European Poker Tour (TV pořad)

European Poker Tour

Dajto v pokri: European Poker Tour

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2005

Poker je svetový fenomén. Vďaka European Poker Tour si môžete z tepla domova naplno užívať stratégie, blafy, hecovanie, rozdielne mentality hráčov a samozrejme aj tie najmenej pravdepodobné kombinácie kariet, ktorým sa dá tiež hovoriť hráčske šťastie. Mne český komentár sedí. Je z komentátorskej dvojice poznať, že poker majú naozaj radi, ale neberú ho smrteľne vážne.(28.12.2012)

EPT je jedna z nejlepších pokerových sérií. Český komentář není rušivý a dobře v pořadu sedí. A pro ty co píšou že poker hrají jenom gambleři, můžu říct, že jste buď blbci, nebo nevzdělaní lidi v oblasti pokeru. Víc se k tomu nemá cenu vyjadřovat, protože dotyční si stejně budou stát za svým i když o tom nic neví.(30.4.2013)

Může se zdát, že jde o slabšího bratra World Poker Tour, ale zdání klame. Co se týče kvality hry a samotných hráčů v posledních letech je EPT v předstihu. Jednoduše proto, že na EPT se schází evropská elita, které se přes moře nevyplácí tak často jezdit a na WPT se schází mnohem větší počet amatétů. Každopádně se rád podívám na jakýkoliv poker světové úrovně. 80%(17.6.2010)

Mě se zde kritizovaný komentář pánů Staňka a Rychtaříka líbí a baví mě. Měl jsem tu čest i s originálním komentářem a to mě teda vůbec nechytlo, nevím proč. Samotný pořad je opravdová pecka a člověk se z těch her i hodně naučí, takže doporučuji začínajícím hráčům, i když třeba hrajete jen s kamarády v baru.(23.2.2013)

Jakož to amatérský, ale vášnivý hráč pokeru, musím říct, že tenhle pořad umí i učit. A jasně dává za pravdu těm, kteří tvrdí, že je poker dovednostní hra. Různé rubriky a rozhovory s hráči. Dále pak rozbory určitých hand samotnými aktéry. Prostě špička. Navíc povedený CZ komentář. Tedy minimálně narozdíl od konkurenčních TV. Jen upozorňuju. Jestli máte doma 100 000 a nevíte jak je utratit na EPT nejezděte. Není to tak lehký jak to vypadá v TV. Neodpustím si dodatek. proč se na to dívá a hodnotí to jedinec, který k pokeru nemá vztah?(3.12.2013)

• - Hrá sa v Moskve, Barcelone, Londýne, Varšave, Vilamoure, Prahe a v Atlantis Resort. (dexter)

• - Česká republika má prvního vítěze prestižní pokerové série European Poker Tour, kterým se stal student Jan Škampa, který dokázal porazit své soupeře a vyhrát tento prestižní turnaj a inkasoval částku cca 17,5 milionu korun. (Ded@M@tes)

• - Hry se zúčastnilo více jak 580 soupeřů. Desítky národností. Turnaj trval desítky hodin nepřetržitého hraní a soustředění. (Ded@M@tes)