poster

Night After Night

Drama

USA, 1932, 70 min

 • NinadeL
  *****

  Příběh o tom, jak se ve vedlejší roli dá udělat kariéra jménem Mae West.(12.7.2010)

 • vitekpe
  ****

  Svizna podivana s trosku pulp nadechem a s mirnym humorem, coz mam rad. Raft v hlavni roli bezva, stejne jako jeho kamosky Constance, Mae a hlavne krasna Wynne Gibson.(17.8.2015)

 • liborek_
  **

  Celkem zapomenutelný (a takyže evidentně zapomenutý) film o bývalém humpoláckém boxerovi, který se snaží uspět ve vyšší společnosti a který se zamiluje do dívky, která nikým doprovázená navštěvuje opulentní večírky v jeho domě. Neúčastní se zábavy, pouze sedí osamocená u jednoho stolku a prohlíží si interiér domu, který, jak se hned zkraje dozvíme, je někdejším domem jejího dětství. Nic převratného... dokud se na scéně neobjeví Mae West v roli bývalé boxerovy přítelkyně, která si v této vedlejší roli ukradne celý film pro sebe. West, která zde debutuje, se ve filmu ukáže jen v několika málo scénách, ale v těch drtí všechno a všechny - suverénním vystupováním, chrlením bonmotů a opanováním prostoru á la Miloš Zeman... Díky West je film obohacen o několik neuvěřitelných scén s náznaky lesbického kontextu (viz. legrační postelová scéna s postarší boxerovou učitelkou slušného chování...) a řadu vtipných replik (z nichž zřejmě nejpopulárnější jsou: "Božínku! Jaké krásné diamanty! - Božínek s tím nemá co dělat, drahoušku..." nebo "Maudie, věříš na lásku na první pohled? - Nemám tucha, ale ušetří to děsně moc času"). Film jako celek je slabý koktejl sentimentu, napětí a humoru; bez Mae West by tam chyběl i ten humor.(16.8.2013)

 • - Mae West chtěla vedlejší roli odmítnout. Přijala až po svolení Paramountu přepsat si své scény dle libosti. (kenny.h)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace