Bez servítky (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko, 2009, 40 min

Juraj Mokrý, Richard Stanke, Viktor Horján, Paviel Rochnyak, Roman Pomajbo, Maroš Kramár, Ján Króner ml., Jozef Vajda, Adela Vinczeová, Matej Sajfa Cifra, Mária Čírová, Lenka Vavrinčíková, Oľga Belešová, Karol Csino, Dominika Stará, Denis Lacho, Thomas Puskailer, Ibrahim Maiga, Štefan Dvorský, Roman Juraško, Daro Richter, Lenka Šóošová, Dáša Mamba Šarközyová, Jana Mináriková, Dagmar Dianová, Fedor Flašík, Mário "Kuly" Kollár, Robo Opatovský, Branislav Deák, Kristína Svarinská, Milena Minichová, Kamil Mikulčík, Jana Lieskovská, Martina Šimkovičová, Ady Hajdu, Karin Haydu, Elena Podzámska, Přemysl Boublík, Martin Mňahončák, Emma Tekelyová, Michal Hallon, Marcel Forgáč, Eva Urbaníková, Jaroslav Zápala, Sisa Sklovská, Marcela Laiferová, Silvia Petöová, Ján Kuric, Mara Lukama, Marianna Ďurianová, Ján Lehotský, Pavel Bruchala, Igor Kmeťo st., Jana Hospodárová, Eva Máziková, Gizela Oňová, Peter Stašák, Marcela Molnárová, Otto Weiter, Gabriela Marcinková, Anna Šišková, Ivo Gogál, Marek Ťapák, Zuzana Skopálová, Pavol Topoľský, Marta Sládečková, Zuzana Tlučková, Vlado Černý, Eva Rysová-Suchánková, Eva Pavlíková, Ľubo Roman, Marek Majeský, Jakub Lorencovič, Barbora Švidraňová, Ján Jackuliak, Ľuboš Kostelný, Filip Tůma, Zora Czoborová, Štefan Skrúcaný, Lenka Košická, Stano Král, Ján Greššo, Lucia Molnárová, Katarína Štumpfová, Daniel Nekonečný, Milan Junior Zimnýkoval, Slávka Halčáková, Marián Greksa, Maja Velšicová, Gabriela Csinová, Ján Rigo, Barbora Balúchová, Peter Klinko, Patrik Herman, Martin Chodúr

Ty vole to su luzri... EDIT: S odstupom casu, kedze to tlacia pred spravami a je tazke sa tomu uplne vyhnut...pridavam este jednu hviezdicku! Pokial tam nevyberaju samych poloretardovanych ludi tak sa na to aj celkom da pozerat... EDIT2: a po case este jednu hviezdu, podlahol som a natlacili mi to do hlavy asi :)(8.9.2009)

• morena.jea

Výborné boli diely s obyčajnými ľudmi, napr. záhorácky týždeň bol vydarený. Ale celebritné diely (v poslednej dobe snáď ani iné nechodia) sú kombináciou núteného humoru a verejného strápňovania. Údajná celebrita "varí" po boku profesionálneho kuchára v reštauračnej kuchyni. Väčšinou sú to superdiétne/moderné blafy a všetci jej "fantastický" hostia to vychvália do neba, s plným počtom bodov. dávam jednu hviezdičku za nás obyčajných ľudí(27.6.2011)

Velmi zabavna relacia:) "Kuracie prsia natrieme kecupom, zalejeme horcicou, posypene eidamom a dame zapiect". Bral by som to ako sociologicku studiu o stave nasej spolocnosti. Lebo narod, ktory zerie taketo sracky a este je schopny nazyvat to varenim, je podla mna v ramci Europy dost unikat. Bez servitky je proste taka slovenska commedy reality show:) (disclaimer: Ale ano, obcas sa tam varia aj dobre veci...)(13.1.2012)

• Gumeny

Niekedy je to aj zaujímavé - napr. časť s Mokrým ma aj celkom pobavila. Ale inak tam sú väčšinou takí blbci, ktorí nielenže nevedia variť (to by bolo to najmenej), ale sú zbytočné otravní a nedá sa na nich vôbec pozerať. A to bodovanie je riadna blbosť, veď všetci si dávajú len 8,9 alebo 10 bodov, nechcú byť sprostí, tak dajú lepšie hodnotenie, ale tym pádom nie sú ani úprimní. Kebyže to nechodilo pred Správami, tak to ani nepozerám.(22.6.2011)

• -soch-

Súhlasím s TRONom. Konečne poriadna relácia o varení. Už mám dosť Magálovej zlatých varešiek! + Kým epizódy z minulého roka príjemne komentoval hlas známy z Káčerova PETER KRAJČOVIČ, po prázdninách tejto relácie si za mikrofón sadol nesympatický JANO DUBNIČKA, ktorý sa do Markízy vrátil po rokoch. Ja vraciam tiež.(27.1.2010)