Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tornádo je zlo, se kterým nelze bojovat. Nejde ho porazit ani zastavit, vždy vyhraje. Jediná možnost na přežití je ukrýt se před ním. A potom počítat ztráty. K záchraně života je třeba včasné varování, ale kdo by v oblastech, kde se tornáda běžně nevyskytují, sledoval, jestli nehrozí nebezpečí? Jen náhodou objeví blížící se hrozbu April Saundersová (Mimi Rogers), která se už roky zabývá zkoumáním přírodních živlů. Těžko jí ale někdo uvěří, že se na Seattle žene katastrofa, kterou si jeho obyvatelé neumějí představit ani ve svých nejčernějších nočních můrách… (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (25)

silentname odpad!

všechny recenze uživatele

Tomuto filmu dávam jednoznačný odpad. Z telky určite všetci poznáte tie nereálne katastrofáky s hroznými efektami, ktoré by sa ľudia hanbili ukázať v roku 1995, no z nejakého dôvodu sa tu tolerujú? Občas je na ne zábava sa pozerať už len čisto z komického dôvodu. Na filmoch toho typu sa často viem tak dobře narehotať, že už to je dôvod na to ich zapnúť. Problém tohoto filmu ale je, že nie je ani dobrý a nie je ani zábavný. Akurát si budete trieskať päsťou do čela, čo za idiotské postavy do dali do scenára. Nie je tu nič čo by stálo za zmienku, ani ako katastrofický film ani ako komédia. ()

Wiikii 

všechny recenze uživatele

"A přeci se točí" ... Né, vážně proč se točí takovéhle voloviny, zaslouží si to jednu malou hvězdičku díky tomu, že po většinu filmu kdy si stále opakujete "To je, ale kravina.. To je, ale kravina.." se objeví scéna, která Vás mile překvapí. Leč to je asi jediné pozitivum. .. P.S.: Hlavně nikdo nevěřte, že když se schováte do škarpy tak vás to zachrání před tornádem, které dokáže odhodit auto... ... HODNOCENÍ: 20% (1*) ()

Reklama

Campbell 

všechny recenze uživatele

Průměrná blbůstka která je nejlepší paradoxně v momentech kde se tornádo nevyskytuje. Když se tornádo objeví, tak mi to přišlo nezajímavé, nudné a prostě o ničem. Nicméně Monroe je výborný v budování atmosféry co se u akce týče. Proto se nejzábavnějším momentem stává konec. Kde je takový celkem dobrý teror. Proto jsem zvědavý jak zvládne, remake k I spit on your grave, Monroe když netočí blbosti tak umí. ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Dodneška si pamatuju, jak jsem slintal nad premiérovými odpoledními sobotami, které patřily TV snímkům jako je právě Ničivé tornádo, Kráter pod městem nebo Polární bouře. Všechny tyhle kravinky jsem viděl a na všechny mám jen matné, přestože nepříliš špatné vzpomínky vzhledem ke zdejšímu obecně hrozivému hodnocení. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byla vážně neskutečně skutečná chujovina jak prase. Big Tornádo coby černá šmouha, co zničí vše kolem sebe, ale nejlepší ochrana před ním je skrčit se příkopu…tu helikoptéru by to v reálu taky vcuclo rovnou do sebe a ne že bude kroužit kolem středu a nic…No scénář byl plný neskutečných kravin, ale některé byly až trapně srandovní. Navíc herecké výkony některých zúčastněných nebyli zas až tak tragické – vedlejší linka s dcerou (mimochodem Elyse Levesque je celkem kočka) byla asi tím nejzajímavějším na celém tomhle katastrofickém filmu (vzpurnost, pokus o znásilnění…). Mimi Rogers tentokrát žádný velký zázrak a hlavně tohle je těžce podprůměrná záležitost, balancující na hraně samotné žumpy – ODPADU. Z film jedna *, za Elyse ta druhá: 25-30% ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama