Dokonalé repliky

Chad St. John

Checco Varese

Jason Hellmann

Scénografie:

Johnny Breedt, Monica Monserrate (set dekoratér)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $4,046,429Tržby Celosvetovo 8,664,000▐ Keanu Reeves zas stúpil do riadnych sračiek, to ako nečíta scenáre predtým než sa do niečoho pustí. Prvá tretina filmu je úplne na brak, tam sa prehráva asi vo všetkom, fakt dosť mimo. Potom sa to trochu ustáli v nejakých medziach ale v každom prípade ide o dosť prúser, ktorý úrovňou nemá ani video film. /25%/(7.3.2019)

Zajímavé, dobře natočené a Keanu Reeves měl konečně po delší době pořádnou roli.(5.1.2019)

„TOHLE JSOU LÍHNĚ. MŮŽU V NICH NAKLONOVAT LIDSKOU BYTOST?“ … „TECHNICKY VZATO, ANO....“ /// Zajímavej (i když… ale to je jedno) nápad. Je to ovšem šitý horkou jehlou, takže často dvě chytrý hlavy řeší za pochodu věci, na který by jindy potřebovali kus života. (Z toho je mi jasný, že třeba já bych nikdy nikoho nevoživil…) Drží si to svoje vypravěčský tempo a vlastně není možnost nějak „zrychlit“ nebo strhnout. Je to dlouho takový tklivý… vědecký… drama. Nakonec se trochy vzruchu dočkáme, ale jde hlavně vo ponaučení (asi teda), že tyhle kousky doma nemáme zkoušet. Páč tolik chytrejch hlav… ano, i tady jsou nakonec dvě málo prostě v obejváku dokupy nedáte (ne vole, na toho paroháče nade dveřma bych nespolíhal!). Taky je zajímavý, jak málo tady hraje lidí… (jako postav). Tož taková jednohubka… Spíš nezávadná. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Při neurálním přenosu se mi zašmodrchávají neurofibrily. 2.) Zjistím, jak v praxi vypadá, když se vymaže disketa. 3.) Píchám s umělákem. 4.) Thx za titule „lokeš“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(13.8.2019)

• Mazarini

Uber bullshit(27.12.2018)

• Morien

Inu, i Keanu musí platit složenky. Na druhou stranu je to taky velmi psycho-meta zážitek, když si člověk uvědomí, čím si ten herec prošel v reálném životě.(26.2.2019)

Obsahuje spoilery: "Jsme souhrnem toho, co se stalo a jak jsme to zpracovali. To nás dělá námi." Průměrný film, průměrné scifi, nadprůměrný Keanu Reeves. Tady hraje otce na pokraji sil, co ztratil rodinu během autonehody. Tu poté naklonuje, toť nějak vše, oč tu běží. - 60%.(2.11.2019)

Začátek nastartoval naprosto fantasticky dramatický děj celého filmu. Všechno, co mělo na diváka fungovat, fungovalo. Kdo si chcete opravdu užít celé filmy, zásadně nečtěte zdejší obsahy!!! Ty vyspoilerují takřka všechno ... Tyhle Dokonalé repliky na mě zapůsobily tak silně, že jsem je po zlomovém okamžiku události a nápadu, jak to všechno ututlat a vrátit do normálu, chtěla vypnout. Tak strašná byla pro mě představa, co bude následovat. Vcítila jsem se do někoho, kdo v jednom okamžiku ztratil komplet všechno. A ten žaludek, který musel mít, když se rozhodoval, co dál ...(14.4.2020)

Béčková sci-fi s cool zápletkou. Reeves oživuje rodinu, kopíruje mozky a porušuje zákony přírody. Některé drobnosti jsou promyšlenější než základní příběhové pilíře a triky jsou mírně řečeno nevyvážené. Nedává to moc smysl, ale příjemně to uteče. Konec je těžké WTF. P.S: Alice Eve je pořád kus.(23.2.2019)

Dokonalá definice guilty pleasure, jež spousta lidí po vzoru Transendence odsoudilo jako totální hovadinu. Nicméně já se ke svému překvapení i přes totálně ujetou premisu skvěle bavil a čas strávený s Keanu Reevesem utekl setsakra rychle. Film byl od začátku odsouzen k finančnímu neúspěchu a producenti si toho byli vědomi, ale za mě je určitě dobře, že se to pořád zkouší a třeba příště z podobného béčka nakonec vyleze i nějaký ten hit. Neškodných 7/10.(18.4.2019)

Takový ten koncept Hřbitova domácích zvířátek se i přes svou hloupost jen těžko omrzí. Místy jsem přemýšlet zda-li tohle nemá být spíše komedie. Nejvíce udiví, že postavám po jejich probuzení vlastně ani nedojde, kolikátého že vůbec je a že si tím pádem několik dní vůbec nepamatují co vlastně dělaly :) Keanu v roli vědátora, který chce zpět za každou cenu svou rodinu parádní. Nemusí hrát v dobrých filmech, stačí když jsou zajímavé. Hodnocení pro zábavnost vyženu výše. 50%(3.4.2019)

• Wacoslav1

Dokonalá nuda. Důkaz, že pokud Reeves zrovna není John Dick, což taky není žádná sláva, tak je nudnej ještě o něco víc. Jako neříkám nějaká myšlenka tam i je, ale zpracování mě totálně uspalo.35%(31.5.2019)

Slušné scajfíčko..(5.3.2019)

Nech je to aká kolvek hovadina, čo v podstate je, bavilo ma to. Príbeh je celkom zaujímavý, no predovšetkým je to skôr dráma a nie sci.-fi thriller ako sa tu píše. John Wick ťahá film aj rodinu dopredu, efekty slabé, ale veľa ich tam nieje. Jednohúbka, ktorá neprinesie nič šokujúce a nevyťaží s emócií koľko by sa dalo, ale kto ma rád Reevesa nech sa na to mrkne. 70% - 3*(26.6.2019)

Keanu Reeves ve svém sci-fi živlu, ale některé momenty byly až moc mimo realitu a to trochu sráží celkový dojem. Jako ještě bych chápal přenesení myšlení do jiného tvora, ať už uměle vytvořeného, ale za tak krátkou dobu vytvořil člověka - přesně vypadajícího jako předloha, to už bylo trochu moc. :D(27.5.2019)

• liskam

No to byla ale tupovyna.(20.2.2019)

• SeBig

Směšná píčovina, která postrádá logiku a vůbec uplně všechno. Ztráta času.(18.7.2019)

• honajz

Mno, námět je čerstvý a svěží jak moje týden staré nošené ponožky, sem tam se objeví drobný náznak jakési hlubší myšlenky a na tu jeho manželku (a taky moderní kuchyni nebo obývák, asi vše od sponzorů - včetně té herečky v roli manželky) se dobře kouká, trikově to zas taková bomba není (i když mi tedy objekt 345 připomíná reklamu na Eset), ale celkově je to utahané, předvídatelné (když kopie, vlastně repliky, tak jen čekáte kdy a co se stane s originály, že?, tedy napětí nula; navíc hrdinovi trvá polovinu filmu, než mu dojde všem zřejmá věc, že mozek nepřijímá nové tělo - protože je to nové tělo), nechybí ani nějaká ta konspirace a bohatý klient, takže celkově nuda bez napětí a překvapení. A ta scéna s lístečky, kde je uprostřed jméno Sophie, aby to jako fakt odkazovalo na Sophiinu volbu, to už bylo fakt směšné. Navíc to má jen hodinku a půl, deset minut tvoří závěrečné titulky.(7.2.2020)

• Lucasion

Asi každý kdo viděl trailer, tak je mu jasné jakým stylem se bude příběh vyvíjet. Ovšem nejvíce na Dokonalých replikách právě zamrzí plochost celého příběhu. Zatímco, tu máme sci-fi, které dokáže skvěle pracovat s příběhem o umělé inteligenci a klonování. Repliky nic z toho prakticky nemají. Ani nechtějí. Je to příběh jednoduchý, který má jasně danou cestičku a po té si jde. Neodbočí ani jednou a tak můžeme čekat za hodinu a půl dva zvraty, několik akčních scén a vlastně nulové emoce. Nejvíce tedy zamrzí nevyužitý potenciál celého nápadu. Který místo toho, aby udělal thriller s emocemi. Možná s hororovým nádechem. Posílá film do béčkových vod, kdy otec rodiny se snaží vzkřísit svojí rodinu. Navíc příběh končí i jednoduše a hloupě. Keanu Reeves sympatický jako vždy, ale Dokonalé repliky nejsou ničím jiným než nevyužitým potenciálem na zajímavý sci-fi příběh. Sterilita a nudnost děje vás provází bohužel celý film. (40 %)(11.8.2019)

• silentname

A už sa ukazuje, že aj 2019 bude mať svoje mizerné filmy. "Replicas" bude ďalším filmom, ktorý si môže Keanu Reeves pripísať na svoju kariéru zbytočností. Neviem čo mám povedať, lebo kritici tento film absolútne zakopali a vôbec sa im nedivím. Neviem či je to podľa mňa až na takom leveli otrasnosti, no rozhodne je to poriadne špatný film, na ktorý do konca roka proste zabudnem. A z dobrého dôvodu. Tak kým ho mám ešte čerstvý v pamäti, tak si ho rozoberieme. Pozitívne stránky filmu? Nápady to má a celkom ich aj vie spracovať, myšlienku to má, nebol som z ničoho vysoko frustrovaný. Až na jednu výnimku. A ak niekomu dávam kredit tak to bude Thomas Middleditch. Jeho postava je zaujímavá a pôsobí najviac realisticky. Hotovo? Okey, poďme na tie mínusy. Keanu Reeves tu nepodáva vôbec dobrý výkon a nemám pocit, že by v tomto filme nejako moc chcel byť. Alice Eve podľa mňa tiež nepôsobí ako by chcela mať rolu v tomto filme. Nie je hrozná, ale rozhodne tomu nič moc nepridáva. Potom je tu zloduch filmu. A môžem povedať, že je to najmizernejší padouch, akého som za poslednú dobu videl. Chlap v obleku, ktorý chce byť v balíku, lebo firma nemá liečiť. Ale vyhrávať samozrejme vojny a mať armádne využitie. Načo mať jedného super pilota ak môžeme jeho vedomia dať do miliónov klonov? Jop. Týchto týpkov fakt neznášam. Je to staré a obohrané. Vizuálna stránka je nič moc a potom je tu logika filmu, ktorá ma maximálne ubíja. Nič reálne nedáva zmysel. V prvom rade už len fakt, že jednoduché riešenie Billa je, že nakoľko nemôže priviesť všetkých členov rodiny späť, na toho posledného vymaže spomienky a problém vyriešený. Dievča nechodí do škôlky? Nemá kamarátov? Jej rodina nemá kamarátov, ktorí ju poznajú? Sú oklieštení iba na Eda? Nerozumiem tomu ani trochu. A potom im zmaže spomienky na sestru, ale nie na nehodu, kvôli ktorej zomreli? A potom sa im dostane do snov? Prečo? To je prvoradé! Zmazať spomienky na svoju smrť. Proste tento film nefunguje. Je to zle napísané, neponúka to nič nové a ako celok to nefunguje. Nemôžem povedať, že som sklamaný. Keanu sa za posledné roky skutočne rozhodol svoju kariéru asi pochovať v zlých filmoch. Nebudem ho za to súdiť, len dúfam, že sa ukáže schopne aspoň v novom pokračovaní série "John Wick". Hodnotenie: D+(13.1.2019)

Výborný film, herecký skvělé a hlavně příběh zajímavý a film dokáže dobře zaujat. Konec pěkně udělaný a i když film měl malinkatý nedostatky já jsem nadmíru spokojen.(24.6.2019)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6