Reportéri

(pořad)
všechny plakáty

Aktuálna publicistika. Všade tam, kde zlyháva zákon a nespravodlivosť ostáva nepotrestaná, prichádzajú reportéri, aby priniesli svedectvo o dobe, ktorú žijeme... (oficiální text distributora)

whack

Niektoré diely sú zaujímavé, napríklad diel z 10.01.2011, kde hovorí aktivista Juraj Smatana. (To, že nechutné mafiánske praktiky zastrašovania nie sú neznáme ani na Slovensku, svedčí aj to, že 4 dni po odvysielaní relácie na pána Smatanu bol spáchaný pokus o fyzický útok) (viac tu). ()

Marek1991

Príde mi to dobrý nápad, snaha o kvalitu, ale veľa vecí nedotiahnutých. Od investigatívnej žurnalistiky by som čakal viac. ()

Autogram

V poslednom čase úroveň upadá a z investigatívnej žurnalistiky sa často stáva už len zbierka známych faktov a opakovanie záberov dávno zverejnených v správach. Najhoršie, keď sa relácia stane verejným vybavovaním účtov pri pozemkových alebo urbárskych nezhodách alebo podvodoch, no čo im ostáva keď polícia nekoná alebo koná zaujato. Nájdu sa aj diely, kde sa riešia zaujímavé kauzy, ale vždy to zostáva na polceste, nedotiahnuté a reportér akosi zostane stáť pred zabuchnutými dverami. Obrazne aj doslovne. ()

agassi68

Jedna z posledných investigatívnych relácií u nás. Aká ťažká a zrejme aj nebezpečná práca v tomto Ficolande to je, vedia len sami redaktori. Vďaka im za to.. ()

R4D0

Stále,neviem prečo ale pri sledovaní to vyvoláva vo mne deprimujúci pocit,záhadné prípady no o to záhadnejší moderátor s desiatich reportáži ma zaujmu najviac dve asi preto jedna hviezda. ()