Objavili sme mini talenty! Vyrastú z nich veľké? V Mini Talent Show sa nebude súťažiť. Nebude sa vyhadzovať, nebudú sa deti vystavovať stresu, že neuspeli. Budú ich objavovať, prezentovať a podporovať, hľadať možnosti, ako rozvíjať ich talent. (STV)

tron

Začnem tým lepším. Peter Marcin je profesionálny, skúsený, zrelý a mne osobne relatívne sympatický moderátor, ktorý nerobí faux pas. To za prvé. A za druhé - vie podržať deti. Nestresuje ich, neznervózňuje, nestrápňuje. Naopak, spolu so šašom (ruku na srdce, po koľkej časti ste zistili, že je to Marián Čekovský?) stojí na ich strane, podrží ich, dodá im odvahu, vie ich včas uvoľniť vtipom a v dobrom podpichnúť. Samotné deti v kombinácii s Marcinom a Čekovským pobavia a ich vystúpenia sú fajn, miestami dokonca rozkošné. Čo už je horšie, je mdlá porota. Nech v nej sedí ktokoľvek, je v lepšom prípade nudný (známe tváre otravne spomínajú na detstvo a po entý raz vyťahujú „úsmevné historky z nakrúcania“). 98% z nich na hodnotenie dieťaťa (spevák, tanečník, hudobník atď.) používa umelé frázy, variácie na dávno predtým stokrát počuté. Aj keby dieťa podalo slabší výkon, nikto mu to nepovie, pretože je to prísne rodinný formát a deťom sa škaredé veci nehovoria. Toto nie je ďalšia SuperStar, kde Habera pošle vystupujúceho do... Naopak, deťom podľa tvorcov STV (ktorá v mojich očiach dávno pradávno stratila sama seba), treba ťahať medové fúzy popod nos. Ale ako katastrofu to čo i len troška skúsenejší divák predsa nemôže hodnotiť. ()

Segrestor

Pamatuju, jak za mejch mladejch let to dávali na RTL nebo kde, a byla to, mýma dětskýma očima, docela pěkná šou. Děcka tančila do playbecku v kostýmech svých idolů a bylo to fajn. Tento pořad mi tu vzpomínku evokoval jen zčásti. Není zkrátka to právé ořechové, jak se říká. ()

MM_Ramone odpad!

Zdá sa, že Peter Marcin narazil držkou už až na absolutne dno. Pred pár rokmi bol, spoločne s Andy Krausom, najlepšie plateným, populárnym slovenským komikom. Bol v kurze, pretože ich spoločné projekty mali nápad, náboj a hlavne boli zábavné. Po tom čo sa vydal na čiste sólovú dráhu je to prakticky voľný pád. Neúspešný sitcom, jasný prepadák ("Normálna rodinka"). Kŕčovité pokusy o moderovanie nudnej talk-show ("Chodili sme spolu") a teraz detská spevácka súťaž ("Minitalent show"). Dá sa klesnúť ešte hlbšie? Odpad! ()

Smok

Jedna za roztomilé detičky. Peťa Marcina radšej nehodnotím, je mi skôr ľúto tohto človeka s veľkým potenciálom, ktorý sa po rozchode úspešnej komickej dvojice musí zahrabávať v takýchto odpadových produktoch. Čas ukázal, kto z dvojice Marcin - Kraus ťahal za kratší koniec. ()

heyda

Co to tu píšete za kokotiny? Bohužel jako čech nemám pořád přístup ke slovenským pořádům, ale když jsem u babičky na jižní moravě, tak se velice rád dívám na vaše stanice a tenhle pořad se mi opravdu líbil. Kéž by něco takového bylo i v Čechách. Moderátoři jsou sice exoti, ale někdy je s nima prča. Některé ty děcka jsou fakt šikovní, takže 3 hvězdičky. ()

zablaga

Peter Marcin je trapák. Čekovský je osobnosť. A aj keď toto nie je show, na ktorú sa s chuťou pozriete, robí sa to pre tie deti :-) ()

Marek1991

Uznávam hľadanie talentov, najmä tých detských, lebo keď sa na nich zapracuje, môžu sa vysoko v rôznych oboroch dostať, no nepáči sa mi komercializácia, faloš okolo toho v súčasnosti, taká tá pochybná sláva, vyrábanie celebrít, či "mastenie" si ega rodičov týchto detí, ktorí si chcú mnohé dokázať a priživiť sa na svojich deťoch. Nie je to úplne dobré ani pre ich vývoj, či vnímanie sveta, proste pre výchovu, tá nablýskanosť sa mi nepáčila, akoby hľadali nového Michaela Jacksona. Neviem ako sa tam jednotlivé deti dostávali, akými predvýbermi prechádzali, no niektoré nemali talent a iné prechvaľovali umelo. Bolo to akoby o tom, akú šou urobí réžia s celým štábom, deti si tam hocičo porobia a porotcovia prechvália. Predražená zbytočnosť, presne to bol tento program. ()

Martin741 odpad!

Pre ludi s kadejakymi uchylkami /pedofilia ....../ to moze byt fajne a dokonca pozeratelne, pre mna ako narocneho divaka cisty hnoj. A rozoberat fyzikalno-chemicke vlastnosti hnoja sa podla mna nepatri na filmovej databazi. 0 % ()

BoncheR

V podstate.. prečo má táto show také nízke hodnotenie? Peter Marcin sa k deťom správal slušne a deti nezhadzoval, no dobre, sú to deti ale nápad je podla mňa celkom dobrý. A P.S.ktor vedel že šašo je M. Čekovský?? ()

Rudinsky odpad!

Pedofilicky ladená show, kde nechutne nalíčené dievčatká v latexe spievajú rock n roll. A otrasné výkony moderátorskej dvojice, a desivá réžia, ktorá aj z jednej vety dokáže urobiť rozťahanú blábolinu to len korunujú na to najhoršie, čo sa dá vidieť v televízii. ()

Cement73 odpad!

Je to hlúpa relácia zneužívajúca malé deti a ich dôveru, že vedia spievať (alebo skôr dôveru ich rodičov)... Odpad na ktorý ja nehodím ani okom... ()

etienne

šašo, sako, dubasova, kramar, teta černoška a v neposlednom rade nadané deti..., ale ach bože, TO SAKO...no hrôza ()

-soch- odpad!

Žiaľ, hádžem šabľu... A nechápem Mariána Čekovského, ktorý sa maskuje za klauna, to je fakt úbohé. ()

Darckol odpad!

S prepáčením, ale mňa osobne pozeranie na vystrašené a zostresované deti pred publikom spievajúce z drvivej väčšiny falošne nebaví - odporúčam rodičom ich radšej zobrať niekde na prechádzku a nerobiť z nich obete dnešnej doby. Marcin ani Čekovský to nedokázali zachrániť. 0,5/10 lebo Čeky je sympaťák aj v takomto programe. ()

tančísvlky odpad!

Keď dochádzajú argumenty a nápady tak sa vytiahnu detičky.Je jasné ,že majú viac rozumu ako moderátor...Situácia sa v STV stabilizovala,zostali divákove oči pre plač... ()

R4D0

Pekná,kopia programu "Slovensko má talent" ale zle zahratá,Marcin ktorý chce byť silou mocou zábavný je dosť trápny,ale na niektoré výjavy ktoré sa čo raz častejšie v spomínanom programe objavujú,je "Legrace" sa pozerať ()