Bar (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2006

• adams89

Je neskutečné, s jakými beznadějnými projekty můžou přijít komerční televize! Při sledování Baru jsem si připadal jako v jiné dimenzi. V dimenzi magorů. Může mi někdo vysvětlit, o čem ta konina vlastně byla? Nějak mi to během sledování unikalo. To snad už i odpadový Big Brother měl lepší úroveň, i když o tom by se asi dalo polemizovat...(28.8.2009)

• triatlet

Ani kdyby nalejvali zadarmo. Úděsná zábava, na které se snažily přiživit některé c.e.l.e.b.r.i.t.y.(18.11.2009)

• SOLOM.

Jeden bodík za ten chlast, který jsem měl chuť vychlastat, když jsem se na to asi dvakrát podíval. Většina soutěžících stála za prd, ale našlo se tam i pár zajímavých tváří. Savka si konečně vyzkoušel co to znamená makat rukama a taky se velmi rychle pakoval. Novotný je sice blb, ale zase tam dělal alespoň trochu prdel.(20.6.2011)

• castor

V tuzemském boomu reality show si i Bar chtěl ukousnout svůj koláč sledovanosti, selhalo v něm ale úplně všechno!! Od dramaturgie pořadu až po samotné účinkující.. Absence invence na druhou.. Nicuměl Novotný to celé jen korunoval!!(8.10.2009)

• Kothy

Tahle reality show se moc nepovedla. Co byste taky čekali s tímhle nápadem a výběrem soutěžících?(24.8.2015)