Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $458,874(10.9.2010)

 • Necrotongue
  ****

  Pacient 0 Vegových Pitbullů mě i přes určité nedostatky hodně bavil. Těch bezmála dvacet let bylo už přece jen znát, ale i tak šlo o výživný akční film, který by strčil do kapsy kdejakou americkou akční záležitost, přestože návaznost některých scén silně pokulhávala. Ale to už fakt jen blbě vrtám, správně bych měl držet hubu a krok, vždyť u nás se kromě Sametových vrahů zapsala do paměti diváků snad jen obludná Nahota na prodej. Takže spokojenost a zasloužené čtyři kousky.(1.1.2019)

 • Mamlas
  odpad!

  Amatérský film, ruční kamera, neschopní a protivní protagonisté, ... Stejná kvalita jako pšončí párky, pšončí uzeniny, pšončí maso, a vlastně pšončí všechno.(26.4.2017)

 • DJ Kritik
  **

  Myslel som si, že to bude prvý s nejakej voľnej série, ale keď to človek nevidí o nič nepríde. Spoločnú majú len postavu Gebelsa. Inak film ako taký nie je nič zvláštne. Na Poľsko slabší stred.(27.5.2017)

 • frenkie
  ****

  První Pitbull není tak nařachaný postavami a šílenými situacemi, je znát podstatně skromnější rozpočet, nicméně už zde je cítit Vegova režie, později ještě více rozvinuta: důraz na vykreslení charakterů hlavních postav, jemná kritika morálky polské kriminální policie, lehce absurdní situace a hlavně kurwování :-). Herci zvládají své role v pohodě, nebyl problém jim jejich charaktery uvěřit. Pořád je to lehký polský nadprůměr a dobrá kriminálka s důrazem na osobní problémy hlavních protagonistů. Tak asi 70%. Bavil jsem se.(1.6.2017)