Dokonalé repliky

Checco Varese

Jason Hellmann

Scénografie:

Johnny Breedt

Rozpočet $30miliónovTržby USA $4,046,429Tržby Celosvetovo 8,664,000▐ Keanu Reeves zas stúpil do riadnych sračiek, to ako nečíta scenáre predtým než sa do niečoho pustí. Prvá tretina filmu je úplne na brak, tam sa prehráva asi vo všetkom, fakt dosť mimo. Potom sa to trochu ustáli v nejakých medziach ale v každom prípade ide o dosť prúser, ktorý úrovňou nemá ani video film. /25%/(7.3.2019)

První polovina filmu je skvělá. Baví mě tyhle robo věci a otázka etiky. Jenže jakmile se věci pohnou o sedmnáct dnů, je to taková bláznivá akční jízda a já vlastně nevím, co si o Dokonalých replikách myslet. Koukatelné to rozhodně je, Keanu je boží snad v každé své roli a i ostatní herci jsou fajn. Jak říkám: kdyby tam pak nebyla ta honička, hodnotila bych to líp. Nebo kdyby tam nebylo to etické dilema, zda klonovat a koho. Takhle film zůstal napůl cesty.(8.7.2019)

Wáu, absolútna pecka. Pred niekoľkými rokmi, keď sa ľudia viac zamýšľali nad sci-fi filmami, by mal tento omnoho vyššie hodnotenie. Dnes mám dojem, že mnoho ľudí je už príliš pohodlných na to aby sa nad niečím zamýšľali, a tak film, ktorý nepochopia, ohodnotia úplne neadekvátne. Pri tom toto bol fakt výborný film, a ten koniec ma úplne dostal. Robot s jeho myslou, ktorý naprogramoval kópiu toho ich "šéfa" aby si myslel, že on je na vrchole, ale pri tom mal robot všetko pod kontrolou :D Proste, toto nepotrebuje pokračovanie, úžasný film sám o sebe, veľmi dlho som takto prepracované a kvalitné sci-fi nevidel.(14.1.2019)

• M.i.k.e

samotný nápad...nebo spíš jeho část...je celkem ok i přes to,že působí dost zvráceně.Bohužel je to ale tady podáno natolik debilně,že divák spíš kroutí hlavou a hlavního "hrdinu" nesnáší,než aby mu fandil.Scénář tu evidentně psal někdo na záchodě během polední pauzy.Při další návštěvě onoho zařízení pak dotyčného navíc napadlo do hlavní role obsadit Keanu Reevse,který je tady prkenější než kdy jindy.Nejzajímavějším zjištěním je nakonec tedy fakt,že Keanu a robot do kterého se na konci importuje...ups,spoiler...měli evidentně stejného učitele herectví...30%(3.1.2019)

• kombajn

Asi málo kšeftů, ale tady se Keanu hodně spálil. Zvlášt první část filmu se vleče. Zatímco co podobný film Transcendence považuji za nedoceněný, tohle je i s nižším hodnocením přeceněné. Nehrát v tom Keanu, tak by to patřilo rovnou na videa. Scénář slabý, CGI robotů jak z Já robot (2004) a ještě se to vleče.(7.5.2019)

• Keanu Reeves

• - Natáčelo se v Portoriku (griph)