Vlivný a bohatý producent z Broadwaye nalezne ve svém bytě zavražděnou mladou herečku. Vůbec tomu nerozumí a ještě ke všemu se to dozví jeho žena. Proto si najme soukromého detektiva a právníka, aby se pokusili vypátrat skutečného vraha. Zatímco vyšetřují vraždu, na povrch vyplouvají další tajemství a hrozné skutečnosti a začínají se objevovat další mrtvoly. (topr harley)

JohnnyD

Strašne nudne zrežírovaná noirovka, ktorej vôbec nesedí farba, lebo uberá jej i tú trošku atmosféry, čo mohla mať. Navyše záverečné rozuzlenie je priehľadné a ešte aj mizerne nakrútené a rozťahané. Casting je pravda hviezdny, ale napr. Peggy Ann Garner nestačí dohnať resty z toho, ako slabo je napísaná jej postava. Taká Gene Tierney by to dala, dokonca aj v 54., bohužiaľ v Black Widow má rolu, v ktorej nemá čo hrať a ešte je navyše tak oblečená a vystajlovaná, že vo svojich 34 rokoch vyzerá na 50. Jediný, kto tu podáva ako taký výkon, je Ginger Rogers. ()

Bebacek

Gene Tierney je nenápadná, protože měla roli na prd - okrasnou s pár štěkama. Holt v padesátých letech už šla její kariéra do háje. Ale ten Nunnally Johnson je rozhodně zajímavý tvůrce. Moc filmů sice nenatočil, ale o to víc bychom mu měli věnovat pozornost (mj. jako scenáristovi, producentovi..). Potvora Peggy Ann Garner mi dost připomněla Anne Baxter, pravděpodobně bude dalším z nedoceněných a zapomenutých talentů, které teprve my musíme objevovat :) ()

Flego

Málo známa detektívka s hviezdnym obsadením disponuje peknými zábermi, zručnou réžiou a prepleteným príbehom. Milovníci žánru film určite ocenia. Štvrtý komentár. ()

Dale

Ďalší z debilných obsahov, ktorý napísal niekto, kto ten film nevidel a info mal z pochybného zdroja. Za prvé, zavraždená bola spisovateľka, nie herečka, nenašiel ju producent, ale jeho manželka, nenajal si žiadneho detektíva ani právnika, ale pátral na vlastnú päsť a žiadne hrozné skutočnosti ani ďalšie mŕtvoly sa vo filme neobjavili... ()