poster

Bláznivá, zatracená láska

 • Česko

  Bláznivá, ztracená láska

 • USA

  Crazy, Stupid, Love.

 • Slovensko

  Bláznivá, hlúpa láska

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 113 min

Externí recenze k filmu (11)

 • Alenaprokopova.blogspot.com (Alena Prokopová) ***

  "Když přestanete poslouchat nadšené výkřiky "o komedii roku" a nebudete čekat nic víc než nekonfliktní zábavu, můžete si toto příjemné, zapomenutelné dílko klidně dopřát." (více)

 • CinemaView.sk (Michal Klembara) ****

  "Po Ide len o sex tu tak máme v krátkom čase už druhú romantickú komédiu, ktorá sa síce drží konvencií svojho žánru, ale správnym vybalancovaním a dôrazom na humor vybočuje z priemeru. Nie je to síce ani v tomto prípade bez chýb, i tak však ide o viac ako zaujímavý film, pri ktorom sa väčšina z vás…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) *****

  "Bláznivá zatracená láska je přesně ten typ filmu, který pobaví i rozpláče, a z kina vás vypustí s nablblým úsměvem na tváři. Všechny postavy bez rozdílu si okamžitě zamilujete, budete jim fandit a až padnou závěrečné titulky, budete stejně jako ony věřit na pravou lásku." (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Leibitzer) ****

  "Bláznivá, hlúpa láska je v podstate rozdelená na dve časti. V jednej funguje viac tá komediálna časť a v druhej zase dominuje romantika. Čo je veľkým plusom, nájdeme tu len pár mínusov, napríklad to, že americké romantické klišé sa síce objaví, ale v únosnej miere." (více)

 • Filmaniak.cz (Iveta Hajlichová) ****

  "Pokud jste byli letos mírně zklamaní z romantických komedií, které většinou nepřinesly příliš inovace nebo svěží atmosféry, budete mít z Bláznivé, zatracené lásky upřímnou radost. Spojuje v sobě relax snímek s chytrou komedií, u které jen tupě nezíráte, ale opravdu se bavíte. Navíc je příběh pěkně…" (více)

 • Filmserver.cz (David Laňka) ****

  "Bláznivá, zatracená láska možná občas plýtvá slovy (především v závěrečné scéně před školou, jejíž emocionálnost možná až příliš tlačí na pilu) a možná by si Cal zasloužil o něco méně situací, ze kterých vyjde jako idiot (protože s ním cítíte už od prvního okamžiku), ale na druhou stranu tu jsou…" (více)

 • Houser.cz (Iva Přivřelová) ***

  "Celkově se k tomu Bláznivá zatracená láska bere natolik vážně a tolik do sebe zahrnuje i bolest a zklamání, že se zdráhám určit její žánr jako romantickou komedii. Takový výsledek se pak jen těžko dá užít jako záměrně přemrštěná oddechovka, s výjimkou zahradní scény, v níž se na krátko sejdou…" (více)

 • Kritiky.cz (Karolína Černá) ***

  "Oba herci spolu vytvořili rovnocenný pár. Oba mají cit pro situaci, nadsázku a umí projevit své pocity i jemnou mimikou tváře. Také díky jejich výkonu není film Bláznivá, ztracená láska jen bláznivou komedií. Některé scény jsou na hranici civilního herectví a hodily by se do romantického filmu.…" (více)

 • MovieZone.cz (Petr Cífka) ****

  "Bezezbytku se naopak Bláznivé, zatracené lásce daří žonglovat s klišé, inovace otřepaných komediálních i romantických postupů se trefují a vše je řemeslně dokonale hladké až elegantní. Výtečně se těží i z hvězdného castingu, protože i z šablonek udělali flexibilní Steve Carell, hubatá Emma Stone či…" (více)

 • Studentpoint.cz (Jaroslav Vávra) *****

  "Crazy, Stupid, Love plyne neskutečně rychle od začátku do konce. Oba režiséři udržují konstantní tempo po celou dobu filmu a nestane se ani jednou, že by to nějak zaskřípalo. Tomuto feel-good pocitu dost pomáhá výtečný soundtrack složený z „pocitových“ songů. Perfektní výběr. Ovšem nejlepším…" (více)

 • TotalFilm.cz ****

  "Od vtipnější první půlky, k dramatičtější druhé a nakonec k romantické, nepravděpodobné pointě a grotesknosti, která pochopitelně vygraduje happy endem. Na romantickou komedii opravdu dobrý film. Návštěva kina se tentokrát opravdu vyplatí." (více)