Bar (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2006

Komentáře uživatelů k TV pořadu (15)

• Kothy

Tahle reality show se moc nepovedla. Co byste taky čekali s tímhle nápadem a výběrem soutěžících?(24.8.2015)

• castor

V tuzemském boomu reality show si i Bar chtěl ukousnout svůj koláč sledovanosti, selhalo v něm ale úplně všechno!! Od dramaturgie pořadu až po samotné účinkující.. Absence invence na druhou.. Nicuměl Novotný to celé jen korunoval!!(8.10.2009)

• triatlet

Ani kdyby nalejvali zadarmo. Úděsná zábava, na které se snažily přiživit některé c.e.l.e.b.r.i.t.y.(18.11.2009)

• duklak2

Neskutečná blbost, která si nezaslouží ani jednu hvězdičku. Vlastně ani ten odpad:-) Novotný je figurína, která se snaží prosadit jen kvůli tomu, že si myslí, že je jako něco víc, než ostatní, díky svému příjmení. Děkujme bohu, že ho v dnešní době v televizi nevidíme.(8.4.2010)

• Handle

Byla to neskutečná kravina, ale sem tam jsem na to kouknul.(16.9.2009)

• SOLOM.

Jeden bodík za ten chlast, který jsem měl chuť vychlastat, když jsem se na to asi dvakrát podíval. Většina soutěžících stála za prd, ale našlo se tam i pár zajímavých tváří. Savka si konečně vyzkoušel co to znamená makat rukama a taky se velmi rychle pakoval. Novotný je sice blb, ale zase tam dělal alespoň trochu prdel.(20.6.2011)

• cariada

Totální blábol ve stylu Vyvolených, jenže ono dělat dvakrát byt jinak to samé není vždy stejné. A výsledek se dostavil ihned nízkou sledovaností a přesyceností diváka.(27.3.2010)

• rakovnik

Novotný ukázal, že je k ničemu a Anife odhalila svou pravou tvář. Jinak i celý pořad k ničemu, ale hvězdičku dávám proto, že jsem na něj opravdu koukal (ne, že bych se bavil).(12.8.2015)

• adams89

Je neskutečné, s jakými beznadějnými projekty můžou přijít komerční televize! Při sledování Baru jsem si připadal jako v jiné dimenzi. V dimenzi magorů. Může mi někdo vysvětlit, o čem ta konina vlastně byla? Nějak mi to během sledování unikalo. To snad už i odpadový Big Brother měl lepší úroveň, i když o tom by se asi dalo polemizovat...(28.8.2009)

• lskala

Trapný (Český) pokus o reality show. Pár dílů jsem shlédnul, takže do odpadu to dát nemůžu. Mimochodem - skvělý start kariéry toho mladýho Novotnýho. 35% - 2**(11.12.2009)

• Zemi11

Často používám spojení "nevyužitý potenciál". Naštěstí nemusím klišéovat znovu. Bar žádný potenciál neměl.(16.4.2010)

• Paity

Pokus o nějakou realityshow, která se ale hodí spíše tak na floridské písečné pláže. Tohle Primě hrubě nevyšlo.(2.9.2013)

• dandislav1991

Hrozná hovadina!(1.7.2011)

• sankacoffee

Líbil se mi ten bar. Jako myslím jen ten bar, ostatní bylo...nepopsatelně špatné...a už jsem bohudík skoro zapomněl jak moc, ale to prostředí baru vypadalo samo o sobě docela pěkně a hned jsem dostával slinu. Za to ten odpad nedám :)(31.10.2012)

• stybro

Tlustý syn Novotného v akci!sotva mluví,sotva se vleče a je to prostě nula.Stejně jako má u mě nulu tenhle pořad.Zakázejte v česku reality show,jinak to nedopadne dobře....(8.9.2009)