Cedulky (neoficiální název)

Krátkometrážní / Romantický / Komedie

Austrálie, 2008, 12 min

Patrick Hughes

Patrick Hughes

Nemám ráda romantické filmy ... Nemám ráda romantické scény ve filmech, nemám ráda zamilované lidi ani na ulici ... Takže co mě vlastně přimělo podívat se na tento kraťas? ... Vlastně ani nevím ... Každopádně mě Signs opravdu překvapily! Opravdu krásně a vtipně zpracované. Proti takovým filmům opravdu absolutně vůbec nic nemám, dokonce si myslím, že by se měly točit častějc!(3.12.2014)

"Vyfoť si mě." Pak má ten kapitalismus nějak vypadat. Mladí úředníci, místo aby makali na růstu DPH klepáním do klávesnice, tak na sebe dělají přes tvrzená skla ksichty, ukazují si papírky se vzkazy a hrají spolu piškvorky. Mě to hodně bavilo, ale patrně to bylo tím, že si ještě pamatuju dobu, kdy jsem býval nesmělý samotář a čekal, až ho objeví tajemná kráska. On tak sice život nefunguje, ale tentokrát jsem se trochou té neškodolibé radosti nechal dobrovolně zavalit.(7.10.2016)

Na to, že nemám moc rád krátké videoklipy či krátkometrážní filmy, tak mi toto rozhodně sedlo. Bavil jsem se od začátku do konce. Jednoduchá pointa. Dorozumívání pomocí cedulek za účelem seznámení mladých dvou lidí. Mohlo zde být více nápadů a emotivnější konec, ale přesto si myslím, že během těchto krátkých minut bylo vytěženo opravdu hodně a bylo zde cítit toho dost. Takže hodnotím na zasloužených 80% = ****(30.4.2013)

To je moc pěkný nápad, natočit něco tak neobyčejně obyčejného. Obyčejný život může pozměnit pár papírů, fixa a vnímavý protějšek v okně naproti. Herci byli moc sympatičtí a tuhle dosti jednoduchou záležitost si užili naplno. Cedulky jsou jedním z mých nejoblíbenějších krátkometrážních filmů, jsem rád, že jsem se na ně mohl kouknout. Ve filmu se takřka nemluví, takže se netrapte, když nenajdete české titulky a raději si užijte skvělý, pohodový zážitek ve formě Cedulek. Mimochodem, nemohl jsem se dočkat konce, až uvidím tvář herečky, celou dobu mi připomínala Zooey Deschanel (i když jsem věděl jistě, že to není ona). Přesto mi vykouzlila úsměv na tváři.(14.7.2013)

pekne, ty kratke filmy se mi zacinaji zamlouvat cim dal vic.. zabiraji malo casu, vetsinou nikdy nestihnou sklouznout nekam, kam nemaji a celou dobu jsou skvele zabavne. Aspon v tomhle pripadu, sice pribeh je prosty, zvrat sem odhadl hned, ale proc by mi to vadilo, kdyz to bylo tak pekne a pripomnelo mi to Love Actually. A konec byl vlastne zacatek :-) krasa(23.4.2010)

• - Film byl natočený k propagaci značky Scweppess, Patrick Hughes to na svých stránkách sám píše. (Akesha)