Krach

Krach

Trader games

Drama / Thriller

Kanada / Belgie / Francie, 2010, 83 min

Sexy prostředí, kterému moc nerozumím, neznámí herci (taky to je kanadský tv film) a jednoduchá zápletka, kterak chlápek najde svatý grál všech "burzistů". Pro mě osobně příjemné překvapení. 6/10(31.3.2014)

• retrix

Čekal jsem sofistikovanější děj, ale scénář je tak jednoduchý až je hloupý, Hlavní hrdina nakonec hraje úplného dementa, což filmu spíše škodí než nahrává. Jediné, co je na tom filmu zajímavé je téma.(8.11.2013)

A je tu další snímek na téma obchodování na finančním trhu. Opět se nám tu představuje vůle investovat s cílem vydělat co nejvíce jak to jen půjde. Zákulisí obchodování na burze je ke kritice po nedávné krizi vděčné téma. Počet nul nehraje žádnou roli, hlavně že se vydělává a že mají investoři radost. Jenomže vše má svou hranici, která když se překročí, vznikne problém s až mezinárodním dopadem. A o tom je tento snímek, který na to jde klidnou cestou pro lepší pochopení. Takže se vůbec netlačí na pilu a nechává se všemu volný průběh. Ke konci trošku dramatičnost vyznívá, ale to jen pro zvýšení napětí. Jistě, jsou lepší snímky, ale i tento má co říct. Existuje něco, co se do médií nikdy nedostane a tak jen vznikají spekulace a dohady. I tento příběh by se klidně mohl stát.(20.1.2014)

• grizly007

Úsměvné naivní.(19.11.2017)

Je to taký pokus o pohľad do špekulatívnych obchodov nenažraných maklérov, ale veľké ambície to nemá. Do príjemnej minutáži sa tvorcovia snažili vtesnať všetky známe postupy, čo sa im aj podarilo. Finančná oddychovka. Prvý komentár.(26.4.2013)