Julie, cesta ke štěstí (TV seriál)

• Německo

Julia - Wege zum Glück

• Německo

Wege zum Glück

Júlia - Cesty za šťastím

Telenovela / Drama / Romantický

Německo, 2005, 789x45 min

Uschi Müller

Susanne Gärtner, Roman Rossa, Ralph Schicha, Nicolás Artajo, Angela Sandritter, Michael Rast, Sonja Baum, Peter Zimmermann, Gisa Zach, Nicole Mercedes Müller, Hubertus Grimm, Anja Boche, Susanne Berckhemer, Sebastian Edtbauer, Christoph Kottenkamp, Niels Kurvin, Judith von Radetzky, Marijam Agischewa, Nicola Ransom, Patrick Bach, Annemone Haase, Horst Janson, Gojko Mitić, Rebecca Lina, Johannes Heesters, Raphael Johannes Kübler, Mathias Kahler, Nenad Lucic, David Ali Hamade, Dunja Rajter, Zoe Ziegler, Holger Gotha, Markus Frank, Michèle Marian, Bernhard Bozian, Olaf Rauschenbach, Jens Peter Nünemann, Isa Jank, Dietmar Lahaine, Susanne Szell, Lina Rabea Mohr, Nils Düwell, Stephan Schill, Horst Lichter, Timo Hübsch, Norbert Hülm, Ana Kerezovic, Simone Rethel, Christian Rogler, Bela Klentze, Lorenz Christian Köhler, Günter Bubbnik, David Kramer, Silke Matthias, Karin Ugowski, Karl-Ernst Horbol, Lotte Hanné, Norbert Stöß, Friedhelm Ptok, Lucie Muhr, Susanne Häusler, Kaya Marie Möller, Anton Noori, Leander Modersohn, Christoph Kornschober, Stefan Mocker, Markus Baumeister, Isabel Edvardsson, Hans Jochen Röhrig, Marvin Jaacks, William Mang

Christian Popp
  • Smok

351x45 minút??? Vidím dobre? Po dvoch dieloch už neni sila na sledovanie...(4.9.2009)

• ivishka

Scénáristické glysy typu: " Jen 13% mužů preferuje červenou barvu nehtů a zbytek má raději přirozenou barvu.." jsou naprosto mimo mísu. Pokud bych chtěla vědět takové pochybné a stupidní statistiky jen proto abych zaujala nějákého hloupého chlápka tak si to najdu na internetu. Nikdy nepochopím naprosto BEZDUCHOU "zábavu" tohoto typu. Udivuje mě, že se jedná o rok 2005 zjevně ale nezáleží na roce výroby, jelikož natočit takovou sra*ku umí i "filmaři" dnes..Tak se alespoň snažme se takovým hnusům vyvarovat ..je fakt, že to moc nejde, jelikož se to na nás valí ze všech stran :-(..(22.10.2012)

• fefee

tak to je 351x45min premárneného života :-D(6.9.2009)

• genetique

Nebudem kaziť priemer. 0%.(26.11.2009)

• MonkeyMarty

Proč to vůbec dávají takové blbosti?(3.9.2012)