Tajomstvo mojej kuchyne (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko, 2009, 40 min

Kamila Magálová, Marta Sládečková, Zuzana Tlučková, Ján Króner ml., Ady Hajdu, Peter Marcin, Marián Miezga, Róbert Jakab, Lukáš Latinák, Laco Lučenič, Ján Kuric, Juraj Hrčka, Eva Pavlíková, Pavol Topoľský, Rastislav Piško, Štefan Skrúcaný, Oliver Andrásy, Bibiana Ondrejková, Gregor Mareš, Žofia Martišová, Milan Ondrík, Janette Štefánková, Andrea Chabroňová, Stanislav Gurka, Elena Podzámska, Marta Jančkárová, Viliam Stankay, Marcel Merčiak, Stano Ščepán, Judita Hansman, Daniela Mackovičová, Štefan Richtárech, Soňa Norisová, Kamil Mikulčík, Csongor Kassai, Peter Batthyány, Karin Haydu, Táňa Radeva, František Kovár, Fredy Aiysi, Laci Strike, Ivana Christová, Zuzana Haasová, Ján Lehotský, Zuzana Kronerová, Sväťo Malachovský, René Štúr, Ján Gordulič, Ludwig Bagin, Štefan Dvorský, Zuzana Kapráliková, Vendula Pizingerová, Andrea Karnasová, Yvonne Vavrová, Přemysl Boublík, Zuzana Kubovčíková Šebová, Viktor Horján, Ondrej Kovaľ, Lucia Hurajová, Dado Nagy, Marcel Forgáč, Milan Junior Zimnýkoval, Jana Kociánová, Mária Čírová, Petr Novotný, František Ringo Čech, Pavol Plevčík, Lenka Barilíková Spišáková, Martin Fratrič, Jozef Šimonovič ml., Zuzana Frenglová, Markéta Hrubešová, Ivan Vodochodský, Adela Vinczeová, Matej Sajfa Cifra, Ivo Gogál, Branislav Deák, Ivana Kuxová, Martin Nikodým, Eva Rysová, Ľudmila Swanová, Alena Pajtinková, Kristína Turjanová, Zuzana Vačková, Diana Mórová, Elena Vacvalová, Oľga Feldeková, Halina Pawlowská, Dagmar Dianová, Barbora Štubňová, Ľubomír Bajaník, Eva Sakálová, Danica Jurčová, Iveta Malachovská, Soňa Müllerová, Andrea Vadkerti, Karin Majtánová, Marek Ort

Komentáře uživatelů k TV pořadu (29)

• unclejack

Nevadí mi ani tak Kamila, ako jej zvláštne spracovanie. Na jednej strane to chápem, vzhľadom na to o aký typ programu ide, ale na strane druhej ma zaráža laksnosť a celý ten nadnesený duch, ktorým Magila opantáva a ktorý sa skutoční kuchári snažia rozptýliť posudkom, ktorý má ako-tak hlavu a pätu. Ako príklad toho čo myslím uvediem diel s pani Feldekovou a Vaclavovou, kde o víťažke rozhodolo Kamiline hip-hap-hop s Ihnačákom. Na odpad to nie je, skvost tiež určite nie a tak sa Tajomstvo mojej kuchyne aspoň u mňa ochomieta v priestore tesne pod priemerom.(24.12.2013)

Toto nie je klasická televízna relácia o varení, kde si nejaká skrachovaná (pseudo)hviezdička zachraňuje potápajúcu sa kariéru tým, že trepe dve na tri a do štúdia si pozve nejakého kamoša z divadla, ktorý povie tri notoricky známe (kvázi)vtipné historky a uvarí špagety s kečupom. Kamila Magálová je v kuchyni zjavne ako doma. To vidí každý, kto tomu aspoň trochu rozumie. A za parťáka tu má obecne veľmi uznávaného Pavla Pospíšila, totálnu špičku medzi šéfkuchhármi, ktorého uznávajú a vzhliadajú k nemu aj kalibre typu Zdeněk Polhreich. Navyše ide o jedného z minima Čechov, ktorí získali Michelinskú hviezdu, čo je niečo. Relácia má super feel good atmosféru. Vidím tu okolo seba zaručene, 110%-ne drsné hlášky, posmievanie a hodnotenia pohybujúce sa okolo čísla 30%. Ale ak to hodnotíme v rámci kuchárskych televíznych relácií (čo je zrejme logické, Ramba tiež nebudete porovnávať s Mechanickým pomarančom), tak je to v rámci svojho žánru výborná záležitosť. Vlastne zrejme najlepšia relácia o varení na slovenskom trhu v histórii samostatného Slovenska.(18.2.2018)

• MM_Ramone

So starými, v dobách socializmu populárnymi, slovenskými hercami to ide v poslednom čase hodne rýchlo z kopca. Buď prijmú nejakú zle napísanú úlohu v niektorom z lacných televíznych seriálov alebo moderujú rôzne podradné projekty. Kamila Magálová sa chytá povestnej slamky v relácii o varení "Tajomstvo mojej kuchyne". Samozrejme, že si tam hneď začala pozívať zástup svojich rovnako odpísaných kolegov, aby niečo ukuchtili. Úbohosť. Odpad!(18.9.2009)

• Fretakata

Tlieskajuce publikum je neucelne az trapas , ale inak to ujde a sem-tam robia fakt zaujimave veci.(18.4.2017)

• Smok

Je mi až ľúto dívať sa, v akých formátoch sa v dnešnej dobe uplatňujú kvalitní slovenskí herci. (Však Kamilka?). Jedno ale musím uznať, že keď sledujem túto reláciu, je mi jasné, že prostredie kuchyne neni moderátorke cudzie ako veľa iným slovenským celebritám a ďalšie bezvýznamné plus je za to, že som v ktoromsi dieli objavil recept na kapustníky, ktoré som skoro aj zabudol, že existujú. Tak dnes len za jedna, Kamilka.(24.10.2009)

• MikO_NR_1909

Uspávanka jak hrom. Niekedy žasnem, ako dokáže byť televízny program RTVS neustále nudný a suchopárny.(25.10.2014)

• Marek1991

Relácia, ktorá čerpá z predchádzajúcich, ale neprináša nič zaujímavé a opakuje všetky chyby. Navyše v dvojici s tým českým kuchárom je to priam groteska, aj keď možno by to malo byť skôr na zaplakanie.(29.4.2012)

• kaposlav

Na mňa to pôsoby velmi neprofesionálne na čele s Kamilou Magálovou, ale 17% je krutých. Asi si to treba pozrieť hladný :)(24.2.2013)

• JohnMiller

Varí nám známa slovenská herečka, to je teda niečo ale bohužiaľ, keď som doma raz za uhorský rok a moja mama to sleduje, nevyhnem sa tomu. Vhodné na zaplnenie vysielacieho času. Iný dôvod existencie týchto relácií nenachádzam.(10.8.2016)

vyborna relacia STV pre vareniachtivych s KAMILOU MAGALOVOU + videoarchiv - http://www.stv.sk/online/archiv/tajomstvo-mojej-kuchyne?date=2012-06-01(5.8.2012)

• morena.jea

Kamilu nemôžem ani cítiť. Taká vystajlovaná prezretá celebritka nás chce učiť ako s nalepenými pazúrami a kvantom prsteňov máme miestiť cesto.(13.10.2011)

• Evandulik

Nemám nič proti kuchárskym reláciam(aj keď si radšej pozriem radšej niečo iné), ale táto je u mňa vyslovene nepozerateľná. Pani Kamila Magálová by mala pochopiť, že už nie je 20-ročná kočka, u ktorej by sa dalo afektovanie, škrečanie a pchanie sa do ritky dalo pripísať veku. Jediná príjemná osoba bol pán Pavel Pospíšil.:) Ten reláciu aj tak moc nezachránil, lebo Kamila je (bohužiaľ) doslova všade.(14.5.2011)

• standsiller

Tak sto krát radšej sa budem pozerať na to , ako Kamila varí, než tráviť čas s nechápavým výrazom pri bande "intelektuálov" z nejakej farmy.(8.11.2011)

Dnes varí v televízii už skoro každý, tak ma to vôbec nevytáča. No včera 1.4.2012 som sa pozeral na koncert dvoch profesionálnych cukrárok... To bola fakt paráda.... Ak mám hodnotiť túto reláciu , tak ju hodnotím ako priemernú....50%(2.4.2012)

• Blader589

Nič moc!(24.11.2009)

• kebom

Načo preboha! Prečo majú televízie takú neodbytnú predstavu o tom, že divák chce pozerať varenie nejakých ľudí? Vysvetlí mi to niekto? Čo z toho diváci majú? Slintajú nad tým, čo si nemôžu alebo nevedia kúpiť, či navariť?(17.11.2010)

• Greenpeacak

Budem to pozerať, keď budem starý a nevládny(28.7.2011)

• vander19

Hodnotenie na ODPAD to nie je podľa mňa. Ale nemám rád Magálovú a príde mi táto relácia príliš amatérska. Hlavne jej vyjadrovanie mi leze na nervy, "dáme to tak" alebo "tak, tak" nepovažuje za vysvetlovanie a vhodné slovné spojenia, keď sa chcem niečo nové naučiť variť. A napr. Kuchár Pavel mi tam prišiel trošku v pozadí, Magálová ako keby chcela, aby sa to všetko krútilo okolo nej a do všetkého mu zbytočne kecala, skákala do reči takže som mu ani poriadne nerozumel.(14.4.2013)

• Maslord

Dvojica nemehiel, pseudokuchar a nejaka pseudoherecka zaspinia v priebehu 40 minuch niekolkokrat studiovu kuchynu, aby neprimerane rychlo vytvorili gastro odpad parodiu na jedlo. Kto videl aspon jeden krat akykolvek iny serial o vareni, nestrati cumenim ta tudo kravovinu uz ani sekundu. Hnus!(22.9.2013)

• agassi68

Hviezdička za to, že v HD to vyzerá o dosť lepšie /myslím tie koláče/ a hodnotil som hladný :).(10.5.2015)

• tančísvlky

Neskutočne katastrofická a nafúkaná Kamila Magálová. STV má mnoho peňazí , že môže platiť takýto úplne zbytočný program...(21.6.2013)

<< předchozí 1 2