Filmový magazín o novinkách, premiérach v kinách, zaujímavostiach a o pohľade do zákulisia filmov. Vysiela TV Óčko, moderuje Andrej Polák. (matt6)

MM_Ramone odpad!

Kinematografiu pokladám za svoj koníček. Rád pozerám filmy a rád sa dozviem, čo nové sa v poslednom čase natočilo. "Filmshot" je relácia, hudobnej televízie Óčko, ktorá sa zaoberá novinkami prichádzajúcimi do českých kín. Prináša informácie o nových tituloch, prihodí niekoľko zaujímavostí, ponúkne nejaký DVD typ. To by bolo všetko fajn. Lenže jej moderátor je mi tak protivný, že sa to slušnými slovami ani nedá vyjadriť. Moja antipatia voči tomuto slizkému hnusákovy s homosexuálnym imidžom je tak silná, že tejto relácii musím prideliť to najnižšie možné hodnotenie. Andrej Polák je odpad! ()

Hrabka

Kdo by neměl rád upoutávky na filmy a s tím spojené i další věci. Tady na ČSFD asi nikdo ne? Když na to náhodou narazím, tak se rád podívám, ale nijak to nevyhledávám. ()

claudel odpad!

Ani nevím, jestli tento příšerný pořad stojí vůbec za ztrátu slova. Doufám, že moderátorská dvojice to své pitvoření a trapné vystupování nevymýšlí sama, jinak bych je musel politovat. Anebo pak nerozumím divákům Óčka, jestli jsou spokojeni a takový způsob moderování dnes letí. Zlaté devadesátky a dvojice Holý-Kohout. ()

tom88

V TV v podstate poslednou dobou pozerávam iba relácie tohoto typu, takže novinky zo sveta filmu. Moderátor je diskutabilný a jeho slovenčino čeština je smiešna, nehovoriac o jeho podivnom vystupovaní. Škoda, že je relácia taká krátka, ale je tam v podstate to čo chcem vidieť a vedieť. ()