Rjúsei no kizuna (TV seriál)

• japonský

流星の絆

• japonský

Ryûsei no kizuna

Ties of Shooting Stars

Japonsko, 2008, 10x52 min

Úplně jsem nečekala, že se částečně jedná i o komedii - hlavně v první půlce. Líbila se mi to nenásilné střídání komedie a dramatu. A úplně jsem nečekala ani ten zvrat na konci. Není to dokonalé, ale hodně mě to bavilo.(19.6.2013)

Přeloženo. (Není to kdovíjaký zázrak, ale docela mě to chytlo a strašně mě bavilo obsazení. V podstatě do pátého dílu je spíš takové taškaření, podvádění a spíš je to laděné jako komediální seriál, ale poté to zvážní, sourozenci jsou na stopě vrahovi a do toho milý Kaname Džun, kterého jsem dobráka viděla hrát tak pomálu,že mi to přišlo jako vzácná příležitost. Od poloviny jsem se od seriálu nedokázala odtrhnout, což považuju za velký klad. Ano, je to velmi naivní příběh, ale naštěstí to v tomhle případě neznamená, že by byl špatný. A opening i ústřední písně mě bavily, budu si je sem tam připomínat. Slabší 4*)(14.1.2014)

Tak tento seriál je pouze lehce nadprůměrný a to jen díky obsazení a občasnému humoru. To schéma o hledání pomsty za starý zločin, při kterém se spojí dva bratři a jedna sestra až příliš mnoho skřípe a někdy prakticky nefunguje. Byť Erika Toda je tady roztomilá a cena za nejlepší vedlejší roli ji patří právem, hraje zde přesvědčivě svůj rozpolcený charakter.(13.10.2009)

Kombinace Nina, Ryoa a Eriky byla skvělá volba a Jun jako bonus. :-)) Nejlepší party jsou jejich vymyšlený scénaře, jak některé lidy ožebračit o peníze. :D(16.9.2012)