Reportéri (TV pořad)

Publicistický

Slovensko, 2009, 26 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (8)

Niektoré diely sú zaujímavé, napríklad diel z 10.01.2011, kde hovorí aktivista Juraj Smatana. (To, že nechutné mafiánske praktiky zastrašovania nie sú neznáme ani na Slovensku, svedčí aj to, že 4 dni po odvysielaní relácie na pána Smatanu bol spáchaný pokus o fyzický útok) (viac tu).(19.1.2011)

Lahko sa pise, ze sa to da robit lepsie. Ta robota je tazka, velmi tazka. Hranice Televizie, vplyvy, tlaky, strach ucinkujucich naplno to rozbalit, hmlenie od gaunerov, ...Vdaka aj za to, co tato relacia robi. Zvlast si vazim Pala Fehera, jeho snaha o doslednost je dnes uz zial zriedkavostou.(24.9.2012)

Príde mi to dobrý nápad, snaha o kvalitu, ale veľa vecí nedotiahnutých. Od investigatívnej žurnalistiky by som čakal viac.(29.12.2011)

vyborna publicisticka relacia STV o neduhoch spolocnosti na Slovensku + videoarchiv STV - http://www.stv.sk/online/archiv/reporteri?date=2012-05-25(5.8.2012)

V poslednom čase úroveň upadá a z investigatívnej žurnalistiky sa často stáva už len zbierka známych faktov a opakovanie záberov dávno zverejnených v správach. Najhoršie, keď sa relácia stane verejným vybavovaním účtov pri pozemkových alebo urbárskych nezhodách alebo podvodoch, no čo im ostáva keď polícia nekoná alebo koná zaujato. Nájdu sa aj diely, kde sa riešia zaujímavé kauzy, ale vždy to zostáva na polceste, nedotiahnuté a reportér akosi zostane stáť pred zabuchnutými dverami. Obrazne aj doslovne.(14.6.2013)

Jedna z posledných investigatívnych relácií u nás. Aká ťažká a zrejme aj nebezpečná práca v tomto Ficolande to je, vedia len sami redaktori. Vďaka im za to..(8.2.2016)

• R4D0

Stále,neviem prečo ale pri sledovaní to vyvoláva vo mne deprimujúci pocit,záhadné prípady no o to záhadnejší moderátor s desiatich reportáži ma zaujmu najviac dve asi preto jedna hviezda.(31.8.2009)

• lektvar

A svet speje do sračiek, napísala.(4.11.2011)