Dohráno

(pořad)
všechny plakáty
Sportovní
Česko, 2001, 46 min

Zpravodajská relace České televize ze sehraných víkendových utkání dvou nejsledovanějších sportů v České republice - fotbalu a hokeje. Každému odvětví je věnována polovina pořadu. (zdeny99)

Jara.Cimrman.jr

"Počtvrté za sebou nevyhrál Liberec, když ze severu Čech odskákali s bodem Klokani." I to je statistika. Já mám fotbal i hokej rád, takže i když se na našich nerovných pažitech a zamrzlých rybnících neodehrává ten nejúžasnější sport, tak já si na komentované sestřihy ligových kol vždycky rád počíhám. ()

MMR

Zajímavý sportovní pořad, zaměřující se na fotbalovou Gambrinus ligu a mám dojem, že i na hokejovou extraligu. Sestřihy parádní, komentáře a rozbory taktéž na velmi dobré úrovni. Prostě když se sportu ujme česká televize, stojí to za to... ()

Tom_Lachtan

Sestřih ze zápasů Gambrinus ligy, góly, akce, fauly, divné písky pruhovaných koňmozků, pár ohlasů z obou soupeřících stran, na konci nějaký ten sumář, nebo nakouknutí do druhé nejvyšší soutěže... Nic víc, nic míň (hokej už nějakou dobu v Dohránu není, neb extraligové sestřihy jsou součástí přenosu v Bully), ale... Kdo by do háje chtěl u pořadu tohodle druhu víc? ... Viktorka! ()

Pepinec

Kdo má rád fotbal, hokej anebo obojí najednou, nemůže v současném vysílacím plánu nalézt kvalitnější pořad. Upřímně je mi líto, že neexistuje stejně propracovaná obdoba šťourající se ve světě filmu. ()

hippyman

dmsn nejzajímavější pořad o našich dvou nejsledovanějších ligách, co kdy v českých televizích běžel. příjemní moderátoři, vyčerpávající reportáže. prostě dobře odvedený kus práce. 90% ()

SOLOM.

Pěkně udělaný pořad/ přehled právě odehraných kol naší fotbalové a hokejové ligy. Některé reportáže jsou opravdu hodně slušně připravené a divák se tu dočká i řady rozhovorů jak s hráči, tak i trenéry. ()

Eldrick

Pořad o bandě kreténů, co běhá za míčem, ale nemůže se do něj trefit, takže radši celej zápas zakopávaj, padaj a válej se po trávníků jak nějaký děvky. ()

Figu

Fakt nekecám, ale na Dohráno si vždycky udělám čas. Stručnej, přesto dokonale naservírovanej sestřih toho, čeho si vážím a kvůli čemu si k tomu pořadu sedám do svýho ušáka. Dost lidí haní moderátory a komentátory ČT... Nevím no, mě ty lidi strašně baví, jsou to profíci a dobře se poslouchaj! Spokojenost! PS: Kdo je haní, je píča! Neměl by zřejmě sledovat něco, co je mu proti srsti! 90% ()

otík

Dohráno mám rád - v klidu v neděli večer se můžu pokochat úspěchy či neúspěchy svých oblíbených fotbalových týmů, zhodnotit kvalitu první ligy a úroveň někdy poněkud potrhlých diváků. Škoda jen, že druhé lize se tento pořad více nevěnuje, klidně bych prodloužil stopáž a přidal pár minut z nově pojmenované Fotbalové národní ligy (druhé ligy). Aktuálně uvádějí Dohráno: Jiří Lípa, Vlastimil Vlášek, David Kozohorský, Karel Diviš, Petr Kubásek (z Televizního studia v Brně), Monika Čuhelová a další moderátoři. PS: od sezony 2017/2018 už je dohráno jen sestřih a sumář první a druhé ligy, studio zcela zmizelo. Prostě Dohráno je zmršeno. Studio s rozhovory dále existuje v pořadu Dohráno plus, které společně s hosty mapuje spíše slovně uplynulé kolo první ligy. ()

Splasher

Letošní fotbalové Dohráno je tedy strašná bída. Navíc když má člověk o hodinu později možnost kouknout na Match of the day 2 ... tak si říkám, že ty dvě hvězdy nechám z úcty k dřívějším ročníkům a hokejovým kolegům. ()

SniperG1

Super pořad a shrnutí celého víkendu co se týče českého fotbalu a hokeje. A ještě pár zajímavostí k tomu... 90% ()

Zagros

Česká televize je jednou z nejlepších veřejnoprávních televizí na světě vůbec, alespoň co se týká sportu. Její zpracování sportovních přenosů, pořadů a zpráv je vždy na vysoké úrovni. Dohráno je dalším zpravodajským pořadem shrnující vždy předešlé fotbalové a hokejové kolo. Vždy pro mě bylo ideálním zakončením a shrnutím sportovního víkendu v neděli večer, kdy se vysílalo. ()

Paity

Pouhé tři hvězdičky dávám ne za pořad, ale za grafické zpracování, které nestojí za nic. Kromě toho nemá u nás Dohráno vlastně žádnou konkurenci, takže je evidentní, že ve zkostnatělé ČT se asi nikam moc dopředu nepohne. Ale beru to tak jak to je a že se prostě nemám nikde šanci podívat na tak rozsáhlé zpravodajství ze světa naší fotbalové a hokejové ligy. ()