Externí recenze k filmu (13)

 • AVmania.cz (Marek Čech) **

  "O temnou podívanou se rozhodně nejedná a o zábavnou také moc ne, pokud za humorné nepovažujete Hardyho podivné pitvoření ve stylu Jima Carreyho. Je to takový relikt minulosti, který komiksovým adaptacím současnosti mává z hodně velké vzdálenosti." (více)

 • CinemaView.sk (Martin Zielosko) ****

  "Venom patrí k najsilnejším Spider-Manovým protivníkom, preto jeho uchopenie ako hrdinu nepovažujem za šťastné. Pozitívne však hodnotím hororovú atmosféru, ktorej výrazne napomohla hudobná zložka skladateľa Ludwiga Göranssona. Aspoň v tomto sa Sony rozhodlo ísť vlastnou cestou a odlíšiť sa od…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) ****

  "Venom nám nabízí nové ztvárnění postavy, kterou známe již z jejího poněkud nešťastného debutu ve Spider-Manovi 3. A zde jde určitě o velký pokrok. Fleischer, Hardy a spol. nám předvádí toho správného Venoma, kterého ocení především fanoušci komiksu. Ale i ostatní si ho jistě užijí. Sice nejde o nic…" (více)

 • Epochtimes.cz (Milan Kajínek) ***

  "Když odečtu body za dlouhé akční scény, které bych vždy zkrátil tak na třetinu, je výsledkem zábavný, ale i celkem podnětný snímek. Možná je dobré podotknout, že se u něj za břicha popadali především muži, ale kdo ví, třeba převážně chlapský humor nadchne i příslušnice něžného pohlaví." (více)

 • Filmpress.sk (Martin Černický)

  "Režisér Ruben Fleischer v minulosti celovečerne debutoval vydareným Zombielandom, no od tohto momentu to už s ním išlo od deviatim k piatim. Ani scenáristická zostava nepatrí k vyloženým esám, lenže jednu z príčin, prečo film dopadol tak ako dopadol, treba zrejme hľadať aj v samotnom štúdiu a v…" (více)

 • Filmserver.cz (Pavel Klimeš) ****

  "Přesto přese všechno jsem se u filmu celkem slušně bavil a nesdílím názory leckterých kritiků, kteří se očividně už dopředu vypravili do kina s pomyslným protijedem. Jistě, k filmu jsem přistupoval s nulovým očekáváním, takže mohl jen překvapit a ano, tento film má naprosto fundamentální nedostatky…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) **

  "Studiu se buď díky brutálním zásahům nebo naprosto mimóznímu přístupu povedlo z jednoho z nejslavnějších antihrdinů udělat naprosto nezajímavou postavu. Brock a Venom bojují o jedno tělo, hledají kompromis, jak společně přežít a občas někoho sežerou? Zapomeňte. Tohle se tu děje asi pět minut, pak…" (více)

 • Multiverzum.sk ***

  "Venom žiaľ skončil ako priemerný film. Má pár dobrých momentov, ale ako celok vyznieva skôr ako nevyužitá príležitosť. Škoda Hardyho, lebo ten sa fakt snažil, ale bol v tom úplne sám. A mal to o to ťažšie, že ho vlastne potopilo štúdio a ich hlúpe rozhodnutia." (více)

 • NaFilmu.cz (Martin Pevný) ****

  "To nejlepší na celém snímku je určitě vztah mezi Eddiem a Venomem. Je vidět, že Hardy si tu roli užívá. Problémem je, že Venom dostal zelenou až v této době, takže budeme muset přežít desítky minut řečnění o záchraně lidstva. Jakmile se Eddie stane hostitelem Venoma, tak to celý děj nakopne…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ***

  "Jak rozhodně nedělat adaptaci ikonické komiksové postavy. Důvodů je hodně a pozitiv málo. V téhle podívané je jeden z nejznámějších padouchů adaptován do podoby zastaralého, lacině vyhlížejícího a především ne moc nápaditého nebo napínavého fláku, který tak o patnáct dvacet let zaspal dobu. Vážně…" (více)

 • Pinbacker.cz (Adam Hencze) **

  "Fleischer pod taktovkou studiového velikána s Venomem přestřelil, přesněji řečeno podstřelil – pyšní se IMAX™ obrazem a ATMOS™ zvukem ve vysoce nezajímavém zpracování extrémně generické látky, která musela zavánět průšvihem už na papíře. Velký špatný, Sony." (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) ****

  "Venom je evidentně kompromis. To je zásadní hodnocení, kterým bych tento film označil. Snímek byl evidentně drahý a studio bylo... jak to říci kulantně... trochu "při zdi." Otázkou je, zda se mu to dlouhodobě vyplatí a zda vůbec nějaké Sony Marvel Univerzum nakonec vznikne. Spousta negativních…" (více)

 • Týden.cz (Adam Kahánek) ***

  "Venom se snaží spojit více žánrových směrů v jednom filmu a výsledkem je nesourodý příběh s naprosto plochými postavami. Scénář psali čtyři lidé, a to byl dost možná společně s nevyužitím eRkového ratingu hlavní kámen úrazu. Kdyby se role Venoma neujal někdo tak schopný jako Hardy, tak má studio na…" (více)