Reklama

Reklama

Neurovědec William Foster (Keanu Reeves) je už jen krok k tomu, aby přenesl lidské vědomí do počítače, když se mu náhle život zcela zhroutí. Jeho žena a děti tragicky zahynou při autonehodě. V zoufalé snaze přivést je znovu k životu, přemluví William svého kolegu (Thomas Middleditch), aby jejich těla tajně naklonovali a vytvořili dokonalé repliky. William ovšem záhy čelí Sophiině volbě – musí rozhodnout, kteří tři z jeho nejbližších budou žít dál. Všichni čtyři totiž naklonovaní být nemohou... (Magic Box)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (119)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $30miliónovTržby USA $4,046,429Tržby Celosvetovo 8,664,000▐ Keanu Reeves zas stúpil do riadnych sračiek, to ako nečíta scenáre predtým než sa do niečoho pustí. Prvá tretina filmu je úplne na brak, tam sa prehráva asi vo všetkom, fakt dosť mimo. Potom sa to trochu ustáli v nejakých medziach ale v každom prípade ide o dosť prúser, ktorý úrovňou nemá ani video film. /25%/ ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„TOHLE JSOU LÍHNĚ. MŮŽU V NICH NAKLONOVAT LIDSKOU BYTOST?“ … „TECHNICKY VZATO, ANO....“ /// Zajímavej (i když… ale to je jedno) nápad. Je to ovšem šitý horkou jehlou, takže často dvě chytrý hlavy řeší za pochodu věci, na který by jindy potřebovali kus života. (Z toho je mi jasný, že třeba já bych nikdy nikoho nevoživil…) Drží si to svoje vypravěčský tempo a vlastně není možnost nějak „zrychlit“ nebo strhnout. Je to dlouho takový tklivý… vědecký… drama. Nakonec se trochy vzruchu dočkáme, ale jde hlavně vo ponaučení (asi teda), že tyhle kousky doma nemáme zkoušet. Páč tolik chytrejch hlav… ano, i tady jsou nakonec dvě málo prostě v obejváku dokupy nedáte (ne vole, na toho paroháče nade dveřma bych nespolíhal!). Taky je zajímavý, jak málo tady hraje lidí… (jako postav). Tož taková jednohubka… Spíš nezávadná. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Při neurálním přenosu se mi zašmodrchávají neurofibrily. 2.) Zjistím, jak v praxi vypadá, když se vymaže disketa. 3.) Píchám s umělákem. 4.) Thx za titule „lokeš“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

Reklama

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Dokonalá definice guilty pleasure, jež spousta lidí po vzoru Transendence odsoudilo jako totální hovadinu. Nicméně já se ke svému překvapení i přes totálně ujetou premisu skvěle bavil a čas strávený s Keanu Reevesem utekl setsakra rychle. Film byl od začátku odsouzen k finančnímu neúspěchu a producenti si toho byli vědomi, ale za mě je určitě dobře, že se to pořád zkouší a třeba příště z podobného béčka nakonec vyleze i nějaký ten hit. Neškodných 7/10. ()

Ainy 

všechny recenze uživatele

Začátek nastartoval naprosto fantasticky dramatický děj celého filmu. Všechno, co mělo na diváka fungovat, fungovalo. Kdo si chcete opravdu užít celé filmy, zásadně nečtěte zdejší obsahy!!! Ty vyspoilerují takřka všechno ... Tyhle Dokonalé repliky na mě zapůsobily tak silně, že jsem je po zlomovém okamžiku události a nápadu, jak to všechno ututlat a vrátit do normálu, chtěla vypnout. Tak strašná byla pro mě představa, co bude následovat. Vcítila jsem se do někoho, kdo v jednom okamžiku ztratil komplet všechno. A ten žaludek, který musel mít, když se rozhodoval, co dál ... ()

SNCIS 

všechny recenze uživatele

Obsahuje spoilery: "Jsme souhrnem toho, co se stalo a jak jsme to zpracovali. To nás dělá námi." Průměrný film, průměrné scifi, nadprůměrný Keanu Reeves. Tady hraje otce na pokraji sil, co ztratil rodinu během autonehody. Tu poté naklonuje, toť nějak vše, oč tu běží. - 60%. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (3)

  • Natáčelo se v Portoriku (griph)

Reklama

Reklama