Legend of Neil, The (TV seriál)

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Josh Schaeffer

Scénografie:

Leah Mann
  • P. J. D.

Přihlouplý humor, průměrné obsazení, či ne příliš věrohodné kulisy a kostýmy. To vše mi dává jasný verdikt mírně podprůměrného. Zachraňují to však dobře napsané scénáře a režie od Sandeepa Parikha, který zde odvedl značně dobrou práci. Jen kdyby tam pořád nedával laciné komické scény, které se snad objevují všude! Jinak další, kdo se snaží hranici vybalancovat je bravurní Felicia Day v podání víly. Jinak téma bylo zvoleno poměrně netradičně - hra Zelda - tudíž musím uznat, že si vzali na paškál poměrně netradiční, přesto zajímavou věc. Zde bych tedy řekl, že není příliš ohraným prvkem, tudíž nemůžu v tomto směru příliš srovnávat. Když to však shrnu jako celek, dává mi to lehký podprůměr.(28.6.2013)

Kopa šílenosti, špetka fantasy, pár deka sprostých vtípků, a nakonec několik kapek parodie na fantasy klišé. Nemůžu si pomoct a musím dát za 5*, i když vím že to oběktivní hodnocení úplně není, protože se najde spousta lidí, co Neila nesnáší. Mě si však šílená fantasy "řežba", kde mentoří říkají hrdinům ať si nas***u, perverzní víly léčící zdraví divokým souložením a hrdina co zpívá o tom, že mu můžou kobky vyk**řit a navíc ještě zvrací u cesty, je věak natolik šílená, až se neskutečně bavím... Podpořuji tímto průměrné hodnocení.(14.7.2011)

Mnohem, mnohem, mnohem lepší než The Guild. Vlastně bych ani tyto dva seriáli vůbec nesrovnával. Zeldu znám nicméně jen z různých vnějších zdrojů - osobně jsem žádný titul nehrál. Přesto jsem z Legend of Neil opravdu unešený. A ce je nejlepší - každá další řada je lepší a lepší - opravdu, jestli vás první díly nechytli, doporučuju koukat dál. Kvalita jde prudce nahoru a doufám, že tahle série bude mít ještě hoooodně dílů. Některé vtípky, pravda jdou trochu mimo mě - nemusím zrovna všechno co se týká tělních tekutin atd. Ale těch je tam naštěstí minimum a humor je veskrze inteligentní, využívá všech zákonitostí klasických rpg her a některé nápady jsou opravdu vynikající. Doporučuju. Možná změním hodnocení na plných 5, počkám si jak se vyvine třetí série.(19.11.2010)

Po shlédnutí pár na sebe nenavazujících dílu, vám přijde tento seriál jako naprostá bezduchá krávovina. Ale zamyslete se nad úvodní znělkou, dejte si všechny díly a nezapomeňte jak je hra Zelda stará. Po celém cyklu změníte názor. Uvidíte kolik za tím muselo být nápadů a celkové kreativity. U mě opravdu povedený internetový seriál.(3.12.2010)

Špička mezi webseriály... Škoda trochu pomalejší a nezáživnějšího rozjezdu, ale kvalita exponenciálně stoupá každým dílem a třetí série je vyložene skvělá. Odkazy na Matrix,Star Wars,Indiana Jonese a další mě osobně dost pobavily a kvalitativně Neil 3.sérií pokořil i etalon mezi webseriály The Guild.(16.10.2011)

• - Snímek paroduje slavnou hru pro nintendo „Legend of The Zelda“. (Blackhand47)