Ničivé tornádo (TV film)

Ničivá smršť

Ničivé tornáda

Akční / Drama / Thriller / Katastrofický

USA / Kanada, 2008, 89 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (22)

Průměrná blbůstka která je nejlepší paradoxně v momentech kde se tornádo nevyskytuje. Když se tornádo objeví, tak mi to přišlo nezajímavé, nudné a prostě o ničem. Nicméně Monroe je výborný v budování atmosféry co se u akce týče. Proto se nejzábavnějším momentem stává konec. Kde je takový celkem dobrý teror. Proto jsem zvědavý jak zvládne, remake k I spit on your grave, Monroe když netočí blbosti tak umí.(30.10.2010)

• golfista

Tak konečně jsem se "dočkal" .... Po čtyřech letech se mi podařilo shlédnout filmové dílo, které přesně pasuje do kategorie filmového odpadu. Nejstupidnější klišé akčního a thrillerového žánru vhozená do nejlevnějšího mixeru pana režiséra a "dílo" je na světě .... Někdy si říkám, kam až TV Nova dokáže klesnout a vždy má něco v záloze, čím dokáže překvapit ....(28.2.2011)

• Smok

Som si istý, že slovné spojenie "ničivé tornádo" v ušiach stredoeurópana nemá taký zlovestný podtón, ako u amíka. V rámci globálneho otepľovania sa ale možno dočkáme takýchto javov aj u nás a pre mňa to bude mať jedno pozitívum. Potom pochopím aj tento lacnučký televízny filmík.(14.12.2009)

• maseer2

neskutečná ptákovina plná stupidních rozhovorů mezi matkou a dcerou.. 1* za ty tornáda(28.2.2011)

• ARI50

Tornáda jsou velký nebezpečný živel a když fakt se toho ujme pořádný rejža dostanete solidní adrenalin ale tady mluvíme o začínání ve filmu.(8.9.2018)

• Tommassi3

"To není moc těžký !! I se semaforem je víc srandy než s mojí mámou !! ;) Americký režisér Steven R. Monroe, který zabodoval dost slušnými kousky jako 9 hráčů se smrtí či naposled remakem Plivu na váš hrob, natočil další podprůměrný katastrofický film bez špetky originality, nadhledu i invence, což nejlépe dokumentuje i šlendriánský tuzemský distributor, který se nežinýruje snímek Storm Cell překřtít naprosto stejným českým názvem, jaký přisoudil už jiným třem filmům..;) Kdyby se jednalo alespoň maličko o zábavnou záležitost, jeden by tvůrcům leccos odpustil, leč nestalo se.. On totiž Monroe, který sice patří k těm nejlepším, co se týká budování napětí, potřebuje silnější téma, nezřídka nepohrdne žádnou (s)hitůvkou, a tak se občas nestačím divit, ačkoliv inspiraci pro tuhle ve všech významech katastrofickou záležitost poskytl román Michaela Konyvese, a ten často i jako scénárista dovede překvapit !! Ničivé tornádo vás nevtáhne ani vírem akce či triků, byť pár slušných, kdy tornádo dělá z prázdného domečku kůlničku na dříví, se zde najde, ani třeskutou zábavou, toho se ani v nejmenším nedočkáte, ale spíš svojí smrtící nudou.. Příjemné je sledovat spíše to druhé tornádo rodinného dramatu April Saundersové a její dcery April, která natruc podlehne kouzlu místního grázlíka Ryana, syna starosty v podání Michaela Ironsidea, který se filmem jen dvakrát mihne, aby nakonec našla cestu k matce zpět.. Mohli jsme být svědky nenásilného dramatu, které však v podivně šedém mixu s katastrofickým thrillerem nikoho nezaujme.. Velmi slabý kousek, kde stojí za zmínku snad jen soundtrack Monroeova souputníka Coreyho A. Jacksona !!(4.8.2013)

• Orlau32

Děs !!! Ne , že by to bylo tak napínavé, bylo to tak stupidní.(18.11.2012)

• blackrain

April jako malá s bratrem přežila ničivé tornádo, které jí zabilo oba rodiče. Brácha se shlédl v šerivské hvězdě a April se dostalo tornádo do krve. Dívat se na to dalo, ale čekala jsem něco mnohem lepšího, něco u čeho bych měla nervy napnuté jako struny.(14.3.2010)

• silentname

Tomuto filmu dávam jednoznačný odpad. Z telky určite všetci poznáte tie nereálne katastrofáky s hroznými efektami, ktoré by sa ľudia hanbili ukázať v roku 1995, no z nejakého dôvodu sa tu tolerujú? Občas je na ne zábava sa pozerať už len čisto z komického dôvodu. Na filmoch toho typu sa často viem tak dobře narehotať, že už to je dôvod na to ich zapnúť. Problém tohoto filmu ale je, že nie je ani dobrý a nie je ani zábavný. Akurát si budete trieskať päsťou do čela, čo za idiotské postavy do dali do scenára. Nie je tu nič čo by stálo za zmienku, ani ako katastrofický film ani ako komédia.(7.7.2015)

Určitě jeden z lepších tornádo filmů.(6.7.2018)

• stration

Opravdu ještě blbější, než obvykle snesu. Mně se občas takový filmy líbí - blboučký, levný, směšný triky, nějaké tornádko, sopka, globální katastrofa či geneticky vyšinutý hmyz. Toto ale bylo fakt moc. Jednu hvězdu dávám za to, že jsem to kupodivu dodíval do konce.(17.7.2018)

• Wiikii

"A přeci se točí" ... Né, vážně proč se točí takovéhle voloviny, zaslouží si to jednu malou hvězdičku díky tomu, že po většinu filmu kdy si stále opakujete "To je, ale kravina.. To je, ale kravina.." se objeví scéna, která Vás mile překvapí. Leč to je asi jediné pozitivum. .. P.S.: Hlavně nikdo nevěřte, že když se schováte do škarpy tak vás to zachrání před tornádem, které dokáže odhodit auto... ... HODNOCENÍ: 20% (1*)(26.7.2015)

• Jirka2R81

Tento film víceméně poukazuje na rodinnou krizi,kterou doprovází tornádo.Takže * jenom za efekty.(11.12.2009)

• xaver

Další z naprosto stupidních snímků(30.5.2012)

• honzik10

Hmmmm. No opravdu nic moc. Takovejch filmů o tornádu je na světě spousta a spousta lepších. Pro mě neznámí herci a děj je téměř stejný jako u jiných katastrofických filmů. I to stejně dopadlo a věčně je film v tmavých barvách, takže občas ani není něco vidět.(24.8.2014)

• bobstock

Po prochlastané noci to není tak špatné.. :D(15.1.2017)

• SidneyP

Už po tolikrát obíhané (a u režisérů céčkového rázu zřejmě i velmi oblíbené) téma. Efekty - 0. Napětí - 0. Scénář - 0. Akce - 0,5. Dejte už všeobecným katastrofám pokoj, milí režiséři, a najděte si pořádný kus něčeho, co vás vyzdvihne do výšin. 15%.(1.3.2011)

• Bau.Baushka

Tak toto je opravdu katastrofa. Přírodní vlivy jsou zde popřeny, aneb dům je naprosto zbořen, lidi 5 metrů od něj na zemi bez škrábnutí. Co se týče výplňové pěny kolem, tak tady bych byla ochotná jít s hodnocením i do mínusu! Bad boy do kterého se mladá zakouká je na zabití a vzhledem teda taky neláká.(4.8.2013)

Film spíše podprůměrný. Nicméně dívat se na to dalo, hlavně díky věrnému propracování tornáda a efektů. Proto dávám o tu jednu hvězdu více.(11.9.2009)

• Lucky74

Na televizní film průměr , takže *** ale chci si udělat radost **** :D(8.9.2009)

• JaguarN

Od tohoto filmu jsem nic nečekal, takže mě docela mile překvapil. Na to, že to byla televizní produkce, se na to dalo i celkem koukat. A ty mraky byly vážně krásný... :-) 50%(15.9.2009)

<< předchozí 1 2