Brenda.Ch

Šmarjá, komiks pro puberťáky zpracovaný do filmu. ALE - neotřelá nadsázka přátelského vztahu symbiontů a opět neotřelý černý humor, vycházející právě z tohoto vztahu - prostě jsem se bavila. Miluji filmové efekty a tady jsem se jich fakt nabažila. Velmi sympatický hrdina, jeho poněkud povrchní a nesympatická přítelkyně a charizmatický vědec, a k tomu dávka originálního humoru - to člověk i odpustí chatrný děj a jeho předvídatelnost. ()

bonovox

Už aj Marvel sem tam príde s priemerným kúskom. Venom je zaujímavá postava ale viac by mu to svedčilo spoločne so Spider manom. Tom Hardy mi taktiež príliš v hlavnej úlohe nesadol. Uvidíme či vôbec príde pokračovanie... ()

Dr.Abe

Moje oblíbená komsiková postava. Kdyby spiderman nebyl blbej, mohl jí mít. Ve filmu nic moc, první půlku prokecaj. ()

Ace.A.T.L.

Něco z universu Spidermana a je to fajn. Neni to s ním spojený na přímo, ale kdo četl Spidermanovo komiksy, tak ví. Je super, že hlavní "hrdina" je vlastně Venom a to je padouch. Tenká čára mezi dobrem Toma Hardyho a zlem Venoma je super a filmu to dává šmrnc. Za mě hodně slušný 3* a DOPORUČUJU ()

Radek273

Další marvelovka, která naštěstí nemá jak navázat (nebo v to alespoň doufejme) na dosavadní díly typu Avengers. Ovšemže tu opět akce střídá akci, nicméně blíží se to spíše pokusům studia DC (rozuměj: hodně akce, spousta efektů, ale kde nic, tu nic) a na takové se do kin opravdu jít nevyplatí. Navíc ani herecké obsazení není bůhví jaké! A potom ten hluboký hlas Venoma..? To je fakt spíš špatný vtip!! Tudíž mírná poklona za nápad, ale tohle díru do světa vážně neudělá, spíše do kapes naivních či věrných návštěvníků promítacích sálů. ()

Fantaji

Na Venomovi je primárně nejlepší Eminem s jeho titulním singlem, jak je zvykem (jedna hvězdička), sekunduje mu Tom Hardy s jeho výkonem, jak je zvykem (druhá hvězdička) a do třetice hvězdiček místy zazáří a pobaví i sám Venom (třetí hvězdička). Jinak se ale nejedná o nic převratného, nýbrž po všech stránkách o takový průměr = 3*. Pokračování by mohlo být buď „masakr“, anebo „cringe“. Nic mezi tím. ()

Bezejmený

Nuda, samé klišé a nevyužitý potenciál. Škoda. Zvláště v akčních scénách je to celkem tragédie a v té závěrečné už je to přímo k smíchu. ()

Dexter666

Pár minútové shoty ma pri zabíjaní času na YouTube napačmali pozrieť celý film, ale mal som zostať po tej rýchlokvaške lebo väčší zmysel to prisám Bohu dáva vtedy, keď si pozriete iba zopár lepších scén. Zvyšok si totiž ako priemerne rozmýšľajúci jedinec viete domyslieť a Ruby Mäsiar vám nenaservíruje zhnitú, smradľavú, trápnu žánrovo nevyváženú sekanú. Keď videl Hardy prvýkrát hotový film, podľa mňa sa chcel prepadnúť hlboko hlboko pod zem.... 1 hviezda za Venomov hlas. ()

Emperor1

Jako čisté sci-fi by mě to i možná bavilo, ale jakmile se to přehouplo do akčního modu, ztratil jsem zájem, navíc nejsem fandou marvelovek. Tak proč na ně koukám? Tentokrát to bylo třeba nedopatření. Jindy záměr, čirá zvědavost, případně snaha pochopit, co na tomhle žánru lidi tolik baví. Tohle jde absolutně mimo mě. Ale aspoň budu férovej a nebudu tomu kazit rejtynk. ()

PanPyzamo

Po mém oblíbeném Spider-Man 3, kde se objevil Venom přichází i samostatný film o této postavě. Nebyl jsem rád, ani nerad. Neřešil jsem to nějak. Na film jsem se ale ve finále podíval a nakonec jsem odešel spokojený. Venom vypadal fakt dobře, takže chválím CGI. Akční scény dobré. Zápletka fajn. Za mě dobrý film, který můžu doporučit. 7/10 ()

LadyRainier

Jakože po tom co z toho byl každej hotovej jsem to teda dala. Zábava dobrá, Hardy skvělej, ale na mě taková průměrná komedie. Chtěla a čekala jsem víc. Ovšem skvělý soundtrack, čehož si jakožto nováček v Marvelu, dost všímám a je to 👌 ()

zodiak217

Dlho som odkladal tento film, kým som mu dal šancu, ňom bol som naozaj nadšený. Bolo to o dosť lepšie ako som čakal a hranicu zla a dobra sa podarilo predeliť príjemným humorom ako sa na Marvelovky patrí. Teším sa z toho. Bolo to akčné, napínavé, desivé, občas šokujúce a niekedy nečakane milé. Napriek tomu, že Venom vyzerá desivo a domáci miláčik z neho nikdy nebude, to spracovanie mi naozaj ulahodilo a bolo to originálne. Človek nevie či je to zlý alebo dobrý hrdina, keď žerie svoje obete, no ani mi to vlastne nevadí. To balancovanie na hrane robí práce tento film tak zaujímavým. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

JesterKruger

Nevím jestli jsem se Marvelovek přežral, ale toto je dobrý průměr. Nikoliv 5*. Toto je sice dobrý film, s dobrými herci. Prostě taková normální Marvelovka. Není to špatný film, ale prostě to není film, u kterého jásáte a pak řeknete: ,, To si pustím znovu!!!!". ()

KukulienkaHO

Baví to. Ale povedzme si úprimne, bolo by tomu tak aj keby Eddieho Brocka hral niekto iný? Venom je jednoducho oneman-show, v ktorej vyniká Tom Hardy so svojím svojským hereckým prejavom. Plus tu máme samozrejme výborného Venoma, ktorého nedaboval nikto iný, ako Tom Hardy. No a interakcie týchto dvoch sú skrátka výborné. Akcia je fajn. Rovnako aj Riz Ahmed ako záporák (a čo, že nemá poriadne prekreslený charakter, vie niekto, na aký typ filmu sa díva?!). Michelle Williams svoju úlohu príliš nezvláda. Inak všetko ostatné je nejak tak v priemere. Má to len hodinku a pol, takže nudiť to nedokáže. Každopádne, ja som sa bavil. Je to prosto len o Hardyim. ()

MrKrahujec

No, tak že bych se při tomhle bál, tak to rozhodně ne, ale jako parodie na vetřelce to bylo docela ucházející. Dokonce i s několika téměř neotřelými fóry. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony