poster

Láska rohatá (TV film)

Pohádka

Česko, 2009, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pajky3
  ***

  Jedna z těch povedenějších novodobých pohádek. Nechápejte to však tak, že je dokonalá, to rozhodně ne. Jen tej Bohdalce už by měl někdo to hraní zakázat. Pokaždý hraje úplně stejnou postavu. navíc nevim, proč musí mít postavy poruchy mluvení. Vždyť to neni o nic roztomilejší. Asi si budu muset pustit S čerty nejsou žerty.(31.12.2011)

 • Tuax
  **

  Pro mě osobně dost velké zklamání, měl jsem, co dělat dokoukat to do konce. I ty použité triky byly tokové bez nápadu, v podstatě odbyté. Z herců se mi nejvíce líbil nakonec M. Táborský jako čertovský ouřada, ale celkově herecké výkony jsou zklamáním bez ohledu na scénář, který působí dost naivně. I ty interiéry byly bez nápaditosti a připadalo mi chvíli, jako by to točili v divadle. Škoda.(24.12.2009)

 • Radiq
  ***

  Koukám, že pohádky ještě nejsou uplně ztracenej žánr. Obzvlášť se pochlapil Jaroslav Uhlíř, kterej do své hudby zapojil i elektrickou kytaru (když přiletěl Táborský), a skvěle se to k tomu hodilo. Příběh se mi taky docela zamlouval, mělo to docela dobry nápady a asi aji jako harantovi by se mi to libilo. Z mé strany překvapivě spokojenost...(3.3.2013)

 • Slarque
  ***

  Taková normální televizní pohádka. Scénář nic moc, režie statická a jediný, kde se to snaží táhnout vzhůru, jsou herci. Daří se to obzvláště Jirkovi Mádlovi a Táně Pauhofové. K zahození nejsou ani Hádek, Táborský či Bohdalová. Hudba se mi moc nelíbila, píseň mi přišla vyloženě špatná, triky občas vypadaly prapodivně, ale pokud už jste od štědrovečerní pohádky ČT přestali čekat nějakou vyšší kvalitu, v krku se vám výsledek nijak nevzpříčí.(25.12.2009)

 • Baxt
  odpad!

  Když už radost z čerstvě nadělených dárku pozvolna odešla z mé domácnosti a na ČT zrovna zuřila pohádka, rozhodl jsem se při cestě na záchod "zkontrolovat" hodnocení na ČSFD, neboť jsem včera viděl nějaké nekalosti ohledně hodnocení před vysíláním. Světe se div, nejnovější českou pohádku před uveřejněním ohodnotilo 35 lidí. Zkopíroval jsem v minutě seznam těchto hříšníků a vyvěsil jej jako komentář. A moje pošta se náhle plnila nenávistí! Zde je jeden klenot, který mi přišel několik minut po uveřejnění komentáře: "Sam ses DEMENT! jednu zenu, kterou jsi ty DEMENTE (pouzivam tvoje sluvko, zadna nadavka) jmenoval, je spoluproducentka celiho snimku a tudiz onu pohadku videla davno s predstihem... Nesmazes-li svouj DEMENTNI "komentar" (mimochodem, komentar ma byti vyhradne k danemu filmu, nikoliv aby ses ty DEMENTE vyjadroval o ostatnich uzivatelich) nahlasim te administratorovi a majiteli tohoto serveru!" -Johnys, jihočeský patriot. A pohádka stála za prd a ano, 4 minuty ve středu jsem vynechal. Spokojil jsem se s vysvětlením, že se mezitím z Pauhoufky stala čertice. Bad.(24.12.2009)

 • - Pohádka se natáčela v lesích 2 km od Želíz . Reliéfy lidských hlav a zdobená jeskyně v pískovcovém bloku,tam kde se chtěla Anička (Tatiana Pauhofová) dostat do pekla, je práce sochaře V. Levého a nazývá se "Harfenice". (aknelkax)

 • - Pohádka se původně měla jmenovat Zlatý voči. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace