poster

La concejala antropófaga

 • anglický

  The Cannibalistic Councillor

Krátkometrážní / Komedie

Španělsko, 2009, 8 min

Scénář:

Pedro Almodóvar

Zvuk:

Miguel Rejas
(další profese)
 • Vančura
  ****

  Ježiš to je dokonalý! Oplácaná čtyřicítka vykládá svoje svérázné storky a prokládá to průběžně dortíčkem a koksem - kdo neviděl, nedovede si představit, jak je to vtipné a odzbrojující :-) Perfektně vypointováno! Pro znalce Rozervaných objetí povinnost.(10.3.2014)

 • dr.horrible
  ****

  Presne takto to vidím s Almodóvarovými komédiami. Pokiaľ to má osem minút, ako doplnok vážneho filmu, kludne aj za 4*.(2.9.2019)

 • PetrPan
  ***

  Počkám si na Rozervaná objetí, do té doby váhavé tři - za tři prsty v otvorech.(19.8.2014)

 • tomtomtoma
  ***

  Krátké dílko "Muže pojídající radní" je filmařskou recesí. Nemá význam, zabývat se zde jménem Penélope Cruz, neboť jde o jeviště pouze pro jednoho herce. Tím je Carmen Machi v nezastavitelném procesu objevení nejintimnější zpovědi nevědomí lidské sexuality a potřeb vlastního naplnění. Ten neutuchající gejzír bezprostředních pocitů pulsuje kokainovým rytmem a jásá škádlivou hravostí, na druhou stranu jde zde jen o vynechanou scénu z Almodóvarova filmu Rozervaná objetí a sama sekvence je recesistickou variací Žen na pokraji nervového zhroucení. "Muže pojídající radní" je tím příjemnějším vedlejším zpestřením Španělovy filmové tvorby.(13.4.2020)

 • dopitak
  *

  Ani náhodou, nic zajímavého, jen takový štěk, u kterého ani nejde stíhat číst anglické titulky. Penelope je v záběru asi 2,5 vteřiny na samém začátku. Že by to bylo tím koksem? :-)(30.12.2009)