Ničivé tornádo (TV film)

Ničivá smršť

Ničivé tornáda

Akční / Drama / Thriller / Katastrofický

USA / Kanada, 2008, 89 min

Průměrná blbůstka která je nejlepší paradoxně v momentech kde se tornádo nevyskytuje. Když se tornádo objeví, tak mi to přišlo nezajímavé, nudné a prostě o ničem. Nicméně Monroe je výborný v budování atmosféry co se u akce týče. Proto se nejzábavnějším momentem stává konec. Kde je takový celkem dobrý teror. Proto jsem zvědavý jak zvládne, remake k I spit on your grave, Monroe když netočí blbosti tak umí.(30.10.2010)

• golfista

Tak konečně jsem se "dočkal" .... Po čtyřech letech se mi podařilo shlédnout filmové dílo, které přesně pasuje do kategorie filmového odpadu. Nejstupidnější klišé akčního a thrillerového žánru vhozená do nejlevnějšího mixeru pana režiséra a "dílo" je na světě .... Někdy si říkám, kam až TV Nova dokáže klesnout a vždy má něco v záloze, čím dokáže překvapit ....(28.2.2011)

• silentname

Tomuto filmu dávam jednoznačný odpad. Z telky určite všetci poznáte tie nereálne katastrofáky s hroznými efektami, ktoré by sa ľudia hanbili ukázať v roku 1995, no z nejakého dôvodu sa tu tolerujú? Občas je na ne zábava sa pozerať už len čisto z komického dôvodu. Na filmoch toho typu sa často viem tak dobře narehotať, že už to je dôvod na to ich zapnúť. Problém tohoto filmu ale je, že nie je ani dobrý a nie je ani zábavný. Akurát si budete trieskať päsťou do čela, čo za idiotské postavy do dali do scenára. Nie je tu nič čo by stálo za zmienku, ani ako katastrofický film ani ako komédia.(7.7.2015)

• Bau.Baushka

Tak toto je opravdu katastrofa. Přírodní vlivy jsou zde popřeny, aneb dům je naprosto zbořen, lidi 5 metrů od něj na zemi bez škrábnutí. Co se týče výplňové pěny kolem, tak tady bych byla ochotná jít s hodnocením i do mínusu! Bad boy do kterého se mladá zakouká je na zabití a vzhledem teda taky neláká.(4.8.2013)

• Wiikii

"A přeci se točí" ... Né, vážně proč se točí takovéhle voloviny, zaslouží si to jednu malou hvězdičku díky tomu, že po většinu filmu kdy si stále opakujete "To je, ale kravina.. To je, ale kravina.." se objeví scéna, která Vás mile překvapí. Leč to je asi jediné pozitivum. .. P.S.: Hlavně nikdo nevěřte, že když se schováte do škarpy tak vás to zachrání před tornádem, které dokáže odhodit auto... ... HODNOCENÍ: 20% (1*)(26.7.2015)