Tajomstvo mojej kuchyne

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2009, 40 min

Účinkují:

Kamila Magálová, Marta Sládečková, Zuzana Tlučková, Ján Kroner ml., Ady Hajdu, Peter Marcin, Marián Miezga, Róbert Jakab, Lukáš Latinák, Laco Lučenič (více)

Hostiteľkou novej relácie o varení je známa slovenská herečka Kamila Magálová. Spolu so svojím obľúbeným šéfkuchárom Zolim v prvej časti každej relácie prezradia jedno z tajomstiev Kamilinej kuchyne, zatiaľ čo druhá časť bude venovaná kuchárskemu duelu našich vzácnych hostí. Stretnú sa vždy dve vybrané dvojice, ktoré navaria jedlo podľa vlastných predstáv na vopred určenú tému. Ten, kto navarí chutnejšie, získa Kamilin Rád zlatej varešky. O víťazovi rozhodne porota v zložení Kamila, Zoli a divák z publika. V Slovenskej televízii budú variť herci, speváci či moderátorky, svoje umenie nám predvedú aj profesionálni šéfkuchári a rovnako tak aj naši diváci, ktorí prejavia záujem. (oficiální text distributora)

tron

Toto nie je klasická televízna relácia o varení, kde si nejaká skrachovaná (pseudo)hviezdička zachraňuje potápajúcu sa kariéru tým, že trepe dve na tri a do štúdia si pozve nejakého kamoša z divadla, ktorý povie tri notoricky známe (kvázi)vtipné historky a uvarí špagety s kečupom. Kamila Magálová je v kuchyni zjavne ako doma. To vidí každý, kto tomu aspoň trochu rozumie. A za parťáka tu má obecne veľmi uznávaného Pavla Pospíšila, totálnu špičku medzi šéfkuchhármi, ktorého uznávajú a vzhliadajú k nemu aj kalibre typu Zdeněk Polhreich. Navyše ide o jedného z minima Čechov, ktorí získali Michelinskú hviezdu, čo je niečo. Relácia má super feel good atmosféru. Vidím tu okolo seba zaručene, 110%-ne drsné hlášky, posmievanie a hodnotenia pohybujúce sa okolo čísla 30%. Ale ak to hodnotíme v rámci kuchárskych televíznych relácií (čo je zrejme logické, Ramba tiež nebudete porovnávať s Mechanickým pomarančom), tak je to v rámci svojho žánru výborná záležitosť. Vlastne zrejme najlepšia relácia o varení na slovenskom trhu v histórii samostatného Slovenska. ()

MM_Ramone odpad!

So starými, v dobách socializmu populárnymi, slovenskými hercami to ide v poslednom čase hodne rýchlo z kopca. Buď prijmú nejakú zle napísanú úlohu v niektorom z lacných televíznych seriálov alebo moderujú rôzne podradné projekty. Kamila Magálová sa chytá povestnej slamky v relácii o varení "Tajomstvo mojej kuchyne". Samozrejme, že si tam hneď začala pozívať zástup svojich rovnako odpísaných kolegov, aby niečo ukuchtili. Úbohosť. Odpad! ()

Smok

Je mi až ľúto dívať sa, v akých formátoch sa v dnešnej dobe uplatňujú kvalitní slovenskí herci. (Však Kamilka?). Jedno ale musím uznať, že keď sledujem túto reláciu, je mi jasné, že prostredie kuchyne neni moderátorke cudzie ako veľa iným slovenským celebritám a ďalšie bezvýznamné plus je za to, že som v ktoromsi dieli objavil recept na kapustníky, ktoré som skoro aj zabudol, že existujú. Tak dnes len za jedna, Kamilka. ()

Marek1991

Relácia, ktorá čerpá z predchádzajúcich, ale neprináša nič zaujímavé a opakuje všetky chyby. Navyše v dvojici s tým českým kuchárom je to priam groteska, aj keď možno by to malo byť skôr na zaplakanie. ()

JohnMiller odpad!

Varí nám známa slovenská herečka, to je teda niečo ale bohužiaľ, keď som doma raz za uhorský rok a moja mama to sleduje, nevyhnem sa tomu. Vhodné na zaplnenie vysielacieho času. Iný dôvod existencie týchto relácií nenachádzam. ()

kaposlav

Na mňa to pôsoby velmi neprofesionálne na čele s Kamilou Magálovou, ale 17% je krutých. Asi si to treba pozrieť hladný :) ()

morena.jea odpad!

Kamilu nemôžem ani cítiť. Taká vystajlovaná prezretá celebritka nás chce učiť ako s nalepenými pazúrami a kvantom prsteňov máme miestiť cesto. ()

Evandulik odpad!

Nemám nič proti kuchárskym reláciam(aj keď si radšej pozriem radšej niečo iné), ale táto je u mňa vyslovene nepozerateľná. Pani Kamila Magálová by mala pochopiť, že už nie je 20-ročná kočka, u ktorej by sa dalo afektovanie, škrečanie a pchanie sa do ritky dalo pripísať veku. Jediná príjemná osoba bol pán Pavel Pospíšil.:) Ten reláciu aj tak moc nezachránil, lebo Kamila je (bohužiaľ) doslova všade. ()

standsiller

Tak sto krát radšej sa budem pozerať na to , ako Kamila varí, než tráviť čas s nechápavým výrazom pri bande "intelektuálov" z nejakej farmy. ()

klúčik

Dnes varí v televízii už skoro každý, tak ma to vôbec nevytáča. No včera 1.4.2012 som sa pozeral na koncert dvoch profesionálnych cukrárok... To bola fakt paráda.... Ak mám hodnotiť túto reláciu , tak ju hodnotím ako priemernú....50% ()

DocBrown

Divil jsem se místnímu špatnému hodnocení, viděl jsem zatím jen pár dílů ale zapsal několik krásně nezdravých receptů. Zacinal jsem ale s Gabem Kocakem, ktery to dost pozvedl. Pospisil je sice dobry kuchar ale casto dost neprijemny a Magalova ani jedno. Její kovidové díly jsou hodně mizerné, fitness kuchta je taky nezajímavá a zachraňují to jen recepty ze zavřených restaurací. Paradoxne po nahrazeni Magalove Kocakem klesala sledovanost az to bohuzel utnuli skoro v nejlepsim. Na britské porady samozřejmě nemá ale je to příjemná změna od našich bratiů. Fledermouse plukovníka Vopršálka je výborný. ()

vander19

Hodnotenie na ODPAD to nie je podľa mňa. Ale nemám rád Magálovú a príde mi táto relácia príliš amatérska. Hlavne jej vyjadrovanie mi leze na nervy, "dáme to tak" alebo "tak, tak" nepovažuje za vysvetlovanie a vhodné slovné spojenia, keď sa chcem niečo nové naučiť variť. A napr. Kuchár Pavel mi tam prišiel trošku v pozadí, Magálová ako keby chcela, aby sa to všetko krútilo okolo nej a do všetkého mu zbytočne kecala, skákala do reči takže som mu ani poriadne nerozumel. ()

janesX

Je vidieť že to Kamilu baví , no aj tak som si istý, že práve ona by si zaslúžila niečo viac. Súvisiaca poznámka: Nedávno som na kuchárske relácie získal nový pohľad. Bol som u kamoša a práve jeho mama túto reality sledovala s veľkým záujmom. Nechcela to ani za Boha prepnúť, veď čakala od rána len na to. Jeho mamu si neskutočne vážim - a práve preto som to vtedy pochopil. Naozaj sa nájdu takí ľudia, ktorí varenie radi pozerajú v TV, tak ako ja mám rád vojnové dokumenty. No musím k tomu dodať, že kamarátova mama vonkoncom neobľubuje všetky kulinárske relácie. Ale túto hej. ()

kebom odpad!

Načo preboha! Prečo majú televízie takú neodbytnú predstavu o tom, že divák chce pozerať varenie nejakých ľudí? Vysvetlí mi to niekto? Čo z toho diváci majú? Slintajú nad tým, čo si nemôžu alebo nevedia kúpiť, či navariť? ()

Maslord odpad!

Dvojica nemehiel, pseudokuchar a nejaka pseudoherecka zaspinia v priebehu 40 minuch niekolkokrat studiovu kuchynu, aby neprimerane rychlo vytvorili gastro odpad parodiu na jedlo. Kto videl aspon jeden krat akykolvek iny serial o vareni, nestrati cumenim ta tudo kravovinu uz ani sekundu. Hnus! ()