Dokonalé repliky

Checco Varese

Jason Hellmann

Scénografie:

Johnny Breedt

Rozpočet $30miliónovTržby USA $4,046,429Tržby Celosvetovo 8,664,000▐ Keanu Reeves zas stúpil do riadnych sračiek, to ako nečíta scenáre predtým než sa do niečoho pustí. Prvá tretina filmu je úplne na brak, tam sa prehráva asi vo všetkom, fakt dosť mimo. Potom sa to trochu ustáli v nejakých medziach ale v každom prípade ide o dosť prúser, ktorý úrovňou nemá ani video film. /25%/(7.3.2019)

Zajímavé, dobře natočené a Keanu Reeves měl konečně po delší době pořádnou roli.(5.1.2019)

• Mazarini

Uber bullshit(27.12.2018)

• Morien

Inu, i Keanu musí platit složenky. Na druhou stranu je to taky velmi psycho-meta zážitek, když si člověk uvědomí, čím si ten herec prošel v reálném životě.(26.2.2019)

Béčková sci-fi s cool zápletkou. Reeves oživuje rodinu, kopíruje mozky a porušuje zákony přírody. Některé drobnosti jsou promyšlenější než základní příběhové pilíře a triky jsou mírně řečeno nevyvážené. Nedává to moc smysl, ale příjemně to uteče. Konec je těžké WTF. P.S: Alice Eve je pořád kus.(23.2.2019)

Dokonalá definice guilty pleasure, jež spousta lidí po vzoru Transendence odsoudilo jako totální hovadinu. Nicméně já se ke svému překvapení i přes totálně ujetou premisu skvěle bavil a čas strávený s Keanu Reevesem utekl setsakra rychle. Film byl od začátku odsouzen k finančnímu neúspěchu a producenti si toho byli vědomi, ale za mě je určitě dobře, že se to pořád zkouší a třeba příště z podobného béčka nakonec vyleze i nějaký ten hit. Neškodných 7/10.(18.4.2019)

Takový ten koncept Hřbitova domácích zvířátek se i přes svou hloupost jen těžko omrzí. Místy jsem přemýšlet zda-li tohle nemá být spíše komedie. Nejvíce udiví, že postavám po jejich probuzení vlastně ani nedojde, kolikátého že vůbec je a že si tím pádem několik dní vůbec nepamatují co vlastně dělaly :) Keanu v roli vědátora, který chce zpět za každou cenu svou rodinu parádní. Nemusí hrát v dobrých filmech, stačí když jsou zajímavé. Hodnocení pro zábavnost vyženu výše. 50%(3.4.2019)

Slušné scajfíčko..(5.3.2019)

• liskam

No to byla ale tupovyna.(20.2.2019)

Váhal jsem možná to bylo i na 4*. Hlavně mě KR potěšil tím, že nenatočil blbost, jako bylo Nebezpečné pokušení, takže tentokrát ke spokojenosti stačilo celkem málo.(24.5.2019)

• Lacike

Tristvrte filmu sledujeme ako Reeves vo Frankensteinovom style ozivuje svoju rodinu a nasledne s nou zije. Lenze emocie vôbec nefunguju, kedze tvorcovia sa viac zamerali na technicku stranku, ktora ale nie je v ziadnom ohlade ohromujuca. Reeves sa do ulohy zdrveneho manzela vôbec nehodi a miestami som si dokonca hovoril, ze je fakt otrasny herec, napriek tomu, ze ho mam rad. V poslednej stvrtine sa film prepne do thrilleru v ktorom zrazu vsetkym pôjde o zivot, ale velmi rychlo sa to vsetko stastne vyriesi, takze sa ani nestihnete o postavy bat. Vysledkom je nudny film, ale bohuzial to stale patri k tym lepsim filmom ake Reeves v poslednej dobe toci. 4/10.(3.1.2019)

• silentname

A už sa ukazuje, že aj 2019 bude mať svoje mizerné filmy. "Replicas" bude ďalším filmom, ktorý si môže Keanu Reeves pripísať na svoju kariéru zbytočností. Neviem čo mám povedať, lebo kritici tento film absolútne zakopali a vôbec sa im nedivím. Neviem či je to podľa mňa až na takom leveli otrasnosti, no rozhodne je to poriadne špatný film, na ktorý do konca roka proste zabudnem. A z dobrého dôvodu. Tak kým ho mám ešte čerstvý v pamäti, tak si ho rozoberieme. Pozitívne stránky filmu? Nápady to má a celkom ich aj vie spracovať, myšlienku to má, nebol som z ničoho vysoko frustrovaný. Až na jednu výnimku. A ak niekomu dávam kredit tak to bude Thomas Middleditch. Jeho postava je zaujímavá a pôsobí najviac realisticky. Hotovo? Okey, poďme na tie mínusy. Keanu Reeves tu nepodáva vôbec dobrý výkon a nemám pocit, že by v tomto filme nejako moc chcel byť. Alice Eve podľa mňa tiež nepôsobí ako by chcela mať rolu v tomto filme. Nie je hrozná, ale rozhodne tomu nič moc nepridáva. Potom je tu zloduch filmu. A môžem povedať, že je to najmizernejší padouch, akého som za poslednú dobu videl. Chlap v obleku, ktorý chce byť v balíku, lebo firma nemá liečiť. Ale vyhrávať samozrejme vojny a mať armádne využitie. Načo mať jedného super pilota ak môžeme jeho vedomia dať do miliónov klonov? Jop. Týchto týpkov fakt neznášam. Je to staré a obohrané. Vizuálna stránka je nič moc a potom je tu logika filmu, ktorá ma maximálne ubíja. Nič reálne nedáva zmysel. V prvom rade už len fakt, že jednoduché riešenie Billa je, že nakoľko nemôže priviesť všetkých členov rodiny späť, na toho posledného vymaže spomienky a problém vyriešený. Dievča nechodí do škôlky? Nemá kamarátov? Jej rodina nemá kamarátov, ktorí ju poznajú? Sú oklieštení iba na Eda? Nerozumiem tomu ani trochu. A potom im zmaže spomienky na sestru, ale nie na nehodu, kvôli ktorej zomreli? A potom sa im dostane do snov? Prečo? To je prvoradé! Zmazať spomienky na svoju smrť. Proste tento film nefunguje. Je to zle napísané, neponúka to nič nové a ako celok to nefunguje. Nemôžem povedať, že som sklamaný. Keanu sa za posledné roky skutočne rozhodol svoju kariéru asi pochovať v zlých filmoch. Nebudem ho za to súdiť, len dúfam, že sa ukáže schopne aspoň v novom pokračovaní série "John Wick". Hodnotenie: D+(13.1.2019)

• Marze

Hloupý thriller Replicas je zajímavý v první polovině kvůli svému absurdnímu příběhu, ale pak upadne do nudného thrilleru a testuje trpělivost diváka.(18.4.2019)

• Morholt

Pokud pominu, že scénář je ušitý hodně horkou jehlou, tak je tu největším problémem Reeves. Ten se na podobné role vůbec nehodí a pokud se snaží hrát hromádku nervů či nešťastného otce, tak působí směšně. Ale tady se vlastně nenašla žádná poloha, která by mu sedla. Neohromí ani technická stránka věci, což platí zejména pro okopírovaného robota. Film, který nemá nic, co by stálo za zapamatování. 30%(27.1.2019)

• kombajn

Asi málo kšeftů, ale tady se Keanu hodně spálil. Zvlášt první část filmu se vleče. Zatímco co podobný film Transcendence považuji za nedoceněný, tohle je i s nižším hodnocením přeceněné. Nehrát v tom Keanu, tak by to patřilo rovnou na videa. Scénář slabý, CGI robotů jak z Já robot (2004) a ještě se to vleče.(7.5.2019)

Tak začátek byl zdrcující, cvičí tam jako na spartakiádě a důležitě říká nějaký parametry, kterým normální smrtelník nemůže rozumět. Nicméně když se tedy mi lepšolidi dozvíme vo co de, tak to nabírá ten správný spád a já se nestačil nudit.(9.1.2019)

Keanu ako moderný Viktor Frankenstein oživuje svoju rodinu, v závere niečo z Ja, Robot. Zdalo sa mi to celé tak nejako narýchlo zlepené, ale keď si spomeniem na posledné Reevesove "herecké výstrelky", tak toto ešte celkom ušlo. Thriller čakajte až v závere, keď si pre jeho tajné genetické výtvory prídu chlebodarcovia. Popkornová jednohubka jak vyšitá.(7.11.2018)

• grizly007

Kájen a jeho máchání rukama ve vzduchu je trapnej jako obvykle. Scénář těžká debilita.(5.1.2019)

• klima777

You could have it so much better... (1,5*)(18.1.2019)

• M.i.k.e

samotný nápad...nebo spíš jeho část...je celkem ok i přes to,že působí dost zvráceně.Bohužel je to ale tady podáno natolik debilně,že divák spíš kroutí hlavou a hlavního "hrdinu" nesnáší,než aby mu fandil.Scénář tu evidentně psal někdo na záchodě během polední pauzy.Při další návštěvě onoho zařízení pak dotyčného navíc napadlo do hlavní role obsadit Keanu Reevse,který je tady prkenější než kdy jindy.Nejzajímavějším zjištěním je nakonec tedy fakt,že Keanu a robot do kterého se na konci importuje...ups,spoiler...měli evidentně stejného učitele herectví...30%(3.1.2019)

<< předchozí 1 2 3