Cedulky (neoficiální název)

Austrálie, 2008, 12 min

Patrick Hughes

Patrick Hughes

Johanna Scott

sladká milá prkotinka, pekný nápad. Tváriť sa pri takýchto "jednoaktovkách" ako prísny kritik by bolo trápne, takže jasných 70-80% ;) ... pri prvom zábere na dievča som videl Zooey Deschanel. už som myslel že to bude nejaký "epilóg" k výbornému filmu "500 dní se Summer" :).... p.s. pridávam sa ku komentáru od yenn :D(2.12.2010)

Krátkometrážní film s né příliš originálním dějem, který diváka s největší pravděpodobností dostane na svoji vlnu a donutí ho se celých 12 minut přihlouple usmívat a užívat si jej. Je paradoxní, že některé filmy tohoto typu toho dokáží říct více než dvouhodinové snímky a ještě se u nich pobavíte. Samozřejmě, je to trochu kíč, ale kdo se na něj občas rád nepodívá? :-)(1.5.2011)

Ač mě jindy takovéhle slaďáky nechávají chladným, tak tady si nemůžu pomoct, abych neudělal vyjímku. Tohle je jeden z nejhezčích filmů, co jsem za posledních pár let viděl. Citlivě natočené o dvou lidech, kteří se mohli(?) klidně někde potkat. Mělo to vtip a super hudbu na pozadí. Poprvé po hooodně dlouhé době jsem se modlil, aby to neskončilo naprostým fiaskem:)(18.1.2011)

• Queendom

Vůbec nevim, co mě to popadlo a vůbec jsem se na TO začla koukat. A už vůbec nevim proč jsem TO přetrpěla až do konce. Jistě ale vim, že TO (přeslazenou cukrovou vatu pro nenáročnýho diváka romantickejch slátanin) už nikdy nechci vidět. TO nebylo ani hezký, ani vtipný, ani nápaditý, jen brutálně kýčovitý a předvídatelný. Navíc najít horšího herce než toho prkennýho tupce, z jehož pohledný tvářičky zřejmě ucvrnke do textilu každá náctiletá, by myslim byl nadlidskej úkol. Jedna hvězdička za chvályhodnou stopáž.(3.8.2013)

O tom, že krátkometrážní snímky můžou být hodně silné, mě přesvědčila série The Hire (IMHO nejsilnější jsou The Powder Keg a můj nejoblíbenější The Follow). A Signs není výjimka. Na ploše 12 minut rozehrává něco, co mě fakt zasáhlo a nadchlo. Myslím, že se tohle stane mou stálicí, stejně jako některé díly z The Hire.(11.6.2010)

• - Film byl natočený k propagaci značky Scweppess, Patrick Hughes to na svých stránkách sám píše. (Akesha)