Dobrodružství severu 3D

Volanie divočiny

Dobrodružný / Drama / Rodinný

USA, 2009, 87 min

• Terva

CITÁT - Tam kde panuje příroda, vládne krása.......... Byl jednou jeden kříženec psa a vlka, dostal jméno Back. Jeho příběh se prolíná z příběhem Backa z knihy Londona Jacka. Rodinný příběh o dívce z města, která přijela na sever za svým dědečkem. Dětský, někdy i lehce naivní dobrodružný příběh. CHYBA VE FILMU - Back v 55 minutě uteče i z červeným postrojem kolem těla. V dalších záběrech jej však na sobě nemá......... Na příběhu je nejhezčí příroda snímaná kamerou Scotta Pecka. Hudbu mají na starosti Deeji Mincey a Boris Zelkin. Ve filmu hrají Ariel Gade jako Ryan a Christopher Lloyd jako její děda Bill Hale. Film je natočen ve 3D, ale pro tento druh filmu to není žádný přínos.(6.9.2011)

• misterz

Najlepšia na snímku bola príroda, sneh a psi. To ostatné patrí do kategórie podpriemerných rodinných filmov so šablónovitou dejovou linkou. Film vhodný na pozeranie v prípade, že ležíte v posteli s ťažkou angínou, bolesťami hlavy, nedá sa vám spať a vy sa hrozne nudíte, ale zároveň nemáte ani náladu pozerať niečo normálnejšie. 40/100(18.8.2014)

Já si nemohu pomoci,ale mě se ten film moc líbil.Krásný příběh o tom,že se i tak malý křehký človíček jako Ryan (ve skvělém podání Ariel Gade) může dokonale spřátelit s divokým zvířetem.Nádherným zvířetem.Krásná hudba dokonale ladí s přírodní scenerií Montany.Vůbec mi tu nechybělo to týrání psů,kterého je v Londonově Volání divočiny až dost.Dávám plný počet,protože to je určitě jeden z filmů,na který se moc rád podívám ještě několikrát.(31.12.2011)

Nenáročný film pro děti. Žádné veledílo, hodně prvoplánové. 87 minut je tak akorát už to začínalo být nudné. Ale vychází to z takové té londonovské romantiky, má to celkem jasné poselství, děti to přivede na pár otázek a myšlenek. Dalo se to udělat rozhodně lépe a kvalitněji, ale v porovnání s mnoha alternativními zábavami pro děti to není špatně strávený čas.(17.2.2014)

• rigby

Nenáročný film určený spíše pouze pro děti, protože je naplněn spoustou naivních scén. Naštěstí bývá často připomenut Jack London a dospělému divákovi napomáhá i krásná krajina, takže lze vydržet až do konce a nesklouzává to do naprosté stupidity. Díky za to, ale podívám se raději po Volání divočiny, které jsem už hodně dlouho neviděl.(24.11.2014)

• - Natáčení probíhalo v americkém státě Montana. (Cheeker)

• - Přibližně po hodině filmu utíká Back i s červeným postrojem kolem těla. V dalších záběrech však už postroj nemá. (Terva)