HennessyVSOP

V podstate hodne tuctove CGI becko, ktere nepotrebuji videt znovu. Hardy zrovna moc nehraje, rating bez drsnych scen tomu moc nepomaha a zaporak i pointa je tak trochu nuda. Carnage bude asi trochu lepsi, snad, teda pokud na nej dojde. ()

Aiwcz

Mínus 3 hvězdičky za ultra mizerný, neoriginální a extrémně nudný scénář, mínus 2 hvězdičky za CGI z minulého desetiletí, které bylo v kombinaci se špatnou kamerou děsivé, mínus 1 hvězdička za "oba" hlavní záporáky, plus 1 hvězdička za Michelle Williams a plus 2 hvězdičky za Toma. ()

notozjano

No a tak je potřeba trochu pomoct s hodnocením a hvězdičkovat jak o dušu, protože pominu- li malinko slabší rozjezd, bavil mě film až do úplného konce. Akce fajn, efekty za jedna a hlášek a vtipů je tu tolik, že by to vyšlo na menší trnky-brnky. Tom Hardy patří mezi mé vyhledávané herce a tak jsem velmi rád, že právě on dostal tuhle roli a zhostil se jí s naprostým přehledem, tak jak jsem u něho zvyklý. Venom mě bavil (hlavně závěr fakt nemá chybu) a doufám, že nastane- li nějaká taková invaze, bude to právě on, koho s radostí přivítám. :) ()

kolly13

Značně slaboduchý scénář a výprava je masivně tahaná za uši k průměrnému hodnocení akčností, Hardym a trochou humoru. ()

RomaS

"Sežereme ti ruce i nohy a pak ti z hlavy urafneme ksicht. Budeš bezruká, beznohá věc bez tváře co se válí po ulici jako hovno ve větru." Komerční úspěch Venoma má základ v jeho zábavnosti. Není to tak ale po celý film. Do kontaktu Eddieho s Venomem šlo o sterilní příběhovou linku jako z Akt X. To teprve spojení a komunikace těch dvou looserů z odlišných světů tomu dala šťávu. Jsem si jistý, že příběh a zpracování mohly být na vyšší úrovni, ale na druhou stranu to odpovídalo odlehčenosti žánru. Sice v závěru zase nešlo o nic menšího než záchranu planety, ale tady byla jen něčím navíc, něčím co by zde vůbec nemuselo být. Na dvojku si příště zajdu do kina. ()

hrdygay

sklamanie, divne prehravajuci tom hardy, napriek tomu, ze je dobry herec, reci o kusnuti hlav boli uz cez ciaru, aj scena, kde si eddie brock resp. venom (tom hardy) lahol do akvaria bola tragicka, zaporak carlton drake alias riot (riz ahmed) bol hrozne slaby, snad sa v dvojke predvedie carnage (woody harrelson), michelle williams je jebacka 6/10 ()

daleba

Mohlo to být mnohem lepší! Jenže to by tam místo M. Williamsový musela hrát třeba nějaká hezká herečka, finále by muselo být finále, záporák by musel být záporák atd. Je na tom strašně vidět, že se příliš stříhalo! Klidně bych zvládnul 2 a půl hodiny, kdyby to mělo hlavu a patu! ()

enter.

Na můj vkus se chtěl Venom až příliš kamarádit a sršet vtipem. Trošku vážnosti by filmu prospělo. Závěr filmu slabý, bez většího napětí a epického boje - bum bum a byl konec. Za mě spíše zklamání. ()

Dr_Berry

3* a půl s odřeným CGI jazyčiskem. Tom Hardy je skvělej to bez debat, ale sakra ten děj a zpracování. Ať mi Venom uhryzne xicht z hlavy, ale kvalitativně je to na úrovni Ghost Ridera s Nicholasem Cagem z roku 2007. Už se nedivím, že samotnej Hardy byl pohoršen, když viděl výsledek, i přesto, že to celý táhne sám. Být na jeho místě tak asi taky zuřím. Jasně je to lepší než Venom Topfera Grace ze Spider-Mana 3, ale tohle jsem si představoval trochu jinak. Změna ratingu z R na PG-13 tomu asi hodně ublížila. Pokud bude druhý díl tak doufám, že zpracování a děj bude mnohem lepší. Na konci mě hodně zaujal "kudrnáč" Woody Harrelson jako Cletus Kasady, protože s jeho Carnagem by si to zasloužilo spoustu krve a režiséra utrženýho ze řetězu. ()

Scaevola

Upřímně jsem čekal minimalistickou, temnou podívanou, jež bude stavět na rozervaném hereckém umu T. Hardyho, ale bohužel jsem se setkal s přehnaně přerostlým černým monstrem, které i tak jednoduchý prvek, jako je rozmluva dvou identit, realizuje jako dialog herce a směšné masky vyrůstající mu ze zad. Ostatně několik málo zabitých záporáků a štiplavě sprosté hlášky z nikoho nedělají antihrdinu, takže celá hra na zlý protipól rodinného MCU se poněkud nepodařila a nepřehledné finále plné vybuchujících raket ničemu nepomohlo. Nemám jednoduše dobrý pocit ze superhrdinů, kteří jsou nezničitelní a neporazitelní, ale zároveň se snaží tvářit se zcela vážně... ()

izinka

Jedním slovem - zklamání. Přijde mi, že se Tom Hardy k roli dostal nějakým omylem. Vůbec mi tam nesedí. Film nuda. Jednou ho vidět bohatě stačilo. ()

uhlerado

Tom neunavi svojou charizmou a vtipom. Dej konzumovatelny a nenudí, efekty skvelé a obsadenie vyhovujúce. Fajn fajn, tento im vyšiel ()

mstychov

Naprosta pecka. Vse se zacne vice resit az tak v pulce filmu. A to je na tom asi to nejuzasnejsi. Film je napinavy. Herecke obsazeni bozi. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony