i schválně aby to korespondovalo s hrou. Seriál je opravdu trochu šílený na začátku si říkáte co to sakra je, ale jak se příběh trochu rozjede tak vás to vtáhne. Příběh má rovněž rychlý spád, takže vás to opravdu nebude nudit. Poslední díly jsou už trochu moc přeplácané, už se z toho vytratila ta nevázanost. Ovšem muzikální díl skvělý. 80%(10.8.2014)

 • jabbo123
  ****

  Mnohem, mnohem, mnohem lepší než The Guild. Vlastně bych ani tyto dva seriáli vůbec nesrovnával. Zeldu znám nicméně jen z různých vnějších zdrojů - osobně jsem žádný titul nehrál. Přesto jsem z Legend of Neil opravdu unešený. A ce je nejlepší - každá další řada je lepší a lepší - opravdu, jestli vás první díly nechytli, doporučuju koukat dál. Kvalita jde prudce nahoru a doufám, že tahle série bude mít ještě hoooodně dílů. Některé vtípky, pravda jdou trochu mimo mě - nemusím zrovna všechno co se týká tělních tekutin atd. Ale těch je tam naštěstí minimum a humor je veskrze inteligentní, využívá všech zákonitostí klasických rpg her a některé nápady jsou opravdu vynikající. Doporučuju. Možná změním hodnocení na plných 5, počkám si jak se vyvine třetí série.(19.11.2010)

 • BMAJTZ
  ***

  Nejsem ten správný člověk který by měl tohle dílo hodnotit úplně objektivně a bez mučení přiznávám, že je to dáno tím, že jsem neviděl víc než asi tak 10 dílů dohromady (z celkových myslím 20ti). Mno v prvé řadě je třeba říci, že je to naprostá šílenost a ujetost v pravém slova smyslu. Když už si říkáte, že tuhle hovadinu už překonat nejde, přiletí víla a sexem vám doplní zdraví na maximum. Jako celek se to hodnotí blbě, protože jde o čistě webový seriál se vším co k tomu patří, tudíž všechny zápory co člověk hodnotí u filmů jsou zde víceméně klady a tak podobně. Nicméně je třeba říct, že tohle dílko rozhodně není pro všechny a rozhodně se nebude všem líbit. Přeci jenom ujeté fantasy ve stylu Legend Of Zelda, které nová generace již prakticky nemůže vůbec znát, je jako pozadí poměrně zvláštní. Na druhou stranu tvůrci si na nic nehrajou a od prvních minut seriálu nás varují v tom, že tohle bude prostě ptákovina na entou. Jako takový pokus je třeba celé dílko skutečně ocenit, jelikož jediný záměr jeho vzniku je čistě pobavit své publikum. Bohužel jak už to tak bývá rozhodně nemůžu jít přes průměrné hodnocení, neviděl jsem všechny díly, ale natolik abych to zpětně dokoukal mě to zase nebavilo což je jeden z důvodů. Dalším důvodem je naprosto nesmyslné blábolení, uvědomuji si, že je to záměr, ale občas je to neskutečně mimo mísu. Mno a v neposlední řadě nevyváženost jednotlivých dílů, najdou se zde totiž vyloženě kulervoucí a stejně tak i naprosto nudné. Co na to říct krásný průměr, jež by jste rozhodně neměli minout a dát mu šanci. PS: Možná tomu dám někdy ještě šanci a zkouknu to v jednom zátahu komplet.(2.12.2010)

 • - Snímek paroduje slavnou hru pro nintendo „Legend of The Zelda“. (Blackhand47)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace