Bez servítky (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko, 2009, 40 min

Juraj Mokrý, Richard Stanke, Viktor Horján, Paviel Rochnyak, Roman Pomajbo, Maroš Kramár, Ján Kroner ml., Jozef Vajda, Adela Vinczeová, Matej Sajfa Cifra, Mária Čírová, Lenka Vavrinčíková, Oľga Belešová, Karol Csino, Dominika Stará, Denis Lacho, Thomas Puskailer, Ibrahim Maiga, Štefan Dvorský, Roman Juraško, Daro Richter, Lenka Šóošová, Dáša Mamba Šarközyová, Jana Mináriková, Dagmar Dianová, Fedor Flašík, Mário "Kuly" Kollár, Robo Opatovský, Branislav Deák, Kristína Svarinská, Milena Minichová, Kamil Mikulčík, Jana Lieskovská, Martina Šimkovičová, Ady Hajdu, Karin Haydu, Elena Podzámska, Přemysl Boublík, Martin Mňahončák, Emma Tekelyová, Michal Hallon, Marcel Forgáč, Eva Urbaníková, Jaroslav Zápala, Sisa Sklovská, Marcela Laiferová, Silvia Petöová, Ján Kuric, Mara Lukama, Marianna Ďurianová, Ján Lehotský, Pavel Bruchala, Igor Kmeťo st., Jana Hospodárová, Eva Máziková, Gizela Oňová, Peter Stašák, Marcela Molnárová, Otto Weiter, Gabriela Marcinková, Anna Šišková, Ivo Gogál, Marek Ťapák, Zuzana Skopálová, Pavol Topoľský, Marta Sládečková, Zuzana Tlučková, Vladimír Černý, Eva Rysová-Suchánková, Eva Pavlíková, Ľubo Roman, Marek Majeský, Jakub Lorencovič, Barbora Švidraňová, Ján Jackuliak, Ľuboš Kostelný, Filip Tůma, Zora Czoborová, Štefan Skrúcaný, Lenka Košická, Stano Král, Ján Greššo, Lucia Molnárová, Katarína Štumpfová, Daniel Nekonečný, Milan Junior Zimnýkoval, Slávka Halčáková, Marián Greksa, Maja Velšicová, Gabriela Csinová, Ján Rigo, Barbora Balúchová, Peter Klinko, Patrik Herman, Martin Chodúr
  • MM_Ramone

Ďaľšia podradná televízna relácia o varení. No tento krát je to naozaj niečo výnimočne stupidné. Kuchárska reality show, v ktorej sa navzájom hostia piati trapkovia z prostého ľudu, ktorí sú ochotní šaškovať pred kamerou. Následne hodnotia jeden druhého. Niečo otrasné. Keby som sa mal ku tomu vyjadriť "Bez servítky", tak by tu padli hodne sprosté slová. Takže radšej len krátko: odpad!(1.10.2009)

• Smok

Skôr reality show ako relácia o varení. Tieto super tajné ľudové recepty, ktoré "určite nikto neovláda", na špagety bolognese, hrachovú polievku, rizoto, alebo pizzu si môžete pozrieť na markízáckej stránke. Všetky tieto chuťovky vám bude servírovať indiánsky motorkár, transvestita, skrachovaná spisovateľka, študent, dôchodkyňa, alebo nejaká iná "výnimočná osobnosť". Dobrú chuť!(4.10.2009)

• KapitanKuraz

Diel kde varila najnechutnejšia transvestita na svete v Bratislavskom Pentagone, na veleznámej Stavbárskej 42, v byte ktorý vyzeral ako smetisko a voda tiekla len v kúpeľni ktorá mala meter štvorcový, spojenej so záchodom čo nesplachoval, došiel som k úsudku že horšie to už nebude. Mýlil som sa a tento program dokázal čo iné nikdy, spojením Nory Mojsejovej a Doly Buster v legendárnej časti, alebo reakcia toho asi najafektovanejšieho buzíka ktorý po ochutnaní bravčového zistil že jedol prasa, tak sa postavil a začal grcať na zem (on totiž nevedel že bravčové je sviňa). Som dospel k úsudku, že toto nie je možné sledovať v triezvom stave a keďže verte-neverte takmer abstinujem, musím dať odpad!(27.1.2015)

• Anderton

Tak zase nastáva ten problém, že divák musí jesť iba očami. Počúvať, aké je jedlo fantastické a ako to tentokrát hostiteľ prehnal so soľou je síce v poriadku, ale z obrazu to nevyčítame. Bohužiaľ tu ide skôr o bulvár, keď divák sleduje intrigy, kto dá komu koľko bodov, aby mohol vyhrať a aké celebrity sa v ňom objavia. V podstate by to bolo za odpad, ak by tu nato neboli vhodnejší kandidáti typu Farma a podobne. Toto je aspoň relatívne vkusné.(17.9.2012)

• kingik

Prodávejte už jídlo v pilulkách anebo jako amarouny a je klid od těchto pořadů o vaření. Zřejmě se jedná o obsedantní perverzi programových tvůrců, protože si jinak nedovedu vysvětlit, že když kdykoliv přepnu na jakýkoliv televizní kanál, tak se tam něco vaří, klohní a nad tím stojí nějaká vyhaslá celebrita, co chce vydělat koruny a v tomto případě eura na dovolenou. Tam neoholený Vodochodský, tuhle zase Kašpárek s podivnou dikcí v řeči a onde zase duo Vydrová a Bouška a nakonec Bratři v akci a Krabicovy hnusoty. Minule zde vařilo osazenstvo z letošní Superstar! Nedá se na tyhle pořady dívat. A nejhorší je, že účastníkům to vaření přijde zábavné anebo to zdařile předstírají, že jsou nadšení. Takže zrovna upřímnost v tomhle taky nehledejte. Vzájemné hodnocení účastníků je pak totál alibistické. Mé hodnocení: 0%(13.6.2013)